Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, _Red_ napisał:

180 zł za 3 rozmiary w jednym, fajnie, dopisane do listy zakupów.

 

https://www.euro.com.pl/patelnie/tefal-ingenio-elegance-l2319855-3-elementy-.bhtml?

u mnie takie https://tefal24.pl/zestaw-patelni-tefal-ingenio-expertise-24-28cm-odlaczana-raczka.html?utm_source=ceneo&utm_medium=referral&ceneo_cid=8d321276-4616-024e-e817-1ca40a50ea65

 

ale to chyba jeden chuj

 

ps. nie pracuję w tefalu :nosacz2:

Odnośnik do komentarza

ja wszystko smaze na cast iron (zeliwne? starzy ludzie chyba to nazywali cyganskimi), najlepsze patelnie, mam 3 rozne rozmiary i nie ma nic lepszego dla mnie. Trzeba nabrac troche wprawy najpierw ale mozna na nich smazyc wszystko a nawet piec w piekarniku. Problem tylko w tym ze czyszczenie jest bardziej skomplikowane niz zwyklej patelni

Odnośnik do komentarza

Dziś kumulacja.

 

Szynka szwarcwaldzka z 7zl na 3.50 zł , gerberki gownięce w sloiczkach 190g po 4zl zamiast 6 zł, smoothie 2+1 gratis, pasty do zębów 2+1 gratis, do tego voucher -15 zł przy zakupach na 99 zl i moja lokalna biedra cały sierpień odlicza -30% na wszystkie warzywa, owoce i pieczywo, bo jakąś sąsiednia biedra ma remont więc zapraszają do tej z promką xd

 

Najlepsze jest to, że nie ma sztucznego zawyżania cen przy tych 2+1. Smoothie od lat bez zmian 6.50 zł za 750ml butle, Elmexy sensitive po 12 zł. Wiec tak jakby serio gratis :geek:

 

Za 90 zł wyszła mi torba zakupów, która ledwo niosę. Kochany robak <3

 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

U mnie jutro "wielkie otwarcie" Biedronki po remoncie, już widziałem, że półki pełne. Nie wiem. Może Zenek Martyniuk przyjedzie czy co. W każdym razie w końcu będzie można kupić mięso i wędliny jak biały człowiek na stoisku z mięsem no i sery również. Już Kobicie powiedziałem, wstawaj szósta rano i na zakupy bo jak się chołota zejdzie to już będzie pusto.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Figaro napisał:

picie coli nie dla whisky? beka.

Whisky z cola xD Nawet nie beka, ot uposledzenie.

 

 

Teraz, krupek napisał:

U mnie makaron pełnoziarnisty 2+1 gratis. W zeszłym tygodniu była kasza.

 

Biedra już wie, że idzie lockdown, albo wojna.

No ostatnie promocje co wrzucacie to kup x a y gratis. Troche slabo.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...