Skocz do zawartości

Nintendo Switch - temat główny


Labtec

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat już widziałem jak ten Pocketowy FFXV taniał na eShopie, więc jest jak najbardziej szansa na promocję na 9-tkę. Sam poczekam bo 82zł bodajże to trochę przesada jak za takiego starocia z podbitą rozdziałką.

 

Yoshi jest nudny jak flaki z olejem, myślałem, że mi bębenki pękną od tego piszczenia (czyt. muzyka). Jak Woolly World jeszcze prezentował się uroczo tak tutaj nic mnie do tej odsłony nie przekonuje. Do bólu prosta, infantylna i moim zdaniem na jedno kopyto. Daemon x Machina z kolei zapowiada się na ciekawą pozycję. Trochę szlifu jeszcze brakuje ale nareszcie jakichś nowy IP z mechami ala Armored Core, tak więc jestem jak najbardziej za. Dla fanów tych klimatów na pewno tytuł wart zainteresowania.

Odnośnik do komentarza

No nie powiem, solidny ten Direct. Super Mario Maker 2 (wreszcie ze skosami xD) jaranko. Zelda 2D fajnie, że jest, chociaż art-style mi nie siedzi tak na pierwszy rzut oka. Nowy Yoshi, Tetris Battle Royale, fajne 3rd party nowości jak Daemon x Machina, porty jak Rune Factory 4, update'y i DLC do Toada. Daliby XCOM EW i byłoby 10/10, tak jest po prostu solidnie. Demek nawet nawrzucali, no milusio bardzo. Nintendo ostatni chyba wydawca, który w ogóle robi jeszcze coś takiego jak dema swoich exów. MS je po prostu rozdaje w Game Passie, Sony ma wyje,bane (#4theplayers) i albo kup albo spadaj. No jestem zadowolony, będzie grane.

Odnośnik do komentarza

yoshi

daemon ex machina (tu musze przysiasc do dema czy warto kupowac ale trailery robia)

super mario maker2

remake najlepszej zeldy 2d

fire emblem

astral chain

luigi mansion3

animal crossing

pokemony

 

9 exow day one dla mnie, swietny rok sie szykuje, po prostu swietny, ci co narzekali ze drugi to byly same remastery wreszcie maja rok gdzie niny serwuje praktycznie same nowe tytuly, brawo

 

szkoda jedynie ze nie liczac yoshiego do czerwca dziury w lineupie nintendo, ale przynajmniej odrobi sie z zaleglosci bo kilka gierek nieskonczonych

 

co do directa - chyba jeden z lepszych w ostatnich latach, szkoda tylko srodkowej czesci gdzie serwowali trailery portow robionych przez studenciakow bo chodzily padacznie (grid, ac3)

Odnośnik do komentarza

Dobrze, że Link's Awakening wychodzi na Switcha, bo były plotki o 3DSie. To w zasadzie jedyna z dawnych Zeld, którą miałem do nadrobienia. Nie wiem czy to najlepsza część w 2D, ale na pewno wyjątkowa. Samo to, że są tu Goomby z Mario już pokazuje, że to gra wyłamująca się trochę zeschematów serii. Dla mnie Day one. Cały Direct oceniam na 8+/10, bo dostałem kilka rzeczy, których chciałem (demo DxM,  Zelda 2D i Mario Maker 2) oraz kilka, których nie wiedziałem, że chcę (Astral Chains, demo Yoshiego, DLC do Toada)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kurde jak zobaczyłem ten stateczek na końcu to liczyłem, że będzie port Wind Wakera :( BotW był mega spoko bo stał dobrymi systemami i świetną eksploracją (i chvjowym inventory). Jakoś nie interesuje mnie remake Zeldy z GameBoya, bo co tam może być ciekawego poza nostalgią dla niektórych? Sorry, ja po prostu nie mam żadnego sentymentu do Zeldy, więc nie wiem do końca czego się spodziewać.

 

Astral Chain dla mnie bomba. Uwielbiam efekciarskie slashery od Platinium, a i muzyka mi mega siadła - od razu mi się przypomniały soundtracki do Niera.

