Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak nigdy nie kolekcjonowałem konsol, a miałem prawie wszystkie, zawsze komuś ze znajomych odsprzedałem po tanioszce, albo dałem dzieciom z rodziny, tak Switcha zatrzymam ze względu na jego multi-atrakcyjność. Będę kolekcjonował też gry, te lepsze na premierę, a resztę się kupi w promocjach.

 

Przy okazji, wydaje mi się, że home powinien być na lewym joyconie, a robienie zdjęć na prawym, bo pierwszy player powinien mieć dostęp do menu, na logikę, no nie wiem...

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

U mnie podobnie , po obejrzeniu na youtube mario kart 8 i zeldy już miałem ochote lecieć do sklepu po switch-a ale jednak liczę że kolejne egzemplarze będą miały mniej problemów. Obecnie planuje kupno w pakiecie z Arms , dobrze jakby zapowiedzieli już jakieś pokemony/ssb lub monster hunter-a bo w sumie nawet nie wiem jakich gier oczekiwać.

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Uwielbiam Switcha. Od premiery PS4 praktycznie leży zakurzone i nie chce mi się go odpalać. A Switch? Zelda na telewizorze, Zelda w wannie, Zelda na wydziale, Zelda w tramwaju, PuyoPuyo na 2 joycony podczas czekania na jedzenie w lokalu, PuyoPuyo w łóżku, Mario Kart i Snipperclips z kolegą podczas wódeczki na 2 joycony, Mario Kart z ekipą forumową na 9 graczy, indyki na telewizorze, indyki na małym ekranie. A sama konsola ładna, wygodna, działa należycie w każdym formacie i nawet sprzedaje się jak sam szatan. A to tylko 2 pierwsze miesiące.

 

C-nk6n6V0AEONVr.jpgC-v9N4iXYAM2gyJ.jpg

C-v87EqXsAAMSVS.jpgC-v9iyRXUAE783E.jpgC-v-CD9XgAEi1UD.jpgC-v-boXXsAABO7u.jpg

C-v9bpAXsAAvnGE.jpgC-v9UgNXUAEu9uH.jpg

 

Switch? Zawsze szanowałem. Kto wie, może za X lat będzie to moja ulubiona konsola Nintendo.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

U mnie podobnie , po obejrzeniu na youtube mario kart 8 i zeldy już miałem ochote lecieć do sklepu po switch-a ale jednak liczę że kolejne egzemplarze będą miały mniej problemów. Obecnie planuje kupno w pakiecie z Arms , dobrze jakby zapowiedzieli już jakieś pokemony/ssb lub monster hunter-a bo w sumie nawet nie wiem jakich gier oczekiwać.

Albo kolejna rewizja zamiast naprawić problemy, będzie miała gorsze wyświetlacze etc. tak jak to było z nn3ds a Nintendo nawet o tym nie wspomni.

Odnośnik do komentarza

 

U mnie podobnie , po obejrzeniu na youtube mario kart 8 i zeldy już miałem ochote lecieć do sklepu po switch-a ale jednak liczę że kolejne egzemplarze będą miały mniej problemów. Obecnie planuje kupno w pakiecie z Arms , dobrze jakby zapowiedzieli już jakieś pokemony/ssb lub monster hunter-a bo w sumie nawet nie wiem jakich gier oczekiwać.

Albo kolejna kupa zamiast naprawić problemy, będzie miała gorsze wyświetlacze etc. tak jak to było z nn3ds a Nintendo nawet o tym nie wspomni.

 

No i jeszcze dochodzi fakt że naprawdę ciężko tutaj dostać Switch-a. Wszędzie zamówienia są robione na maj więc w sklepach typu Media Markt zapewne dopiero w okolicach czerwca będzie do wyrwania.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Też tak mam z Ps4, odpalam tylko do Netflixa i to jak mam komp zajęty. Nawet nie chodzi o gry, ale o ten feeling grania na przenośniaku, mnie to zawsze bardziej jarało, a teraz doszło do tego poczucie, że to kawał mocnego i ciekawego sprzętu, który ma w sobie ogromny potencjał. No i to, że gram sobie w kibelku w zeldunie czy marianka.

Odnośnik do komentarza

Podepnę się pod ten wątek, bo nowego zbytnio sensu nie ma zakładać.

