Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, funditto napisał:

Naprawdę uważasz XC 2 za lepsze od XCX ? Myślałem, że jesteś jedyną osobą na tym forum oprócz mnie, dla której X to najlepszy RPG Monolithu

Inaczej - uważam, że xc2 jest ogolnie lepsza gra w prawie każdym aspekcie , ale xcx ma dla mnie wyższe miejsce w ulubionych grach i wolę te część. Na nic tak nie czekam jak na sequel. 

45 minut temu, P-chan napisał:

Ja też uważam, że Xeno 2 jest najlepszą grą jaka wyszła Monolith Soft, nie zmienia to faktu, że XCX mi się również podobało, i bym przygarną ten tytuł ponownie na Switch'a, ba jedynkę Xeno również bym przytulił, ale w stylistyce z "dwójki"...

XC po "dwojce", a tym bardziej xcx jest mało grywalne, bardzo prosty gameplay i słabo się w to gra. Grałem pierwszy raz już po przejściu xcx i słabo było po prostu, tak samo jak Ty chciałbym wersję na switcha, ale bez usprawnionego gameplayu nawet nie podszedłbym .

Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza

@XM.

Na kontynuacje XCX raczej dobry forumowy kolego nie licz. Takahashi już kilkukrotnie wypowiedział się, że na prawdziwą kontynuację nie ma co liczyć bo jego takie projekty nudzą. Raczej doczekamy się odsłony ala XC2, podobny klimat ale z usprawnieniami i nowymi bohaterami.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, funditto napisał:

Na pewno chodzi o jakiś tytuł, o którym gracze wiedzieli, że był tworzony i został skasowany. Teraz jak tak myślę to przypomniał mi się jeszcze jeden tytuł, który był wyczekiwany, a mógłby wypełnić pustkę po MP4 - Metroid Dread


Metroida 2D (prawdopodobnie to zagubiony Dread z NDS) robi teraz MercurySteam.

 

Edytowane przez blakuś
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, chrno-x napisał:

@XM.

Na kontynuacje XCX raczej dobry forumowy kolego nie licz. Takahashi już kilkukrotnie wypowiedział się, że na prawdziwą kontynuację nie ma co liczyć bo jego takie projekty nudzą. Raczej doczekamy się odsłony ala XC2, podobny klimat ale z usprawnieniami i nowymi bohaterami.

Bardzo by mnie to zmartwilo bo potencjał fabularny xcx ma o wiele większe niż xc. Dla mnie Mira to top 3 najlepszych światów stworzonych na potrzeby gier/filmów z dużym potencjałem, do tego

ostry cliffhanger  na zakończenie

aż się prosi by tam wrócić.

No oby zrobił.

Wywaliliby niemego bohatera i dorzucili więcej cutscenek  i byłby sequel idealny.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Tragiczny ten caly Tetris 99:

 

- 70% ekranu bezuzyteczne.

- 0 uczucia grania z ludzmi - to nie jest fortnite, czy inny apex gdzie jest nagle walka z 4-5 typami jednoczesnie. W tetrisie rownie dobrze przeciwnicy mogliby byc botami i nie robilo to by zadnej roznicy. Ba, nawet bez przeciwnikow gra moglaby po prostu randomowo dodawac Ci linie etc.

- 0 opcji, 'kustomizacji' etc.

- 0 wytlumaczenia co jest czym. Czym jest np. to "K.O" albo "Badges"?

- Polecam wybrac "Attacker" - nagle przez miejsce gdzie gramy przechodzi np 3-5 linii ktore absolutnie sa na nasza niekorzysc.

- ... moglbym jeszcze tak dlugo

 

 

Tak, tak... wiem.... jest za darmo. Ale nawet jak na gre darmowa, to jest kupsztylem. Fani niech graja w puyo czy jakies inne, randomy zapomna o tej 'grze' w 2 tygodnie.

