Skocz do zawartości

FIA Formula One World Championship


Rekomendowane odpowiedzi

W tych bolidach nawet sam Senna by nic nie ugrał, więc nie ma ich co oceniać po jednym wyścigu z doskoku. Zobaczymy jak mały Schumacher pojedzie w przyszłym sezonie.

Alonso pewnie standard, środek stawki, co jakiś czas może walka o podium jak się coś posypie. Na więcej tej firmy nie stać, szczególnie że to będzie Alpine i cholera wie ile środków Renault realnie przeznaczy na rozwój. Alonso to się chyba chce już pobawić do emerytury niż coś ugrać.

Odnośnik do komentarza

Wyścig konkretny. Tydzień temu szok z innego powodu, dziś jaja z Mercem. 

Najciekawszy sezon od lat, mimo, że Lewis znów zdobył mistrza, z uwagi na totalną zmienność sezonu i torów. W przyszłym roku będzie znowu nudno :(

Po tym co wyczyniał Russell widać jak bardzo kąsa rządzi tym sportem - bogaty Mercedes wszystkich objeżdża. Na szczęście nie są idealni i dodali nam kolorytu dzisiaj.

Edytowane przez marbel007
Odnośnik do komentarza

130262172_1962265323930440_8861860750797576109_o.jpg?_nc_cat=100&ccb=2&_nc_sid=e3f864&_nc_ohc=XMquWN_g2cMAX8y2e8x&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=184ebc0b459382204fc28fab51f56770&oe=5FF4B4A3

 

Piękne ujęcie i piękna tapeta.

 

I pomyśleć, że ten facet nie ma dla siebie samochodu na przyszły rok. Gaslyego potraktowali jak śmiecia i wymienili go na Abona w połowie sezonu. Niech teraz zachowają sie z klasą i wyperdolą Alexa po Abu Zhabi a Perezowi założą redbullowską czapeczke.

Edytowane przez Kron997
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Niczym Jezusek w Rio.

 

Wyścigu komentować nie będę bo każdy widział co się odwalało. Brakowało tylko śniegu, dinozaurów, ciężarnej której odeszły wody i muzyki z Benny Hilla. W ciul szkoda mi Russella, to miała być jego wygrana a wyszedł fakap dekady w wykonaniu Merca. 

 

Jak już ktoś inny miał wygrać to dobrze że Perez. Niech ten różowy kondom żałuję że spławił takiego zawodnika. Jest cień szansy że Albona za niego wymienią ale to chyba za duży twist.

 

Co do ostatniego wątku to ani Ham ani Toto nie pozwolą na powtórkę sytuacji z Rosbergiem. Prędzej opalony pójdzie na emeryturę, Rus numer jeden a VB z 2 wyrytą na czole jak w bękartach wojny.

 

Edit: Russell nie traci punktów, Mercedes z karą €20,000 za pierdolnik z oponami.

Odnośnik do komentarza

Jak ktoś ma jeszcze wątpliwości co do umiejętności Russela to... nie wiem co ;) Kolejne co mi się potwierdziło to że Bottas i Stroll to najsłabsi kierowcy w stawce. Bottas jest tak poniewierany przez Hamiltona i Maxa a teraz jeszcze Russela, że autentycznie mi go szkoda.

 

 

Co do prędkości Russela to widziałem, że Alonso ma takie samo zdanie jak ja: Alonso names Russell as F1's star of the future (espn.com).

 

Cytat

"From all of them, George Russell is the one that surprises me every weekend. How he's driving the Williams. Zero mistakes. I'm really surprised about his natural speed."

 

No ale polaczki zawistni specjaliści będą mówić, że Russel popełnia mnóstwo błędów i się nie nadaje do zwyciężania :rofl:

 

  • WTF 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

No, jeżeli Alonso mówi, że George nie popełnia błędów, to chyba tylko kwalifikacje ogląda. Nikt (a przynajmniej ja) nie neguje jego prędkości, bo taką samą miał Vettel, kiedy był z przodu i miał najlepszy bolid, ale Russell musi jeszcze kilka innych rzeczy pokazać, a wpadanie w ścianę, w dwóch kolejnych wyścigach, nie przystoi kreowanemu już przyszłemu mistrzowi F1 (a ta wypowiedź Fernando jest sprzed tych GP). Z tymi polaczkami zawistnymi, to też możesz iść sobie na onet czy gdzie tam.

Odnośnik do komentarza

Bottas ledwo dowozi drugie miejsce w generalce, jakby jeszcze jeden kierowca był na poziomie Maxa to pewnie by mu to miejsce odebrali. A co do Strolla to chyba moja subiektywna opinia, po prostu go nie lubie :D ten jego wąsik i uśmieszek mnie irytuje. A czy prędkość jakąś ma? No może i ma, ale mając 3-4 bolid w stawce powinien częściej ten swój talent prezentować. Stronka formula1.com prowadzi ten POWER RANKING kierowców i Stroll w top10 pojawił 3-4 razy w tym roku,a zawsze są ci wszyscy młodziki jak Norris, Russel, Leclerc, Max. Nawet Hulkenberg był #2 i #3 mimo, że nie jest podstawowym kierowcą. 

Odnośnik do komentarza

Russel bardzo ładnie się wczoraj pokazał. W Wiliamsie potrafił się rozjebać na byle bandzie, ale biorę poprawkę na to, że ten bolid najprawdopodobniej prowadzi się tragicznie i w żaden sposób nie odda umiejętności kierowcy. Ale wczoraj w Mercedesie Russel był zupełnie innym driverem - a gwóźdź programu, czyli wyprzedzanie Bottasa było jednocześnie odważne, eleganckie, bardzo charakterne i przede wszystkim precyzyjne. Zresztą precyzji nie brakowało mu przez cały wyścig. Jasne, że to zaledwie jedno GP i trudno przewidzieć, jak będzie z ciągłością formy, ale podobało mi się, że gdy trzeba było, to Russel nie brał jeńców, a zezłomowanie apatycznego i niewyraźnego Bottasa to wisienka na torcie. 

 

Gadanie, że wystarczy dowolnemu kierowcy ze stawki dać bolid Mercedesa i będzie w nim wygrywał to chyba tylko część prawdy. Ale myślę, że przynajmniej połowa stawki walczyłaby w nim o zwycięstwo, bo nie brakuje tam talentów czy ciągle umiejętnych weteranów.

Odnośnik do komentarza

Dżordż, jak ty mnie teraz zaimponowałeś :obama:

 

Jak słucham tych zawistnych cebulaków, że takim bolidem każdy pojedzie i wygra, to chętnie bym dla nich reaktywował piece w Auschwitz. 

 

Chłopak pierwszy raz siedział w tym bolidzie, wciśnięty na siłę, bo sie nie mieścił. Do tego mega stres, a mimo wszystko pojechał koncertowo. 

Ogromnie mi żal, że nie wygrał, ale dzięki tej całej komedii w pit stopie chociaż jeszcze miał okazję pokazać, ze ma umiejętności przebijać się z dalszych pozycji, a nie tylko strzał ze startu i pa pa. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...