Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym sie wolal cofnac w czasie i wykupic wszystkie te dragon questy, the world ends with you i inne sztosy ktore ultima wystawila po 30-40zl a nikt tego przez dlugie miesiace nie kupowal myslac ze przeciez napewno bedzie jeszcze taniej :cool:

 

Codziennie ogladam Switcha w sklepach internetowych i mysle ze niedlugo bedzie moj, a potem nachodzi mnie strach ze zapowiedza zaraz lepsza wersje.

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

Żarty żartami, ale akurat z Nintendo nigdy nic nie wiadomo, 3DS, 3DS XL, 2DS, New 3DS, New 3DS XL, New 2DS XL...jak najbardziej sa podstawy do zawahań, zwlaszcza ze niedlugo minie rok odkad Switch jest na rynku.

 

Chociaz w sumie malo prawdoodobne zeby to sie stalo przed 2019-2020 rokiem i jak juz to pewnie wydadza jakiegos LITE pocketa, zamiast XL jak w przypadku 3DS. Nie no qr.wa nie wytrzymam, musze miec switcha niedlugo razem z SV, przegrana sprawa dla mnie, przez ragusa i Rayosa nie da sie na forum nie wejsc zeby nie miec bólu doopy ze sie nie ma Switcha :frog:

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

Kupuj nie pier,dol Velsu :cool::lapka:

 

Cudowny sprzęt. Gram sobie w domu na telewizorku, gram sobie w podróży w trybie przenośnym w te same zaje,biste gry, ludziom się takie rzeczy śniły w mokrych snach parę lat temu. Z konsol stacjonarnych Ninny tego stulecia tylko Wii dostało wersję Mini, GC i Wii U nic nie zostały poprawione. Oni nawet nie mają systemu zarządzania save'ami, więc jak byś chciał zmieniać konsolę na nowszą ;D.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Żarty żartami, ale akurat z Nintendo nigdy nic nie wiadomo, 3DS, 3DS XL, 2DS, New 3DS, New 3DS XL, New 2DS XL...jak najbardziej sa podstawy do zawahań, zwlaszcza ze niedlugo minie rok odkad Switch jest na rynku.

 

Chociaz w sumie malo prawdoodobne zeby to sie stalo przed 2019-2020 rokiem i jak juz to pewnie wydadza jakiegos LITE pocketa, zamiast XL jak w przypadku 3DS. Nie no qr.wa nie wytrzymam, musze miec switcha niedlugo razem z SV, przegrana sprawa dla mnie, przez ragusa i Rayosa nie da sie na forum nie wejsc zeby nie miec bólu doopy ze sie nie ma Switcha :frog:

Switch XL? Ale w jakim celu? Przecież to jest hybryda, to po pierwsze( jakby zrobili XL, to oznaczałoby, że mogą faworyzować tryb przenośny) a po drugie jako hanheld to i tak konsolka jest duża.

Odnośnik do komentarza

Do mnie switch to abstrakcja, zawsze mialem beke z tych co kupuja cos na premiere bo przeciez nie bedzie przez rok conajmniej w co grac, a tu switch ma pol roku i co miesiac sztos praktycznie

 

No wlasnie kupilem PS4 na premiere i potem czulem sie jak pajac klaun, wiec pomyslalem sobie "No ze Switchem pewnie podobnie wiec poczekam".

 

Zelda, Stardew Valley, Mario Odyssey, Xenoblade 2, przenosna fifa, Splatoon 2, Mario Rabbids. A jeszcze przenosnie bedzie sobie mozna pograc w This is The Police, nowy Atelier, Attack on Titan 2, Rocket League i pewnie cos pominalem na tej liscie. Przeciez nawet jak teraz kupie Switcha to nie wyrobie sie zeby ograc wszystko co chce, co tu sie odjaniepawla :obama:

 

@Papaj ja myslalem raczej ze zrobia wersje Lite, mniejsza i to by bylo spoko chyba.

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

A chciałbyś większego Switcha? Nie odpowiadają Ci jego gabaryty? Ale faktycznie źle to ująłem. Switch jako hanheld jest w sam raz( dla mnie) i nie widzę kompletnie potrzeby w jego powiększaniu.

A nie to ja też źle to zinterpretowałem. Myślałem, że piszesz, że Switch jest za duży. Dla mnie jest ok, do plecaka wsadze, łapy nie bolą od noszenia a, że do kieszeni nie wsadzę? Trudno, przeżyje.

 

Velius nawet jak kupisz Swticha za 20 lat to i tak nie wyrobisz się żeby ograć wszystko co chcesz, nie oszukujmy się.

Odnośnik do komentarza

 

 

Przenośna fifa, serio? Aż taka jest potrzeba, żeby grać w to samo, co jest na dużych sprzętach od lat co roku, tylko w trybie przenośnym? 

 

Tak.

 

A Velius i  Spier,dolix miotają się jak gów,no w przerębli :cool:. Obstawiam max 3 tygodnie po premierze Odyssey polecą do sklepu :czesc: Swoją drogą, to będzie musiało być niesamowite trzymać nowego switcha z pachnącą Zeldą BOTW i SMO.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

 

A chciałbyś większego Switcha? Nie odpowiadają Ci jego gabaryty? Ale faktycznie źle to ująłem. Switch jako hanheld jest w sam raz( dla mnie) i nie widzę kompletnie potrzeby w jego powiększaniu.

A nie to ja też źle to zinterpretowałem. Myślałem, że piszesz, że Switch jest za duży. Dla mnie jest ok, do plecaka wsadze, łapy nie bolą od noszenia a, że do kieszeni nie wsadzę? Trudno, przeżyje.

 

Velius nawet jak kupisz Swticha za 20 lat to i tak nie wyrobisz się żeby ograć wszystko co chcesz, nie oszukujmy się.

 

 

W sumie masz racje :lapka:

 

Przenośna fifa, serio? Aż taka jest potrzeba, żeby grać w to samo, co jest na dużych sprzętach od lat co roku, tylko w trybie przenośnym?

 

No chyba, że chodzi o plusy w pewnym temacie... :reggie:

 

Zawsze mi sie marzyla przenosna dobra pileczka, gdy kupilem Vite myslalem ze to bedzie to, marzenia spelnione, ale niestety, mimo ze dalo sie w to grac to nie bylo to.

 

Teraz Switch moze spelnic te marzenia, niewazne czy to bedzie Fifa czy PES, jezeli bedzie dobry single z CPU, fajny master league i w miare dobry silnik to granie w podrozy w pociagu o matko :fsg:

 

 

 

 

Przenośna fifa, serio? Aż taka jest potrzeba, żeby grać w to samo, co jest na dużych sprzętach od lat co roku, tylko w trybie przenośnym? 

 

Tak.

 

A Velius i  Spier,dolix miotają się jak gów,no w przerębli :cool:. Obstawiam max 3 tygodnie po premierze Odyssey polecą do sklepu :czesc: Swoją drogą, to będzie musiało być niesamowite trzymać nowego switcha z pachnącą Zeldą BOTW i SMO.

 

 

Jeszcze bardziej niesamowite bedzie trzymac nowego switcha z pachnacym Xenoblade 2 :cool:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...