Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

To "polecam" zagrać w kingdom. Za taką "optymalizację" serio powinni zwracać kasę. Ta gra (nie przesadzam, serio) potrafi chodzić w 1-2k/s. Doszedłem do 4 wyspy, już jestem blisko przejścia na kolejną i nagle gra mi zwalnia do takiej prędkości, że scroling całej szerokości ekranu to jakieś 1-2 klatki. Zaczynam jechać na drugą stronę mapy i w pewnym momencie ładuję się na liczną grupkę potworów, ginę od razu, a wraz ze mną 2-3h godziny mojego życia. Wygląda to tak: pierwsza klatka jestem sam w lesie, druga klatka jestem w środku bandy potworów. Wyłączyłem znicza, poszedłem się przewietrzyć. Czekam na łatkę, jak jej nie wydadzą, to już ja im napisze...

Odnośnik do komentarza

To "polecam" zagrać w kingdom. Za taką "optymalizację" serio powinni zwracać kasę. Ta gra (nie przesadzam, serio) potrafi chodzić w 1-2k/s. Doszedłem do 4 wyspy, już jestem blisko przejścia na kolejną i nagle gra mi zwalnia do takiej prędkości, że scroling całej szerokości ekranu to jakieś 1-2 klatki. Zaczynam jechać na drugą stronę mapy i w pewnym momencie ładuję się na liczną grupkę potworów, ginę od razu, a wraz ze mną 2-3h godziny mojego życia. Wygląda to tak: pierwsza klatka jestem sam w lesie, druga klatka jestem w środku bandy potworów. Wyłączyłem znicza, poszedłem się przewietrzyć. Czekam na łatkę, jak jej nie wydadzą, to już ja im napisze...

Moze cos z konsola? Nigdy nie odwalalo mi sie cos takiego. Wiadomo, wieksza zadyma na polu walki to cos tam chrupnelo na moment do 25 klatek, ale slajdszol do 2-3 klatek? Nigdy.
Odnośnik do komentarza

Mnie wszystko jedno w sumie, ale niebawem będzie zakup Switcha to i gierkę się zakupi. Będzie jeden z pierwszych tytułów, to na pewno.

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

Data premiery Stardew Valley dzisiaj coś czuję :obama:

 

I to pewnie nawet ten czwartek, bo po to to całe podejście do tematu przez twórców było żeby data premiery była najwcześniej jak to tylko możliwe.

Odnośnik do komentarza

chucklefish zbiera "zamowienia" na kody recenzenckie, takze ten :whistling:  jesli nie ten czwartek, to nastepny na bank, tak czy inaczej, w ciągu paru dni będziemy orać pola, sadzić rzepy, grzebać w śmieciach i walczyć z mobkami w kopalni PRZENOŚNIE :banderas:

 

jesli to prawda to moja marchewka bedzie wystrugana jeszcze dzisiaj

Odnośnik do komentarza

 

a to tak to nie, idzie normalnie grac ale taki TLG switchowy

 

ehh reszta gierek rozpiescila, stabilne 30 lub 60 i człowiek zapomnial jak to bywalo na stacjonarkach

 

akurat LEGO City na kazdej platformie chrupie, wiec to nie tak, ze wersja Switchowa jest w tym wzgledzie gorsza :lapka:

 

Aj to nie za dobrze ale i nie tragicznie dla mnie, myślałem że po ostatnim patchu miało być stabilne 30 w trybie przenośnym  :/

Odnośnik do komentarza

 

To "polecam" zagrać w kingdom. Za taką "optymalizację" serio powinni zwracać kasę. Ta gra (nie przesadzam, serio) potrafi chodzić w 1-2k/s. Doszedłem do 4 wyspy, już jestem blisko przejścia na kolejną i nagle gra mi zwalnia do takiej prędkości, że scroling całej szerokości ekranu to jakieś 1-2 klatki. Zaczynam jechać na drugą stronę mapy i w pewnym momencie ładuję się na liczną grupkę potworów, ginę od razu, a wraz ze mną 2-3h godziny mojego życia. Wygląda to tak: pierwsza klatka jestem sam w lesie, druga klatka jestem w środku bandy potworów. Wyłączyłem znicza, poszedłem się przewietrzyć. Czekam na łatkę, jak jej nie wydadzą, to już ja im napisze...

Moze cos z konsola? Nigdy nie odwalalo mi sie cos takiego. Wiadomo, wieksza zadyma na polu walki to cos tam chrupnelo na moment do 25 klatek, ale slajdszol do 2-3 klatek? Nigdy.

 

Nic z konsolą, tutaj jest wątek o problemach z tą grą:

https://www.reddit.com/r/NintendoSwitch/comments/707jwb/kingdom_new_lands_major_performance_issues/

 

 

 

Massive frame-rate issues. 1 frame per second on day 50+ and oddly tons of enemies don't always make it lag. - it's hit and miss.

 

Dużo osób pisze o tak drastycznych spadkach

 

 

Może mało grałeś (w sensie podczas jednej rozgrywki) i stąd brak aż takich problemów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...