Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

arms zaciekawilo, szkoda, ze nie wiadomo czy bedzie jakiekolwiek demo czy testy online

splatoon2 day one, nawet horde dostanie i premiera juz w lipcu

ten nowy sonic nawet fajnie sie prezentuje

jakis indyk fajny z turowymi walkami - Battle Chasers Nightwar

 

szkoda ciszy w temacie virtual console i aktualizacji softu co da mozliwosc kopiowania tych przekletych save'ow

Odnośnik do komentarza

Dostaniesz zwykłego za 60zł bez jakichkolwiek poprawek graficznych bez joy'ów bo jak widać Nintendo na razie ma wygrzane na VC i pewnie na GaCka do końca roku wyjdzie Super Smash, Super Mario Sunshine i Luigi's Mansion a w następnym Mario Kart Double Dash i inne Mario g.ówna. 

Odnośnik do komentarza

nigdzie nie padlo

 

mi sie wydaje, ze moze beda celowac w jakas hybryde, urzedzenie do grania poza domem ale i tez w domu po podpieciu do tv, takie rozwiniecie idei wiiu z padletem i remote play z konsol playstation, choc to tylko moje wrozenie z fusow

 

w kazdym badz razie cos konkretnego musza wymyslec, handheldy wg starych zasad zostana juz zjedzone przez urzadzenia mobline co chyba nawet dzis nintendo posrednio potwierdzilo, a standardowa stacjonarka nintendo w starym stylu czyli zamknieta na te pare tytulow od samego nintendo znowu nie zrobi roznicy. w opcje super mocnej konsoli o bebechach lepszych niz ps4xone tez ciezko mi uwierzyc

 

maja ciezki orzech do zgryzienia w nintendo

ja pierwszy w swiecie plotkowalem o switchu ale nie przypominam sobie bym plotkowal o duzej premierze co miesiac

Odnośnik do komentarza

 

nigdzie nie padlo

 

mi sie wydaje, ze moze beda celowac w jakas hybryde, urzedzenie do grania poza domem ale i tez w domu po podpieciu do tv, takie rozwiniecie idei wiiu z padletem i remote play z konsol playstation, choc to tylko moje wrozenie z fusow

 

w kazdym badz razie cos konkretnego musza wymyslec, handheldy wg starych zasad zostana juz zjedzone przez urzadzenia mobline co chyba nawet dzis nintendo posrednio potwierdzilo, a standardowa stacjonarka nintendo w starym stylu czyli zamknieta na te pare tytulow od samego nintendo znowu nie zrobi roznicy. w opcje super mocnej konsoli o bebechach lepszych niz ps4xone tez ciezko mi uwierzyc

 

maja ciezki orzech do zgryzienia w nintendo

ja pierwszy w swiecie plotkowalem o switchu ale nie przypominam sobie bym plotkowal o duzej premierze co miesiac

 

Ale ja nie pisałem o marzeniach fanów tylko o przeciekach, które informowały dosyć szczegółowo (jak się okazało) czym będzie switch.

Odnośnik do komentarza

Switch najszybciej sprzedającą się konsolą Nintendo w USA

 

 

 

Nintendo Switch, the new home gaming system that people can also take on the go, has sold faster in its launch month than any other video game system in Nintendo history. The Nintendo Switch system sold more than 906,000 units in March, according to the NPD Group, which tracks video game sales in the United States.
That makes Nintendo Switch one of the fastest-selling video game systems of all time. Notably, this sales surge was accomplished in a nontraditional month for a console launch.The Nintendo Switch system sold more than 906,000 units in March, according to the NPD Group, which tracks video game sales in the United States.The Legend of Zelda: Breath of the Wild game sold over 1.3 million units*. That total includes more than 925,000 units sold for Nintendo Switch and nearly 460,000 units sold for the Wii U console.

