Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

FF9, Crash Bandicoot, Tony Hawk, Pro Evo i to w sumie tyle, jeśli chodzi o przereklamowaną "świetność" psxa.

 

Coś w tym jest, że przy Sony i Xboxie umarła zabawa kanapowa, a już na pewno ta czteroosobowa. 

 

Nintendo podejmuje sporo guwnianych decyzji, ale chociaż wciąż wierzą w lokalne multi i jego zalety.

 

No wizja kontynuacji rozgrywki bez wifi (jedynie poprzez wcześniejsze zsynchronizowanie sejwów) to kozak pomysł. No i koniecznie nowy, "prawdziwy" Metroid,

 

p.s. sorka za lekki OT ale to odpowiedź na delikatne bzdury. Nie czaję stwierdzenia, że przy PSX umarł kanapowy mulit. U mnie (i chyba nie tylko?) wręcz odwrotnie to był sprzęt w którym najwięcej grałem kanapowego multi. Pamiętam jak całe podwórko w 1 pokoju nawalało w Tonego, Tekena, Colina, GT, V-rally, Pesa czy NBA Live. Rozumiem, że twierdzisz to na podstawie tego, że nie było w standardzie 4 wejść na pady czy masz jakieś inne mroczne dane? Multi kanapowe umarło podczas 6 generacji i wprowadzenia usług sieciowych na konsolach.

 

No i wymienić tylko 4 gry jakoś killery z PSX to trzeba być Figarem. Chociaż znając życie może on nie kupił jeszcze PSX, a jedynie te 4 gierki poszły mu na emulatorze na swoim PC, na któym ogrywa tyle tytułów ?

Edytowane przez balon
  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Faktycznie świetny pomysł, Michaelis, gdy go tak przedstawiłeś. To mógłby być dobry sztos dla ludzi pracujących na wyjazdach. 

 

A może konsola, która jest też padem :> Grasz sobie na wyjeździe, trafiasz do hotelu z TV i podłączasz pada do TV i grasz dalej. <genius>

Odnośnik do komentarza

FF9, Crash Bandicoot, Tony Hawk, Pro Evo i to w sumie tyle, jeśli chodzi o przereklamowaną "świetność" psxa.

 

Coś w tym jest, że przy Sony i Xboxie umarła zabawa kanapowa, a już na pewno ta czteroosobowa. 

 

Nintendo podejmuje sporo guwnianych decyzji, ale chociaż wciąż wierzą w lokalne multi i jego zalety.

+ Medievil, Vagrant Story, Chrono Cross, Tekkeny, Parasite Eve II, Spyro, no błagam :) PSX był genialny, a multi na 4 bawiło niezmiernie m.in w CTR czy drugim Quake'u. To Microsoft zabił kanapowe granie mieszając z usługami sieciowymi w pierwszym Xboksie. Dzisiaj faktycznie, Nintendo przoduje w rozgrywce wieloosobowej.

Odnośnik do komentarza

Liczę, że wsteczna kompatybilność na pewno się pojawi. Przecież Nintendo z tego jest właśnie znane, ja mam ogromnego smaka na tą konsolę i nie mogę się doczekać jak znów wróci magia Nintendo do mojego salonu, po upływie roku z bólem muszę stwierdzić, że moim głównym growym błędem roku 2015 było pozbycie się Wii U na rzecz ps4( które bardzo szybko wymieniłem na X1) Dobrze, że nie rozstałem się z handletem od N.

Odnośnik do komentarza

Liczę, że wsteczna kompatybilność na pewno się pojawi. Przecież Nintendo z tego jest właśnie znane, ja mam ogromnego smaka na tą konsolę i nie mogę się doczekać jak znów wróci magia Nintendo do mojego salonu, po upływie roku z bólem muszę stwierdzić, że moim głównym growym błędem roku 2015 było pozbycie się Wii U na rzecz ps4( które bardzo szybko wymieniłem na X1) Dobrze, że nie rozstałem się z handletem od N.

 

O widzisz, ja wymieniłem Wii U od razu na X One. Biała skrzynka wymieniona na inną białą skrzynkę. Generalnie to jestem bardzo zadowolony, ale 150 godzin w Mario Kart 8 odcisnęło piętno na mojej psychice... Dalej mi mało tej gry... Jak znajdę Wii U za 500 zł to biorę od ręki. 

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

 

FF9, Crash Bandicoot, Tony Hawk, Pro Evo i to w sumie tyle, jeśli chodzi o przereklamowaną "świetność" psxa.

 

Coś w tym jest, że przy Sony i Xboxie umarła zabawa kanapowa, a już na pewno ta czteroosobowa. 

 

Nintendo podejmuje sporo guwnianych decyzji, ale chociaż wciąż wierzą w lokalne multi i jego zalety.

+ Medievil, Vagrant Story, Chrono Cross, Tekkeny, Parasite Eve II, Spyro, no błagam :) PSX był genialny, a multi na 4 bawiło niezmiernie m.in w CTR czy drugim Quake'u. To Microsoft zabił kanapowe granie mieszając z usługami sieciowymi w pierwszym Xboksie. Dzisiaj faktycznie, Nintendo przoduje w rozgrywce wieloosobowej.

 

 

Ciekaw jestem z kim byś grał na tej kanapie w wieku 30 lat wracając o 18.00 z roboty pracując 5-6 dni w tygodniu. Z tymi znajomymi co mają rodziny i siedzą w pieluchach itp.? Niestety człowiek nie ma przez całe życie 14 lat i dla dorosłego gracza online to jedyna możliwość żeby jeszcze mieć jakiś kumpli z którymi można w coś pograć.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...