Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, MBeniek napisał:

Coś chyba przekręciłeś. W NT nigdy nie było tak dużych zwolnień. Musiało ci się pomylić z tym, że nad hellbladem pracowało tylko ok. 20 osób, ale reszta nie wyleciała na bruk, tylko pracowała nad innymi projektami. Dlatego właśnie są plotki, że już w tym roku pokażą coś nowego.

 

Masz rację rozpędziłem się z tym ale zwolnienia były (tak czy siak wypowiedź poprawiam bo masz rację). Team liczył prawie 2x tyle zanim zaczęli pracować nad Hellblade i wedle ich wypowiedzi (którą obejrzałem przed chwilą dla pewności) firma liczyła łącznie mniej niż 100 osób i w sumie aby się utrzymać musieli pomagać w innych projektach bo jednak Hellblade sam by się przez tyle lat nie ufundował (a sponsorzy też nie będą wykładać latami na projekt). Sami na filmik w którym opowiadają dlaczego dołączyli do MSa podają, że Hellblade zajął dobre 3 lata, 20 osobowy team i 10 milionów dolarów.

Odnośnik do komentarza
Gość aphromo
6 godzin temu, Hendrix napisał:

Coś złego dzieje się w P* - to nie tylko Granblue, ich dwa projekty mobile obecnie są w totalnym limbo (były ważne z punktu widzenia finansowego), Babylon's Fall nie dostał obiecanego update'u jeśli chodzi o stan prac, mimo, że gra targetuje 2019 jako datę premiery, a teraz wychodzi na to, że odszedł Yusue Hashimoto, reżyser Bayonetty 2 i spodziewany reżyser trzeciej części (wcześniej odszedł Ueda, ich kompozytor).

Mam nadzieje ze jednak stana na nogi, bo naprawde nie ma nikogo takiego jak oni w branzy. Wiem, ze zadni to mistrzowie kodu, ale serio gaming bedzie duzo ubozszy bez nich.

Porazajace info w kontekscie b3.

Odnośnik do komentarza

Gra ktoś w Tetrisa 99? Nie wiem ile par oczu trzeba mieć, żeby tak naprawdę ogarniać tę grę. Ja mam ich za mało, bo pod koniec nie ogarniam nawet tego co się dzieje na mojej planszy-_- Na razie tylko raz na 16 prób udało mi się wskoczyć na podium (3), a to przecież rywalizacja z randomami. 

Z minusów, to trochę przeszkadzają mi te strzałki pokazujące kto ciebie, a  kogo ty, ograniczają widoczność. 

Mam nadzieję, że będą rozbudowywać gierkę (gra ze znajomymi, customizacja). Ludzie grają, więc jest szansa. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...