Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

No z premierą to im wybitnie coś nie pykło, strasznie rozdrobniona i nieogarnięta, zarówna w USA jak i w EU. nie wiem czemu sami nie wydali tego w EU (chyba już wydawali jakieś gierki na starym kontynencie) tylko zaprzęgli do roboty jakąś germańską firmę.

 

Q2 2017 to tak raczej koniec maja/początek czerwca będzie, chyba, że będą chcieli puścić pod sam koniec kwartału :dunno:

 

biedawersje za dużo pieniędzy? Isaac na stemie beż żadnych promocji z oboma DLC kosztuje bodaj 35 eurasków, całe 5 mniej niż pudełko na słicza :gayos: 

Odnośnik do komentarza

 

Nie imo trochę odpustowy xD

 

 

Ja bede polowal na kolorowego w pazdzierniu, dobrze wiedziec ze problemy sa z dostepnoscia szarakow.

 

Co do premiery Xeno2 to nie wiem czy jest sens rzucania tego na koniec roku. Bedzie Marian, pewnie poprawione poki z 3DSa, IMO lepiej Xeno dac na poczatek 2018.

W październiku raczej nie bedzie problemu z dostępnością oby, jak tylko szary pojawi sie na amazonie to biorę bo zelda juz czeka xD

40 dolcow w usa, 40 euro jak juz wyjdzie u nas.

To chyba lepiej brać pudełko z vgp, ale z drugiej strony taka giereczka to tylko cyfra :/

Odnośnik do komentarza

Wszyscy mamy Switcha, mam i ja. Kupiony w męskim kolorze. Sprzęt na filmach wydawał się większy niż w rzeczywistości, jakość wykonania na wysokim poziomie. Zelda też kupiona, ale boję się rozpoczynać z nią przygodę bo mam do końca miesiąca sporo zawodowych obowiązków, więc na chwilę obecną pobawię się w Fast RMX i Snipperclips, a koniec przyszłego tygodnia będzie należał do MK 8, ale mi brakowało N po sprzedaży 3ds i Wii U. 

 

Powiem mam że cieszę się jak małe dziecko  :kiss: 

Odnośnik do komentarza

Ten pseudo d-pad zaje,bisicie się sprawdza w grach 2d. Cały Shovel Knight zaliczony, takie ewolucje nim robiłem, że hoho. Szczerze? Ani razu nie pomyślałem podczas przechodzenia gry, że spoko by było kupić pro controller. Przed premierą Switcha nie akceptowałem guzików jako krzyżaka, ale w praktyce jest dobrze. A jak w PUJO PUJO się mnie grzecznie słucha :banderas:

 

 

 

Normalny dpad, który nie ma wypełnienia w środku, ale zapomina się o tym po 5 minutach. Nie żaden odmieniec. To już w DSLite był gorszy krzyżak.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Dawno nie przeglądałem twittera Emily Rogers. Dzisiaj wszedłem, a tam jakieś q&a.. kilka ciekawych informacji - Emily nadal twierdzi, że crossover Mario i Rabbids to nie fake i ukaże się a tym roku. Wg niej szybciej niż Super Mario Odyssey, a więc między sierpniem, a październikiem. Wspomniała też, że styl graficzny przypomina trochę 3D World, a humor będzie inny niż w poprzednich Mariach - jak rozumiem Mario & Luigi i Papery też zalicza do tego grona.

 

Obstawia też, że gra Retro to początek 2018, tak jak w 2014 Tropical Freeze, a Xenoblade Chronicles 2 to grudzień 2017

Odnośnik do komentarza

Po 2 tygodniach ze switchem jestem zakochany w tej konsoli, to jakby druga po vicie handheldowa miłość. Przyjemność obcowania z konsolką jest jeszcze większą niż w przypadku vity, którą swoją drogą bardzo szanuje za jakość wykonania, komfort grania i mimo wielu sprzecznych opinii bogatą bibliotekę gier.

Switcha traktuje póki co w 100% jako handheld i w tej roli sprawdza się wyśmienicie, czy to podczas grania na kanapie w łóżku na kibelku, w terenie. Noszę go prawie zawsze w plecaku w futerale i tak jak vite wyciagalem na krótkie sesyjki w autobusie to samo robię że switchem, i nie prawdą jest ze konsola jest za duża na hendhald, jest idealna. Do tego sleep mode który działa perfekcyjnie, hybrydowość, wiele opcji gry w coopie o mamusiu co to jest za sprzęt :obama:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ergonomia - mi switch gorzej lezy w dloniach niz vita, tzn moze nie tyle zle co o wiele wiele szybciej dretwieja mi rece gdy gram na nim lezac na kanapie

 

ekran - oczoyebnosc oleda vity tez mi sie podobala bardziej, z drugiej strony ten ponad cal wiecej sprawia, ze duze gry typowe dla konsol stacjonarnych sprawdzaja sie w trybie przenosnym wybornie (np zelda)

 

analogi - o ile nalezalem do osob  ktorym grzybki w vicie nie przeszkadzaly to jednak w switchu deklasacja - pierwszy przenosniak ever z nieulomnymi analogami

 

hybrydowosc - w vicie w sumie polegala jedynie na remote play, ktorego nie uzywalem, w switchu to jest cos niesamowitego, raz gram przenosnie, raz stacjonarnie, zawsze dwa pady pod reka do co-opa, no cudenko

 

os - super szybkie ale nic w nim nie ma, ciekawe jak sie rozwinie choc boje sie, ze nawet rozwiniete to nie bedzie oferowac tyle co vita

 

w sumie dostalem to co chcialem i czego sie spodziewalem - przenosniaka kontynuujacego lineup vity z ostatnich lat (indyki+japonszczyzna) polany sosem exow od nintendo, rowniez miesiac z konsola wspominam swietnie, a to dopiero poczatek

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie, a mam Vitę, Switcha i 3DS to nadal moim ulubieńcem jest 3DS. Czekam na więcej gier na Switcha, natomiast ilość gier i ich nieobecność na innych sprzętach daje 3DSowi dla mnie pierwszeństwo. Plusem jest też składanie, mała szansa na uszkodzenie ekranu (mam New3DS XL). Gdyby tylko na początku dali lepsze ekrany i 2 gałki to byłby killer. Tylko że ja nie gram w jRPGi - stąd Vita nie miała dla mnie aż tylu tytułów. Ale Dagnaronpa (czy jak to się tam pisze) i 2 części Zero Escape ogrywałem na Vicie i grało się świetnie - ekran daje radę (przy czym mam wersję drugą), idealna konsolka do Visual Novels. Dla mnie do ostrzejszego ciorania Vita była troszkę za mała, bolało się śródręcze przy dłuższych posiedzeniach - 3DS i Swtich tak na mnie nie działają. 3DSa uwielbiam za Phoenixa, Laytony i tego typu duperele. Czekam na takie gry na Switcha :-)

 

Jestem ciekaw jak mógłby wyglądać składany Switch. Żałuję, że odeszli od tego konceptu, byłoby łatwiej w kieszeni go zmieścić.

Odnośnik do komentarza

na vgp masz a u nas tylko powerplay :dunno: moze byc ciezko z dostepnoscia, bo cos czuje, ze na sklepy (przynajmniej polskie) malo tego pojdzie (albo w ogole) ze wzgledu na jednoczesna premiere mk8dx :dunno: Poza tym mamy w kraju jeszcze jakiegos dystrybutora SEGI? chyba swego czasu CDP był

 

PS, polecam pisaco puyo puyo w temacie dedykowanym :lapka: 

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...