Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Też bym się u kolegów nie napalał. Obstawiam, że to określenie "głównie", gdzie Direct koncentruje się na Splatoon i Arms okażę się w zasadzie wyłącznie Directem o tych grach. jeżeli w Arms nie pokażą nowych dużych konkretów to nie widzę tutaj powodu, dla którego ludzie się na to rzucą ale obym się mylił. Splatoon z kolei obecnie za dużo zmian również nie ma ale mogliby pokazać trochę Singla i jakieś info nt. nowych map, nowych broni i ciuchów aby przyciągnąć nie tylko nowych ale starych wyjadaczy.

 

Sam osobiście nie napalam się, nintendo niejednokrotnie pokazało, że mieli okazję do zrzucenia Megatony a wyszło wielkie rozczarowanie, tak więc jak nic nie będę oczekiwał to i może się czymkolwiek pozytywnie zaskoczę podczas ND i targów E3. 

Odnośnik do komentarza

Myślałem podobnie aż zobaczyłem, o której jest direct.. nie chcę się mocno napalać, ale o 23 (czasu w UK) to były directy, w których było cos od 16/18 lat.. więc albo gameplay z nowego SMT od Atlusa albo..jutro kończy się odliczanie Segi związane z Bayonettą i pojawia się info o portach 1 i 2 na PC i konsole, a pojutrze Bayo 3 na Switcha..

Odnośnik do komentarza

Ragus dobrze prawi, widzę was koledzy nieźle fantazja ponosi. Może jeszcze pokażą gameplay z Xenoblade Chronicles 2 albo Pikmina 4? G.ówno będzie i pewnie na dokładną datę premiery oby dwóch tytułów poczekamy do E3 (ew. Arms wyjdzie przed targami). 

Odnośnik do komentarza

 

arms lub splatoon 2 z premiera jeszcze przed e3, virtual console jeszcze przed e3, aplikacja do rozmow i wspolnego grania przy premierze mk8 delux, nowy soft z nowymi funcjami i opcja zgrania save na memorke jeszcze przed e3 i jakies z dwie/trzy nowe zapowiedzi

 

 

tak tak, jeszcze talon na kur,wę i balon xd

 

widzę kolega tutaj nowy, to uświadomię - virtual console będzie polegało na rzuceniu jak psom 3 gierek przez pierwszy miesiąc, a potem to już jak im się zamarzy wedle uznania - raz coś rzucą, a raz nie

 

w mario kart 8 deluxe nie porozmawiasz z kolegami podczas wyścigu, przykro mi

Czuję się wywołany do tablicy to coś skrobnę xD

 

Ku rwa tak jak ragi pisze. Przegrałem 100h w MK8 i wogóle nie pomyślałem o jakimś gadaniu. Tam jest 100% czasu taka petarda, skupienie i adrenalina (oczywiście jak się gra z żywymi przeciwnikami), że jedyne słowa jakie się wypowiada to przekleństwa lub pojedyncze krzyki.

No dobra czasami w lobby te kilkanaście sekund jak odliczało można byłoby coś pogadać ale w sumie wtedy się sika w kiblu bo takie emocje.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Jak ktoś chce folię ochronną na już, to w Media Markt leżą folie Horii do Switcha.

 

Strasznie dziwnie się czuję mogąc kupić takie rzeczy w normalnym sklepie. Mario Kart też będzie z MM i znając życie, pewnie już każda większa premiera, bo na razie to i ceny mają konkurencyjne. 

Odnośnik do komentarza

Orientuje się ktoś może, czy Switch jest gdzieś na ekspozycji do ogrania w którymkolwiek sklepie w okolicach śląska/zagłębia? Sprawdzałem parę razy w MM w Czeladzi i Saturnie w Silesii, ale ani widu, ani słychu. W Czeladzi półki pełne konsol, ale standu do grania brak, w Silesii chyba nawet nie zauważyli, że coś wyszło, bo w gazetce cena była, ale w samym sklepie nie widziałem nawet miejsca, gdzie te konsole miałyby być, za to pojawił się stand z... Wii U :D Także ktokolwiek widział, ktkolwiek wie ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...