Skocz do zawartości

OSCARY


Rekomendowane odpowiedzi

No fajne oskary lekkie zaskoczenie że tyle dla parasite i że ta bridget jones dostała. Ja bym dał innej aktorce. Ze swojej strony cieszę się na laure dern i phoenixa  oraz scenariusz dla jojo rabit. Szkoda mi troszkę banderasa ale szans nie miał z jokerem. Parasite jak najbardziej na plus fajnie że akademia się odblokowała w stronę miedzy-narodowych filmów. Tylko ja jakbym miał dwie kategorie film najlepszy i najlepszy międzynarodowy to w dwóch ni dał bym wygranej temu samemu. Skoro parasite wygrał w jednej to mogli dać almodovarowi w drugiej.  No ale przynajmniej wygrał najlepszy. 

 

Koniec mojego wtrącania się w temat nabiału. Możecie kontynuować rozmowę o mleku i reszcie ferajny. 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Sebas napisał:

teraz to widzę szachy 4d w filozofii :obama:

 

 

Możesz debatować o moralności niektórych metod. Albo wyjaśnij mi jaki jest związek pomiędzy moralnością czynu a tym czy jest prawdziwy.

Czyli w naturze powszechne jest że koles jeden z drugim upuszczają ile spermy zejdzie z byka, a potem obskakuja wszystkie krowy w okolicy zanurzając w nich ręce po łokcie?

 

To nie są żadne szachy 4d. Koles co ja mam tobie wyjasniać, jak ty się czujesz oszukany bo ktoś napisał mleko na kartonie z napojem ryżowym, żeby lepiej się sprzedało :pawel:  Albo pajacujesz i szukasz problemu na siłę, albo nie potrafisz łączyć kropek w proste wzory. Tak czy siak mam wrażenie że szkoda czasu.

Odnośnik do komentarza

Najpierw mylisz prawdę z moralnością a potem prawdę ze zjawiskami zachodzącymi bez udziału człowieka (czyli, podejrzewam,  dla ciebie naturalnymi, mimo tego, że ludzie są częścią ekosystemu). Nie wiem co ci typie mam jeszcze napisać ale ewidentnie nie potrafisz prosto z mostu zdefiniować co to jest mleko. Cieniutko.

 

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Sebas napisał:

Dlaczego są forsowane jako alternatywa dla mleka krowiego jeżeli nie są mlekiem

bo mają podobną funkcję? :dafuq: 

można nimi zalać owsianke, dodać do kawy, czy wypić sobie szklankę do bułki z dżemem? coś jeszcze prostego ci wytłumaczyć? 

Edytowane przez maciucha
Odnośnik do komentarza

No ustaliliśmy, że mleko zwierzęce i udawane mleko roślinne to dwa zupełnie różne typy produktów, o innych wartościach odżywczych. Nie widzę dlaczego podobieństwo koloru i konsystencji miałoby być  wystarczające przy podejmowaniu decyzji o wyborze alternatywy. Rekacja organizmu może być radykalnie inna uwzględniając zupełnie inne pochodzenie pożywienia

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Sebas napisał:

No ustaliliśmy, że mleko zwierzęce i udawane mleko roślinne to dwa zupełnie różne typy produktów, o innych wartościach odżywczych. Nie widzę dlaczego podobieństwo koloru i konsystencji miałoby być  wystarczające przy podejmowaniu decyzji o wyborze alternatywy. Rekacja organizmu może być radykalnie inna uwzględniając zupełnie inne pochodzenie pożywienia

 

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Sebas napisał:

Minimalizujecie zjawisko, które rzeczywiście ma miejsce. 

To Ty się obsrywasz jakby co najmniej wegeaktywiści ci pukali do drzwi jak jehowi, albo sprawdzano ci lodówkę pod nadzorem kuratora. Poczytaj trochę, jeśli naprawdę chcesz dyskutować, bo serio robisz z siebie błazna.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...