Skocz do zawartości

FIA Formula One World Championship


Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem specem śledzącym na bieżąco wszystko co się dzieje w F1, ale z tego co wiem, to w tej specyfikacji bolidu siedział pierwszy raz. 

 

U nas jest duża niechęć do Russela ze względu na przygody Kubicy w Williamsie. Tylko, że Russel nie jest tu niczemu winien - to, że jego rodacy go faforyzowali jest zupełnie zrozumiałe i gdyby do był polski team, to by było na odwrót. 

 

Ja tam trzymam za niego kciuki i mam nadzieję, że szybko dostanie odpowiednie narzędzia by walczyć w czole stawki i wykorzystać talent, a nie męczyć się tym ulepem w ogonie. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W temacie Gutowskiego - mimo wszystko etyka dziennikarska mówi, że powinien być możliwie bezstronny i nie powinien dodawać oliwy do ognia hejtu specjalistów, którzy zaczęli oglądać w 2019. Jak coś wie to niech powie, jak nie to niech się zamknie na ten temat, bo tylko robi z siebie pośmiewisko. Rozumiem, że można darzyć jednego zawodnika większą sympatią niż innego, zwłaszcza jeśli wchodzą kwestie patriotyczne, ale powinno się to kończyć na "cieszę się z dobrego wyniku", czy "szkoda, że tym razem się nie udało", a nie jechaniem po rywalu.

Odnośnik do komentarza

Po prostu nie lubię takich podchodów. Jeśli nie mają nic do powiedzenia to niech nie mówią, proste. Największy problem mam z tym, że za wszystko obrywa się Russellowi, który niczemu nie zawinił, a Gutowski zamiast to tłumić to tylko podsyca. Jeśli tak ma wyglądać jedyny dziennikarz z takim dostępem w kraju to wolę, żeby w ogóle ich nie było.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Najgorzej, że Mercedes musiał coś odjebać w pitstopie, żeby się zrobiło interesująco. Do tego czasu ten wyścig był nieprzeciętną stypą i zacząłem się zastanawiać czy może być jeszcze bardziej nudny. No, ale nie można liczyć, że w każdym wyścigu Mercedes zaliczy katastrofę w picie, aby wyrównać szanse.

Odnośnik do komentarza
W dniu 7.12.2020 o 09:57, szejdj napisał:

Jak ktoś ma jeszcze wątpliwości co do umiejętności Russela to... nie wiem co ;) Kolejne co mi się potwierdziło to że Bottas i Stroll to najsłabsi kierowcy w stawce.

Bez jaj. Najsłabszy to pewnie Albon. Tamta dwójka nieznacznie odstaje.

 

Grosjean, Latifi, Kwiat też dają radę. Ale ogólnie Carlos Sainz ostatnio mówił o 0,3 sekundy różnicy między kierowcami, a 2 sek między bolidami. Moim zdaniem więcej, ale aż tak dobrze nie jeżdżę, nie umiem pojechać 0,2 sekundy od maxa (ba nawet 1 sek bardzo trudna). Więc oceniam ich bardziej statystycznie i na podstawie regularności. Z pewnością Albon jest beznadziejny, obrywa dużo bardziej niż Gasly (który zrobił postępy, szczególnie w tempie wyścigowym, jest znacznie lepszy od Kwiata, a ten był na równi z Albonem, nieco lepszy).

 

Nie wiem na co czeka Red Bull. Słowa Pereza są niepokojące, a możliwości tylko 2: Gasly lub Perez (Albon to dno, japończyk do Alpha - nawet Max nie dostał się od razu, zaś Hulkenberg nie ma nic ponad Pereza, ani z programu Red Bulla, ani dużego sponsora, ani większych umiejętności).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...