Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj trwa dzień wyższości Switcha nad resztą "stacjonarnych" konsol. 

Sobota. 6 rano. Nie ma prądu. Nie ma jak go włączyć (nie pytajcie dlaczego). Ogólnie nie można nic, włączyć światła, tv, zaparzyć kawę itp. Co zrobić? Włączyć Switcha i dalej grać w Zeldę :D 

Sobota. 12.00. Kobieta domaga się "zakupów" Co zrobić? Zawieźć żonę na zakupy, zostać w samochodzie na parkingu, włączyć Switcha... i dalej grać w Zeldę... :P Godzinki mijają, kobieta wraca zadowolona a ty se chłopie pograłeś hehe

 

Wiem, handheldy istnieją już od lat... Ale grać w gierkę "stacjonarną" gdziekolwiek chcę jest jednak mega... K**wa, wszystkie konsole powinny takie być, je*ać 4k i hdr... :)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Wiem, że to prowo, ale notabene w rzeczy samej... :P

Otóż, Zeldę swoim ogromem i złożonością ciężko porównać do jakiejkolwiek gry na handheldy... prawda? W dodatku nie potrzebujemy drugiego urządzenia (ps4-psv) na jakiś syfski stream, którego zasięg kończy się akurat parę metrów od kibla... Wiem, że się kurde podniecam, ale to jest naprawdę REWOLUCJA. W dodatku te błyskawiczne przejścia z trybu do trybu... Handheld się rozładował? To ładuj go... i graj na tv! Wszystko trwa tyle co dźwięk podłączania joyconów :) Ostro kibicuję tej formie konsoli - nic nie krępuje, tv, hdry, 4k, dts, 7.1... Sam sprzęt wymusza gameplay ponad technikalia.  

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś już rozwiązał tajemnicę guzika HOME na prawym joy-conie? Guzik wygląda, jakby miał wokół obwódkę, która świeci. W internecie wyczytałem, że działa to jak guzik HOME w WiiU. Gdy otrzymamy powiadomienie na uśpionej konsoli, to guzik powinien świecić.

 

Świeci Wam?

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...