Czy Nintendo lub któryś z ich korpo-żołnierzy oficjalnie wspomnieli coś nt. poprzednich części Zeldy (z naciskiem na Wind Waker HD i Twillight Princess) w wersji na Switcha? Mam naprawdę dużą ochotę sięgnąć po te tytuły, ale kupno poprzednich konsol odpada.

 

Ktoś coś?

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

MK8D najszybciej sprzedającą się odsłoną serii w USA. 459 tysięcy egzemplarzy na milion konsol.  Wcześniejszy rekord należał do MKWii, z 433 tysiącami, przy czym Wii było wtedy na rynku już przez 1,5 roku. Jeszcze się okaże, że przebije 37 milionów egzemplarzy które poszło na Wii.

 

Jakaś alternatywna rzeczywistość, same ochy i achy. Ciekawe jak wpłynie to na przyszłość MK. Nowa część? A może traktowanie gry jako serwisu i wydawanie kolejnych DLC?

 

 

Czy Nintendo lub któryś z ich korpo-żołnierzy oficjalnie wspomnieli coś nt. poprzednich części Zeldy (z naciskiem na Wind Waker HD i Twillight Princess) w wersji na Switcha? Mam naprawdę dużą ochotę sięgnąć po te tytuły, ale kupno poprzednich konsol odpada.

 

Ktoś coś?

 

Nie.

Odnośnik do komentarza

 

:kaz:

 

 

A dzisiaj jeszcze zobaczylem artykul forbsa chyba z lutego gdzie analitycy rynku wieszcza porazke Switcha i sprzedaz na poziomie 5mln do konca roku XD. Ale czego mozna bylo sie spodziewac jak niektorzy forumkowi guru przewidywali sukces VR bo imersja.

Edytowane przez hav7n
Odnośnik do komentarza

To jest zbiorowa hipnoza czy mocarz wjechal? XD

Co tu sie odpyerdala xD

Poniekąd mocarz, dwa w jednym, kanapowe multi, które do tej pory chyba najlepsze było na N64. Poza tym konsola ma w sobie kontrolery ruchu, czyli wbudowane Wii z dużo lepszą grafą, bez potrzeby dokupywania Kinecta, czy innego Move. Switch jak na to co oferuje to kosztuje grosze, do tego Zelda, chwalona nawet w PCtowskich magazynach, najlepsze w historii MK. Szczerze mam już dość tej pogoni za grafiką, nawet developerzy nie nadążają, coraz więcej czasu jest potrzebnego na stworzenie ładnej gry, którego nie starcza na inne aspekty, i który niechętnie dają panowie w garniturach. Switch to strzał w dychę, ja preordera złożyłem w pierwszy dzień, to może być takie drugie PlayStation, a już na pewno przyciągnie multum graczy, którzy mieli do tej pory Nintendo gdzieś, co widać nawet tutaj na forum. Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

https://twitter.com/Stonepa11/status/859084056302161921

 

:kaz:

 

 

A dzisiaj jeszcze zobaczylem artykul forbsa chyba z lutego gdzie analitycy rynku wieszcza porazke Switcha i sprzedaz na poziomie 5mln do konca roku XD. Ale czego mozna bylo sie spodziewac jak niektorzy forumkowi guru przewidywali sukces VR bo imersja.

Z VR będzie podobnie jak z Virtual Boyem :).

Odnośnik do komentarza

Moje odczucia co do samej konsoli (kupiona w dzien premiery):

 

- Wykonanie ogolnie konsoli jest bardzo solidne!

- Guziki na joyconach sa dla mnie osobiscie za male. 

- Ten pad ktorego mozna zrobic z joyconow jest dow(nene)em. Mega slabe. Musialem kupic pro controllera bo np. granie na tym w zelde bylo dla mnie mega ciezkie.

- L2/R2 bardzo srednie na joyconach. Np. skakanie w mario kart duzo latwiej robic r1 niz r2 jesli sie nie gra na kontrolerze.

- Ekran bomba

- Software - ehh... po prostu nintendo czyli niewiele. Na plus ze shop dziala w miare szybko

- Social-aspect: mega slaby.

- Gry (Mario, Zelda, Isaac i pare innych z eshopu): tak jak ma byc. Fun, fun, fun!

 

Ogolnie ma potencjal konsola. Czy bedzie hit czy flop okaze sie pewnie w ciagu nastepnych miesiecy. Mam nadzieje iz za rok-dwa bedzie switch v.2 z lepszymi joyconami (aby byl wiekszy fun uzywajac konsoli jako przenosna) i lepszym softwarem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...