Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

No nie da się ukryć, że trafiłem na odpowiednią osobę ;) Ale zestaw bardzo ładny, jak już spakowałem wszystko do oryginalnych folijek i pudełka to jak szedłem w ustalone miejsce transakcji na parkingu przy markecie to czułem dumę, że ta konsolka tak dobrze wygląda nawet w ofercie napisałem ,,dbam o elektronikę bardziej niż o samego siebie dlatego jestem pewny, że konsola posłuży długo''

Odnośnik do komentarza

Patrząc na ten ranking to mocno rzuca się w oczy, że 2 (a może nawet i 3 :) ) z 3 najlepszych gier to  sam początek życia Switcha.

Nie powiem, po tym co otrzymałem w postaci BOTW oraz Odyssey byłem mega podjarany. Niestety dla mnie nic lepszego już nie wyszło, a jako posiadacza wszystkich konsolo Nintendo i nie posiadania backlogu z gierek z WiiU jestem deko rozczarowany gierkami od Nintendo w tej generacji. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

A ja przeciwnie, jestem mega zadowolony ze Switcha mimo, że także nie posiadałem backlogu z żadnego ze sprzętów Nintendo. Po pierwsze wyszło sporo nowych gierek, które obecnie są w mojej ścisłej czołówce i do których będę wracał. Po drugie wyszło sporo odświeżeń dzięki czemu mogę grać w moje ulubione gierki w najlepszej jakości. 

Odnośnik do komentarza

TeamBalon 

 

Osobiście szybko się zachłysnąłem Switchem i szybko mi przeszło. Nie trafiają do mnie górnolotne hasła o duszy albo o grach „jak z 6. gen”, bo gry dzieli się na te które dają frajdę a które nie.

 

Ja po przejściu kilku dedykow nie mam zbytnio ochoty zagłębiać się w bibliotekę Switcha i traktuje ten sprzęt jako konsole do ogrywania indorów, a i to ograłem większość która mnie interesuje więc konsola się kurzy.

Odnośnik do komentarza

Ja trochę kręciłem nosem ale w sumie patrząc na wybryki ms i sony w tej generacji to na switchu mega bogactwo. Jak na dwójce utrzymają tempo ( bez portowania gry z wiiu co tydzień może być ciężko :nosacz3:) to będzie luks. Oby jak najmniej gównien typu mario piłka/golf i inne armsy

Odnośnik do komentarza
48 minut temu, balon napisał(a):

Patrząc na ten ranking to mocno rzuca się w oczy, że 2 (a może nawet i 3 :) ) z 3 najlepszych gier to  sam początek życia Switcha.

Nawet Nintendo Life uważa, że pierwszy rok Switcha był nie do powtórzenia. Nic dziwnego, jak wrzuca się w jeden rok SMO, tę lepszą Zeldę open world i Xenoblade 2 to potem ciężko przeskoczyć taką poprzeczkę.

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Ukukuki napisał(a):

The Legend of Zelda: Breath of the Wild też na zawsze w serduszku, wspaniały start konsoli. 

No dokładnie, tak jak pisałem start wspaniały :)

 

Może jak bym jarał się mega pixel artem i używał trybu hh, to bym był bardziej zadowolony z NS?:philosoraptor:

No ale żeby nie było, nie stracili całkiem mojego zaufania i NS2 zapewne wejdzie w d1, tym bardziej że całą generację lecę na wysłużonym V1.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Ukukuki napisał(a):

tak teraz na 65 szkoda podpinać konsolę do TV. 

Coooooo? Dlaczemu? Tv i do tego pro controler, to super opcja.

 

Moze indyki czy jakieś 3rd party wyglądają źle, ale exy od Nintendo nadal wyglądają dobrze/bardzo dobrze na 65 czy nawet 75’. 
Ogrywam właśnie Mario RPG na 65 oledziku i graficzka jest pikna. C’mon man…

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, messer88 napisał(a):

Fotel lekko do tyłu i taka Zelda czy Bayo można grać. Zresztą Bayo to na tych joyconach to dramat, musi być pad. 

Może jakbym grał z nosem w tv to byłoby źle, ale z 2,5m naprawdę technicznie jest ok, a kolory i art styl to wiadomo, że nadal top branży. 
 

Teraz w ogóle w nowym TV mam taki uplynniacz, że bez straty w jakość obrazu gierki w 30ks jak ostatni Kirby czy TOTK działają jakby mięły 40-60ks. Czuję jakbym grał na NS Pro lub jakimś emu.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, balon napisał(a):

Coooooo? Dlaczemu? Tv i do tego pro controler, to super opcja.

 

Moze indyki czy jakieś 3rd party wyglądają źle, ale exy od Nintendo nadal wyglądają dobrze/bardzo dobrze na 65 czy nawet 75’. 
Ogrywam właśnie Mario RPG na 65 oledziku i graficzka jest pikna. C’mon man…

 

No właśnie indyki 2D wyglądają pięknie ale gierek 3D to nie trawię na tej przekątnej. Wyglądają brzydko. 

  • Plusik 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Pupcio napisał(a):

Nie mogłem patrzeć. Chociaż to trochę przesadzone xD No ale wkurzał mnie taki pop up w zeldach mocno gdzie na małym ekraniku nie rzucało się to aż tak w oczy

No Zelda faktycznie, deko nie domaga ale i tak mi się podobała, bo wiadomo art style itp ale np gierki „mariowe” itp wyglądają naprawdę dobrze. Bez fanbojstwa teraz piszę :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...