Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie dziwi jak wiele osób wmówiło sobie wtedy że Wii U to sam pad jak już przy pierwszej prezentacji obok TV stała inna konsola niż Wii ;-] Ja nie wierzę w bujdy hybrydy ponieważ NInny w ten sposób straci swój największy dochód w postaci handheldów a wiele ich serii na stacjonarkach po prostu sobie nie radzi jak jest to w przypadku handhelda (Fire Emblem, Animal Crossing). Ostatnio Kimishima mówił że NX nie ma nic wspólnego z Wii ani z Wii U i myślę że to jest prawda. Bardziej obstawiam na pada z malutkim ekranikiem dotykowym jako jakiś eksces. Ale szczerze przy Wii nie spodziewałem się takiej zmiany a Wii U obecnie sprawia mi mnóstwo radości (zwłaszcza iż dorwałem powiększoną baterię która spokojnie działa cały dzień na jednym ładowaniu). Skreślać firmy nie ma co jeśli mowa o bebechy bo kiedyś nie bali się w to zainwestować przy GaCku. Bardziej myślę iż nadrobią zaległości tam gdzie u nich to wcześniej leżało:

 

-Usługa sieciowa.

-Cross platformowe gry jak to ma miejsce przy PSV, PS3 i PS4

-Porządne wsparcie zachodnich devów Third-party bo Japońskie ekipy wiedzą iż z Ninny warto się bratać bo na rynku Japońskim to oni mają największy zbyt softu.

 

Tym bardziej dobitnie pokazuje iż Ninny chce się otworzyć dzięki udostępnieniu swoich najlepszych IP dla firm third-party gdzie kiedyś mało która ekipa dostąpiła tego zaszczytu. A nie oszukujmy się jest wiele devów którzy z miejsca zgodzą się na tworzenie dla NInny jakiejś nowej odsłony bo to często daje nam niezły powiew świeżości (vide: Luigi's Mansion 2 czy właśnie Metroid Prime).

Odnośnik do komentarza

A oficjalna od Ninny, ostatnio pojawiła się w kilku sklepach więc postanowiłem dać jej szansę i szczerze? Jestem pozytywnie zaskoczony, przy pierwszym podłączeniu Gamepad wytrzymał mi bite 5h grania w Xeno a po pierwszym naładowaniu działa spokojnie 8-10h grania, oglądania animców na Crunchyroll i szczerze polecam:

 

http://www.electronicdreams.pl/product_info.php?products_id=4810

 

oprócz sklepu ED widziałem ją na konsoleigry za 109zł a ja sam kupiłem nówkę na Allegro za 99zł.

Odnośnik do komentarza

Dodatkowo uważam iż ta bateria była pierwotnie w planach aby znalazła się w Gamepadzie na launch, ew. przy zacnej sprzedaży w nowych modelach bo to jak malutka jest oryginalna wersja i jak perfekcyjnie zostawili miejsce na tą większą to śmiem wątpić aby to był przypadek. Tak jednak nie ma tego złego bo jestem jak na razie zadowolony, nie muszę w końcu Gamepada trzymać na kablu bo przecież 2.5h i bateria siada (a przy Xeno to już była zmora). 

Odnośnik do komentarza

Dodatkowo uważam iż ta bateria była pierwotnie w planach aby znalazła się w Gamepadzie na launch, ew. przy zacnej sprzedaży w nowych modelach bo to jak malutka jest oryginalna wersja i jak perfekcyjnie zostawili miejsce na tą większą to śmiem wątpić aby to był przypadek. Tak jednak nie ma tego złego bo jestem jak na razie zadowolony, nie muszę w końcu Gamepada trzymać na kablu bo przecież 2.5h i bateria siada (a przy Xeno to już była zmora). 

 

No właśnie zwróciłem uwagę na filmie na ED, że ta bateria jest dużo większa i idealnie pasuje do wejścia na baterię zajmując całą powierzchnię.

Faktycznie wcale bym się nie zdziwił jakby ta bateria miała oryginalnie znaleźć się w Gamepadzie, ale Nintendo zwietrzyło interes, podobnie jak z ładowarkami nie dołączanymi do 3DSów :gayos:

Odnośnik do komentarza

A no tak, zapomniałem o jasności ekranu bo sam mam zawsze na minimum i aż tak bardzo mnie bateria nie męczy. Poza tym ostatnio grywałem głównie krótkie 1-2 godzinne sesyjki w Hyrule Warriors i aż tak bardzo mi doładowywanie baterii co 2-3 dni nie przeszkadzało.

 

;) Ja mam prawie na maxa.

 

Ja raz czy dwa potrzebowałem tylko podłączyć padleta do ładowania w trakcie grania z powodu zbyt długiego bawienia sięsuper mario makerem czy grania w inną grę :P Poza tym kontroler sobie cały czas leży na stacji dokującej więc w sumie tez nie odczuwam zbytnio problemów słabej baterii... 

Odnośnik do komentarza

Taka miła ciekawostka w oczekiwaniu na zapowiedź NX - na youtubie pojawił się filmik przedstawiający Spaceworld, gdzie po raz pierwszy pokazali Nintendo 64 :) Można zobaczyć urywki bety Mario 64 (dużo się zmieniło) i takie tam. Mega klmacior.

 

 

Pamietam jak w 97 dopchalem sie na gambleriadzie do Mario 64.

O ja yebie, nie moglem uwierzyc ze gra moze tak wygladac i ze mozna pojsc gdzie sie chce - poziomo, pionowo i wszystko jest w takim pieknym 3d bez pikseli (ogolnie rozmycie tekstur robilo w tamtych czasach niesamowite wrazenie). Do tego ta animacja :obama:

Zaraz potem psx poszedl do zyda xD, kumple poszli za moim przykladem i zaczela sie u mnie epoka 4 player local multiplayer, kontynuowana na dreamcascie, a potem zabita przez sony :(

DZIEKI SONY!

Obecnie wskrzeszona przez PC i troche Wii U. :banderas:

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

No i te loadingi.

A raczej ich brak :pawel:

Dla czlowieka ktory spedzal godziny ogladajac pasek postepu na PSX to bylo MADNESS.

 

Gdyby nie suikoden, final fantasy, thps, tekken i pro evo, moglbym z czystym sumieniem napisac, ze playstation to najgorsze co przydazylo sie gamingowi.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

FF9, Crash Bandicoot, Tony Hawk, Pro Evo i to w sumie tyle, jeśli chodzi o przereklamowaną "świetność" psxa.

 

Coś w tym jest, że przy Sony i Xboxie umarła zabawa kanapowa, a już na pewno ta czteroosobowa. 

 

Nintendo podejmuje sporo guwnianych decyzji, ale chociaż wciąż wierzą w lokalne multi i jego zalety.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jak zwykle fake, niczego nowego albo niesamowitego tam nie ma.

Jeśli to faktycznie będzie stacjonarka i handheld w jednym to kupie na bank. Nie mówię o takim pierdololo jak wii u, ze padlet juz na kiblu nie działa. Giercuje na tv, wyjeżdżam na tydzień i kontynuuje rozgrywkę W KAŻDEJ GRZE BEZ WIFI I POLĄCZENIA Z SIECIĄ.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...