Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Crazy Horse napisał:

No, te mam. Co ciekawe mega długo leżały po otwarciu w szafce i nic się z nimi nie działo. Nie wiem, czy to dobrze w sumie. 

A o biedronkowych cudach z fruktozą only nie wiedziałem, myślałem, że tradycyjne wysokosłodzone. 

Od dawna są dzęmy niskosłodzone, albo 100% owoców. Smakują lepiej niż zwykłe z marną ilością owoców.

Te z SFD pewnie ci długo leżą, bo mają konserwanty, te 100% z Łowicza i Biedry chyba tylko pektyny i faktycznie kilka dni i już pleśń się robi.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem o co chodzi, ale zjebali imho tym razem to zbieranie naklejek na ś w i e ż a k i. Kiedyś po prostu się kupowało i wpadały mimowolnie. Teraz niby trzeba brać konkretne produkty i za każde "oszczędzone" (w sensie chyba patrząc na kwotę rabatu na produkt?) 6 zł ma wpaść naklejka.

Robię normalne zakupy, na pewno wpadły jakieś promkowe rabatowe produkty a naklejek nichuja. 

Pewnie na końcu znowu zostanie im mnóstwo maskotek i będą dodawać do paczki czipsów, jak po ostatniej kampanii xd

Odnośnik do komentarza
6 hours ago, _Red_ said:

Nie wiem o co chodzi, ale zjebali imho tym razem to zbieranie naklejek na ś w i e ż a k i. Kiedyś po prostu się kupowało i wpadały mimowolnie. Teraz niby trzeba brać konkretne produkty i za każde "oszczędzone" (w sensie chyba patrząc na kwotę rabatu na produkt?) 6 zł ma wpaść naklejka.

Robię normalne zakupy, na pewno wpadły jakieś promkowe rabatowe produkty a naklejek nichuja. 

Pewnie na końcu znowu zostanie im mnóstwo maskotek i będą dodawać do paczki czipsów, jak po ostatniej kampanii xd

 

Tak, jeśli oszczędzisz na wybranych produktach promocyjnych 6 zł lub wielokrotność w ramach pojedynczych zakupów, dostajesz naklejki, które potem chyba fizycznie można odebrać. Weźmy za przykład parówy.

 

image.png.c61f7910545d5befe973ef546af18ab1.png

 

Kupisz jednocześnie 3 opakowania = 1 naklejka

2 opakowania = 0 naklejek

5 opakowań = 1 naklejka

6 opakowań = 2 naklejki

 

I do tego trzeba potwierdzić, że się uczestniczy w akcji, żeby te punkty wpadły.

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Thx. Czyli pewnie za każdym razem miałem niedobór tych punktów, a tak jak piszesz, nie kumulują się z kilku zakupów tylko trzeba w jednej transakcji uzbierać. Średnio wygodne, bo trzeba brać pod dyktando te produkty, które są w ofercie, a kiedyś wystarczyla kwota bodajże 50+ zł i chyba dodatkowo jakiś owoc/warzywo. 

Odnośnik do komentarza

Ten cały shakeomat to dostosowuje jakoś produkty pod klienta?

 

Bo autentycznie co 2-3 dni wypada mi zniżka na piwo, i nie wiem, co o tym myśleć... ;) Dziś np. Pilsner Urquell 2+2 gratis.

 

Nie podoba mi się ta cała akcja z wirtualnym portfelem na zakupy w sobotę. Akurat sobota to dzień, kiedy unikam wszelkich sklepów i galerii, a sieci nachalnie próbują wrzucić jakieś promocje akurat wtedy.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Suavek napisał:

Akurat sobota to dzień, kiedy unikam wszelkich sklepów i galerii, a sieci nachalnie próbują wrzucić jakieś promocje akurat wtedy.

 

Oni o tym wiedzą i dlatego tak robią, żeby przyciągnąć klienta w jeszcze w dzien w którym zazwyczaj nei robi zakupów. Tak samo jak często promki w sklepach online wjeżdżają pare dni przed wypłatami, bo po wypłacie żaden problem wyciągnać kase od klienta, trudniej wyciagnąć jak już mu sie ta kasa na pierdoły konczy i czeka na wypłate, a tutaj specjalne okazje sie pojawiają.

 

Up. Kuszą Cię jak mogą. U mnie dzisiaj duża rolka recznika kuchennego.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Suavek napisał:

Ten cały shakeomat to dostosowuje jakoś produkty pod klienta?

Z tego co chlopaki pisali to raczej jest odwrotnie. I mialoby to sens bo po co maja ci sprzedawac cos co lubisz taniej, jak moga cie zwabic do sklepu czyms nowym, tanszym a to co lubisz kupisz za regularna cene przy okazji.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Mejm napisał:

Z tego co chlopaki pisali to raczej jest odwrotnie. I mialoby to sens bo po co maja ci sprzedawac cos co lubisz taniej, jak moga cie zwabic do sklepu czyms nowym, tanszym a to co lubisz kupisz za regularna cene przy okazji.

Akurat alkohole wynoszę z biedronki stosunkowo często. ;) Może nie zawsze te gatunki, co wyskakują mi w aplikacji, ale jednak. Głównie dlatego zastanawiałem się, czy celowo mi nie podrzucają tych ofert.

 

W przeciwnym wypadku takie wciskanie 1-2 ofert na alkohole w tygodniu też wygląda dziwnie. Biedronka rozpija społeczeństwo? ;)

 

Za to ZAWSZE będąc w Biedronce kupuję mleko i akurat na to nigdy nie miałem zniżki, więc kto ich tam wie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...