Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

No ale Ficuś jego te gry nie interesują przecież. Ch,uj, że konsola pól roku na rynku lepszy support niż PS4 w premierowym roku na której mogłeś pograć albo Killzone SF albo Knacka lub jakieś "porty" z PS3/X360.

 

Czy ja gdzieś napisałem, że PS4 miało dobry początek? xd gardziłem tą konsolą w sumie do tego roku 

 

 

A crossbuy był lepszy i napisałem już czemu, bo działał w formie jakiej powinien działać na zniczu, który się tym ficzerem reklamuje

 

 

z zębem trochę prawda, jak się ponarzeka to od razu człowiekowi lepiej

 

Edytowane przez Copper
Odnośnik do komentarza

skonczyly mi sie argumenty - jak on uwaza niedoyebany, klopotliwy cross buy gdzie nie zawsze mozna bylo kontynuowac gre na drugim sprzecie bo save byl niekompatybilny i dzialalo to w garstce gierek za lepsze rozwiazanie niz to co w switchu to out, jestes trollem zapetlajacym sie juz chyba 3 razy przez ostatnie strony - a wystarczylo napisac, ze switch to chyu i tyle jak to robimy w cw, a nie trudzic sie na jakas wojne na argumenty - w tym miejscu przepraszam bartka - to co pierw do niego napisales bylo adekwatne do tej calej dyskusji

 

dzialalo lepiej - przeciez na swotchu tez masz roznice w rozdzialce miedzy tv a padletem czyli tak jak w tych grach vita-ps4 z tej krotkiej listy

Odnośnik do komentarza

 

A crossbuy był lepszy i napisałem już czemu, bo działał w formie jakiej powinien działać na zniczu, który się tym ficzerem reklamuje

 

 

No ale jak ku,rwa xDDDDD

 

Kupujesz jedną konsolę vs kupujesz 2 konsole

Żadnego podwójnego ściągania gier vs podwójne ściąganie gier

Brak przenoszenia zapisów vs przenoszenie zapisów

720p/1080p WSZYTKO vs 540p/1080p TROCHĘ

Odnośnik do komentarza

A w konsolach nie chodzi o fun?

Niestety tak było do 7. generacji (i 8. jeżeli chodzi o Nintendo). Teraz liczą się herce w prockach, bajty w RAMach, ilość pikseli wzdłuż i wszerz ekranu, klatki na sekundę względem klatek na sekundę u konkurencji, i czy czerń może być jeszcze czarniejsza.

 

i chuy mnie jakas tam grafika

A grafikę to ty szanuj, bo np. taki Super Mario Galaxy, Skyward Sword, Okami, czy Muramasa wyglądają przecudnie mimo formatu SD. Nie sięgnąłbym po te gierki gdyby wyglądały okropnie, gameplay gameplayem, ale oprawa też jest istotna. Nie przesadzajmy.

Odnośnik do komentarza

News bardzo mocno na wyrost. Jakie ptaszki? Jeden random z neogafa? :/ Z drugiej strony, wcale bym sie nie zdziwil jakby wyszo na switchu, bo czemu nie? 

Ptaszki ćwierkają, że GTA V wyjdzie na switcha. Nie jest to pewne, ale ten sam człowiek nie mylił się co do LA Noire na pstryczka. 

 

http://www.neogaf.com/forum/showpost.php?p=250063128&postcount=160

 
Odnośnik do komentarza

 

News bardzo mocno na wyrost. Jakie ptaszki? Jeden random z neogafa? :/ Z drugiej strony, wcale bym sie nie zdziwil jakby wyszo na switchu, bo czemu nie? 

Ptaszki ćwierkają, że GTA V wyjdzie na switcha. Nie jest to pewne, ale ten sam człowiek nie mylił się co do LA Noire na pstryczka. 

 

http://www.neogaf.com/forum/showpost.php?p=250063128&postcount=160

 

 

Tego się sprzedało tyyyyyyle sztuk, że kasa na port jest. Nawet jakiś tam opitolony i z połową kampani do ściągnięcia. GTA V na handheldzie. W podróży. Myślę, że ktoś się skusi (np ja nie grałem w GTA V bo nie gram już w domu w nic). Może jest więcej takich jak ja :-)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...