Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Podejrzewam, że nikt do końca jej nie rozumie. Ja mam trochę tych monetek na swoim koncie, a mam zarazem 3DS'a, Wii U, i Switch'a, i też nie mam na co tego wydawać. 

W marcu mija rok od premiery Switch'a, i jak mnie pamięć nie myli to dwa lata od startu My Nintendo, i nadal się łudzę (choć już coraz mniej), że Nintendo zacznie coś dawać do Switch'a. Choćby głupie motywy, ale to raczej nastąpi, jak w końcu dadzą możliwość ściągania i dodawania nowych, ale do tego jest potrzebny jakiś konkretny update systemu...

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Ficuś napisał:

raczej nie direct ale cos jutro ( u nas juz dzis o 23) ma Nintendo pokazac:

https://www.nintendo.co.jp/20180118/index.html

 

z twittera niny:

 

Tune in at 10pm UK time tonight to discover a new interactive experience for Nintendo Switch that’s specially crafted for kids and those who are kids at heart.

 

Już za niecałe 12 godzin nowe Joy-Cony z wiekszymi przyciskami, normalnym dpadem, nowe joy-cony z przyciskami jak z GCN, Virtual Console z grami z GCN dostepne RIGHT NOW :banderas: HAAAAAAJP 

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Rayos napisał:

 

Już za niecałe 12 godzin nowe Joy-Cony z wiekszymi przyciskami, normalnym dpadem, nowe joy-cony z przyciskami jak z GCN, Virtual Console z grami z GCN dostepne RIGHT NOW :banderas: HAAAAAAJP 

 

Rayos nie wiem co bierzesz ale odstaw to na dłuższy czas :potter:

 

Ciekawe czy nie będzie jakiegoś mini Directa z tą grą od chyba EA co ma różne pojazdy kosmiczne w formie zabawek do kupienia i będzie dostępna multiplatformowo ale Ninny lubi taki stuff.

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Rayos napisał:

 

Już za niecałe 12 godzin nowe Joy-Cony z wiekszymi przyciskami, normalnym dpadem, nowe joy-cony z przyciskami jak z GCN, Virtual Console z grami z GCN dostepne RIGHT NOW :banderas: HAAAAAAJP 

 

Przydałoby się, bo te małe guziczki to jednak są za małe, a już o krzyżaku nie będę wspominał. Brałbym z miejsca te nowe joycony jakby takowe wyszły.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, chrno-x napisał:

Ciekawe czy nie będzie jakiegoś mini Directa z tą grą od chyba EA co ma różne pojazdy kosmiczne w formie zabawek do kupienia i będzie dostępna multiplatformowo ale Ninny lubi taki stuff.

bardzo mozliwe ze to dzis pokaza - pasuje pod interaktywne i dla dzieci i duzych dzieci xddd

 

obstawiam ostra bede dzis poznym wieczorem, na bank bedzie to cos kontrowersyjnego no ale wiadomo rayos wierzy w VC xddd

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Ficuś napisał:

faktycznie to bylo od ubi a koles z ubi sie wczoraj podniecal tym co pokaza  xddd jeszcze ten dzisiejszy wpis ze interaktywne, dla dzieci i duzych dzieci

 

o jezu jaki wstyd ze z takiego czegos zrobia mini direct bleeee

 

1 minutę temu, chrno-x napisał:

Mam, znalazłem!

 

 

 

no im dluzej o tym mysle, tym jesteb coraz bardziej przekonany, ze to o to chodzi xD ale czemu niby mialby internet od tego eksplodowac? przeciez to jakeis gonwo bedzie. moze chodzi o cos wiecej? 

Odnośnik do komentarza

O dziwo mnie się to podoba.


Śmiga na Snowdrop Engine (czyli the Division i Mario + Rabbids)

 

Wygląda ładnie 

 

Ma niby jakąś historię do opowiedzenia 

 

Dodatkowy sposób na ściąganie kasy z ludzi za pomocą nowych statków i broni do nich. 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...