 

http://www.polygon.com/2017/4/13/12887838/nintendo-switch-sales-figures-npd

 

0563f12df7e2b77355c8664fc1ee3f70.gif

 

Tak, zeszło więcej kopii BOTW na Switcha niż samych Switchów. W marcu w USA sprzedano 906 tysięcy konsol, dla porównania, przez 2 pierwsze miesiące (okres świąteczny, a nie jakiś tam marzec) WiiU sprzedało się w USA w ilości 890 tysięcy sztuk. Święta 2017 będą niesamowite.

 

I jeszcze porównanie:

 

 

PS4 Launch: 1138K

Xbox One Launch: 909K

Switch Launch: 906K

 

 

 

Oraz rodzinne porównanie:

 

 

Switch March Debut: 906K

 

Wii U November Debut: 425K

Wii U Holiday Total: 885K

 

3DS March Debut: 398K

3DS March + April: 592K

3DS First 5 Months: 922K

 

Wii November Debut: 476K

Wii Holiday Total: 1080K

 

DS November Debut: 479K

DS Holiday Total: 1225K

 

C9VTBa-WAAAIgsS.jpg

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

cudownie, za chwile remaster najlepiej sie sprzedajacej gry w historii wiiu zrobi swoje, w lipcu splatoon2, gdzie na jedynke np w kkw byl szal, w miedzy czasie minecraft, ktorego mozna wysmiewac ale kazdy jego port schodzi jak szalony (np vitowy minecraft to najlepiej sprzedajaca sie gra na vite ever), na druga polowe roku czeka jak xeno2 i marian, a pewnie jeszcze jakies asy w rekawie ma nintendo

 

stala super sprzedaz konsoli bedzie rownac sie stalym zaintresowaniem devow i wieloma grami, nice

Odnośnik do komentarza

Aż się prosi o finale stare na switcha od Square (Już chyba na każdą platformę są więc to by raczej nie był problem).

Ciekawe na kiedy trzymają Pokemony skoro koniec roku jest już tak obsadzony (prawdopodobne Xeno, nowy Mario pewniak).

Odnośnik do komentarza

cudownie, za chwile remaster najlepiej sie sprzedajacej gry w historii wiiu zrobi swoje, w lipcu splatoon2, gdzie na jedynke np w kkw byl szal, w miedzy czasie minecraft, ktorego mozna wysmiewac ale kazdy jego port schodzi jak szalony (np vitowy minecraft to najlepiej sprzedajaca sie gra na vite ever), na druga polowe roku czeka jak xeno2 i marian, a pewnie jeszcze jakies asy w rekawie ma nintendo

 

stala super sprzedaz konsoli bedzie rownac sie stalym zaintresowaniem devow i wieloma grami, nice

Dokładnie na to liczę. Minecraft to jak Fifa, musi być. A Mine na Vitę to swego czasu był jedyny przenośny Mine, stąd myślę, że taka sprzedaż :-)

Odnośnik do komentarza

Switch najszybciej sprzedającą się konsolą Nintendo w USA

 

Wszystko fajnie ale Wii U tez mialo swietny start a w 3 miesiacu wszystko (pipi) strzelil. Kibicuje Nintendo ale ze swietowaniem bym poczekal do 3-4 miesiaca

Nov '12: 425K

Dec '12: 463K

Jan '13: 57K <- sharp sales collapse

Feb '13: 66K

Mar '13: 68K

Apr '13: 37K

May '13: 33K

 

Odnośnik do komentarza

To chyba oczywiste. Szczególnie, że nie ma nic ciekawego oprócz Zeldy (bądźmy wszyscy ze sobą szczerzy). Teraz nadzieja w ludziach, którzy nie ograli Kartów. Jeszcze duża szansa, że na to się rzucą. Szczególnie jeśli będzie przyzwoity online (ja na to bardzo zwracam uwagę, nie mam tyle czasu żeby zapraszać ludzi).

Odnośnik do komentarza

WiiU miało premierę na święta. Switch w marcu. Będzie dobrze. Taki wynik niebyłby godny pisania o nim gdyby Switch miał premierę w listopadzie.

 

Mario Kart

Splatoon2

Mario Odyssey

Minecraft

 

Już nawet pomijając ARMS które albo wypali, albo nie, tę konsolę czekają dobre święta.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...