Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Mój sentyment się skończył po tym, jak kazali mi kupować wszystkie gry z PSP na Vitę w cyfrze. I jak do tej pory muszę dla staroci mieć PS3 bo nie wszystko ograłem a na PS4 ich nie ogram. Kij im w odbyt. HANDHELD! Kurtyna.

 

Poza tym - rozgrywka online, emocje i żadne zatwardzenie nie będzie problemem!

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

Do 17:00 możesz się zastanawiać, bo wtedy nastąpi aktualizacja sklepu ;]

Jak mam brać to tylko w pudle. Zawsze jak jest dostępne wydanie w pudle to biorę takie.

 

Dobre, biorę zatem wersję na Switch po majówce. Bo na majówkę wjeżdża Mario Kart :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tzn. grasz w te same levele, ale przez to, że postać ma do dyspozycji łuk, trzeba obrać inną taktykę na przeciwników. Nie jest to jednak jakaś radykalna zmiana. Acha, gra liczy czas przejścia levelu (są cztery, przy drugiej próbie przeszedłem pierwszy w 7 minut). W jakim celu? Za przejście gry w 10 minut gra zwiększa zasięg lewego joycona. Chyba.

Odnośnik do komentarza

My tu pitu pitu, a Nintendo wypuszcza nowego 2ds z sugerowaną cena 149 usd. http://gbatemp.net/threads/nintendo-announces-the-new-2ds-xl.469017/

 

Ciekawe. Myślałem że już tylko switch jeśli o hardware chodzi. Dla rodziców to nawet lepiej, 3d jest szkodliwe dla dzieci.

Odnośnik do komentarza

Jedyna rzecz jakiej mi szkoda po 3DS, to właśnie to 3D. W trybie przenośnym i bez okularów ten bajer robił mi bardzo mocno, a jak sobie pomyślę, jak by to wyglądało na sprzęcie wiele razy mocniejszym ze sporo większym ekranem... Wiem, wiem, 3D zeżarłoby z połowę mocy Switcha i pewnie jeszcze bardziej baterię.

Odnośnik do komentarza

Nintendo na E3 znowu bez konferencji. No ja nie wiem dlaczego :/ Direct nie jest zły, ale jakby zrobili porządny show na scenie, to IMO byłoby lepiej.

 

 

Finally, the video game tradeshow E3 will be held in Los Angeles this June. Again this year, we will not be hosting a large-scale press conference for institutional investors, analysts and the media. Nintendo of America will present further information on our plans at a later date.

http://www.nintendolife.com/news/2017/04/surprise_nintendo_isnt_hosting_an_e3_press_conference_this_year

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

show zawsze robi jakas tam reklame :dunno: no ale wiadomo, combo Direct + treehouse sprawdzlao sie ostatnimi latami, takze nie ma co rozpaczac. Oby tylko zapowiedzieli te VC od razu z gackiem. widze oczyma wyobrazni:

 

 

NA NINTENDO SWITCH VIRTUAL CONSOLE POJAWI SIE... WLASNIE TERAZ, MOŻECIE W SWOICH DOMACH JUŻ W TEJ CHWILI CIESZYĆ SIĘ BOGATĄ BIBLIOTEKĄ GIER ZE STARYCH KONSOL NINTENDO. BUT WAIT, THERES MORE. CHCIELISCIE WSTECZNEJ GACKA? NO TO MACIE (pipi), JUZ TERAZ MARIO SUNSHINE, SMASH MELEE, MARIO 1000 YEAR DOOR I INNE!

 

Tak będzie 

 

A jakby jeszcze rzucili na słicza wsteczną z Wii... Super Mario galaxy on the go? jezusku, poprosze 

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Miłośnicy Nintendo są świadomymi konsumentami, którzy brzydzą się blink, blink szołami mydlącymi oczy masom. Nas interesują konkrety, brak sztucznego upychania gier które wyjdą za 2 lata na okazję jednej corocznej konfy. Ave Nintendo :lapka:

Odnośnik do komentarza

Ostatnie konfy na E3 to zbitek PRowej gadki czy wymuszonych oklasków publicznosci do nowego dlc albo ilości preorderow. Idź pan w chuy z takim czymś. Nie śledziłem nigdy directow Niny na poważnie ale obejrzałem ostatnie dwa zaraz po wrzuceniu do sieci i byłem zachwycony ile można upchać zapowiedzi fajnych gier i indyczkow w tak krótkim czasie.

Odnośnik do komentarza

Nintendo na E3 znowu bez konferencji. No ja nie wiem dlaczego :/ Direct nie jest zły, ale jakby zrobili porządny show na scenie, to IMO byłoby lepiej.

 

 

Finally, the video game tradeshow E3 will be held in Los Angeles this June. Again this year, we will not be hosting a large-scale press conference for institutional investors, analysts and the media. Nintendo of America will present further information on our plans at a later date.

http://www.nintendolife.com/news/2017/04/surprise_nintendo_isnt_hosting_an_e3_press_conference_this_year

 

Ty chyba nie pamiętasz jak poszło im show z zapowiedzią Switcha xd

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jedyna rzecz jakiej mi szkoda po 3DS, to właśnie to 3D. W trybie przenośnym i bez okularów ten bajer robił mi bardzo mocno, a jak sobie pomyślę, jak by to wyglądało na sprzęcie wiele razy mocniejszym ze sporo większym ekranem... Wiem, wiem, 3D zeżarłoby z połowę mocy Switcha i pewnie jeszcze bardziej baterię.

 

 

Właśnie też nie czaję ludzi, których to nie robiło. Jestem w stanie zrozumieć tylko kogoś z wadą wzroku uniemożliwiającą/utrudniającą korzystanie z tego bajeru. Przecież to nie o to chodzi, żeby mieć non stop włączone 3D. Zobaczyć filmik w MH, odpalić na chwilę w Zeldzie. Wygląda to naprawdę dobrze, nawet dziś.

Odnośnik do komentarza

Na starym 3DSie wyglądało źle, wystarczyło lekkie poruszenie i była lipa. Na nowym jest dużo lepiej pod warunkiem oświetlenia twarzy, jak zagracie z wyłączonym światłem to kamera nie śledzi waszej twarzy i nie dostosuje efektu, przez to jest podobnie jak na starym 3DSie. Dzieci 3D i tak nie mogą używać do któregoś tam roku życia, a New3DS dość mocno zdrożał. Stąd moim zdaniem ta nowa wersja to świetny ruch, żeby utrzymać 3DSa przy życiu.

 

Mnie np od 3D boli głowa. Po początkowym "wow" nie gram z 3D i nie chodzą na filmy 3D do kina. Niedawno zmieniłem 2 TV i żaden nie ma 3D.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...