Kupa.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Basior napisał:

Mnie zastawia, czy to wszystko oznacza, że do e3 będzie cisza directowa.

Czuję, że mogą jeszcze z pokami wskoczyć, ale chyba nic ponad to.

Przydałby się jeszcze jakiś port, ala Pikmin 3.

W tym miesiącu(patrząc z perspektywy poprzednich głównych i zupełnie nowych części z serii) powinniśmy jeszcze otrzymać pokemon direct i obstawiam ogólny direct w kwietniu w związku z tym sporym updejtem do smasha i jokerem(zapowiedź nowej postaci, może również ta persona 5 o której były plotki).      

Odnośnik do komentarza
Teraz, Ficuś napisał:

A nie czasem w marcu na jakims evencie od atlusa gdzie maja pokazac nowe projekty w uniwersum, w tym juz jakis co teasowali z poczatkiem roku na ps4?

Ale to, że pokażą trailer czy cokolwiek innego w marcu to nie oznacza, że muszą podać NS jako platformę docelową(tak jak było z AC III i dopiero na N direct było oficjalne info, że wyjdzie również na pstryczka).  

Odnośnik do komentarza

Z directow to raczej bankowo nic konkretnego do e3 nie pokaza bo juz lineup na wakacje i okolice rzucili na ostatnim

 

Ewentualnie dedykowany nowym pokom w marcu/kwietniu by nakrecac spirale hypu jak ze smashem bo to ich glowna premiera roku bedzie, zreszta imo lineup konca roku znany, za zeszloroczna trojce mario party/poksy/smash teraz bedzie robic luigi mansion/animal crossing/poksy

Odnośnik do komentarza

Osobiście wolę poczekać dłużej na jakąś grę (bo i tak mam w co grać), niż dostać niedopracowany tytuł który byłby nie grywalny w dniu premiery i trzeba by było czekać na "łatkę"...

Więc Atlus niech sobie pracuje nad swoimi grami, tylko mogli by puścić w końcu trochę więcej farby o tworzonych przez siebie grach.

Odnośnik do komentarza

Mi osobiście ciężko uwierzyć, że w połowie lutego Nintendo pokazało już wszystkie tytuły, które wyjdą w tym roku. Na pewno mają jeszcze przynajmniej jedną - dwie niespodzianki. Jestem też pewien, że będzie Pokemon Direct przed E3 i widzę dwie prawdopodobne daty:

1. Pokemon Day 2. Okolice premiery filmu Detective Pikachu 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, NemoKOF napisał:

Brakuje killera jakim była zelda I mario w roku pierwszym i smash w rou drugim. Muszą wyjść te poksy jakoś, nie ma bata. 

Przecież pokemony wychodzą na koniec roku(pewnie znowu w listopadzie jak zawsze). Poza tym mają jeszcze Yokai watch 4, Animal crossing, Luigi's mansion 3. No i zapowiedzą jeszcze jakieś porty(również przy okazji prawdopodobnie MP trilogy). Jak wydadzą jeszcze Shin megami tensei V/Bayo 3 w tym roku to już właściwie będą mieli bardzo fajny rok pod względem exów. Byle tylko jeszcze wsparcie 3rd party nie zawiodło.    

Odnośnik do komentarza

rok z:

smbu

yoshi

fire emblem

poksy 8 gen

animal crossing

luigi mansion3

astral chain

definitywna wersja dragon quest 11

super mario maker 2

kto wie czy w tym roku nie bedzie konsolowym exem - hollow knight silksong

zelda link's awaking

kkw dostanie yokai watch 4

deamon x machina (choc po demku na razie najslabsze z tej listy)

town (ok na razie nic nie wiadomo)

 

z czego cale dwa remastery, jeden remake, a reszta nowe gierki, ktorych dla wielu tak brakowalo w 2018

 

imo swietny rok, a bayo3 jak juz to imo zadebiutuje na poczatku 2020

 

 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...