 

DQ11… rok czekania, jeżeli ktoś jeszcze nie ograł na PS4, żeby dostać lepszą muzykę (co akurat by się grze przydało) i jakiś marny tryb 16 bitowy? Nic ciekawego.

 

Oninaki to kolejny tytuł od Tokyo Factory, więc ostrożnie. Nie grałem ani w Setsune ani w Lost Sphere, ale obie gry z tego co czytałem spotkały się z mieszanymi odczuciami. Pomysł wygląda ciekawie, ale poczekałbym na jakieś przecieki przed jarankiem.

 

Daemon X Machina na pewno sprawdzę. Ciekawe czy to bardziej Front Mission czy Zone of the Enders.

 

No i absolutny sztosik czyli Fire Emblem - nie grałem w żadne poprzednie części ale ostatnio polubiłem gry strategiczne i sam pomysł prowadzenia własnej grupy studentów wydaje mi się mega ciekawy. Nie mogę się doczekać.

 

Reszta to jakieś śmieci.

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, estel napisał:

Kurde jak zobaczyłem ten stateczek na końcu to liczyłem, że będzie port Wind Wakera :( BotW był mega spoko bo stał dobrymi systemami i świetną eksploracją (i chvjowym inventory). Jakoś nie interesuje mnie remake Zeldy z GameBoya, bo co tam może być ciekawego poza nostalgią dla niektórych? Sorry, ja po prostu nie mam żadnego sentymentu do Zeldy, więc nie wiem do końca czego się spodziewać. 

Doskonałej zeldy dwade. Jeżeli grałeś w ostatnią, to chyba wiesz, że to może być nawet obecnie  wybitnie dobra gierka. Dla wielu (w tym dla mnie) LBW właśnie taki był, a głosy, że to lepsza tytuł od BotW też nie należą do rzadkości. Nie ma lepszych zeldoidwani niż zeldy, więc na starcie nie dostaniesz archaicznej poczwarki w nowych szatach tylko dla fanów, którzy nie mieli okazji ograć niczego lepszego, bo akurat nie wyszło na ich konsolę (crash,spyro - no sorki). 

Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

Platinum uratowalo Directa. Wyczuwam mocny vibe automaty jak ogladam trailer, ciezko o lepsza rekomendacje.

 Ten Fire Emblem bardziej mi sie podoba jako anime niz jako gra :/ I co nie ma nic o Mini ?

Reszta nie dla mnie, ode mnie 6+/10.

 

Odnośnik do komentarza

Garstka przemyśleń na temat zapowiedzi:

- SMM2 - no nie wiem, nie grałem w poprzednią część, nie mam pojęcia z czym to się je

- remake Zeldy - wygląda jak Tunic, więc wskakuje mocno na radar, trzeba śledzić tą gierkę

- Astral Chain - Platynowi, więc z automatu (Automaty?) mają moją uwagę - brewka pyknęła, nie powiem

- Fajnale - za pomijanie mojej ukochanej ósemki karny i do kącika, nie wezmę żadnego

- Daemon - sprawdzi się demo, na razie zwiastuny każą trzymać dystans

- Dragon Quest - mam na PC, dzięki

- Fire Emblem - trzeba zwrócić uwagę na szpila

- Yoshi - spoko wygląda, taki platformer na rozluźnienie

- cała reszta - dunno, nie dla mnie

 

Szkoda mi braku zapowiedzi MPT. Ogółem jest trochę dobra i sytuacja wygląda lepiej niż wczoraj, gdzie można było jarać się co najwyżej "unannounced title #3".

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Ficuś napisał:

do mnie to bedzie druga zelda w jaka w zyciu zagram (po botw) xddd posilkuje sie opiniami z neta ze to jedna z lepszych lub najlepsza zelda

to wez mniej litość i takie teksty zostaw na cw 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Ficuś napisał:

do mnie to bedzie druga zelda w jaka w zyciu zagram (po botw) xddd posilkuje sie opiniami z neta ze to jedna z lepszych lub najlepsza zelda

 

Kup sobie 3DSa albo DSa i nadrobisz mega dużo sztosów. Grosze to kosztuje a świetnych gier masa. O ile na 3DSa z dostępnością gier nie ma problemu tak z zakupem niektórych gier na DSa może być problem. 

 

Graficznie na yt te gierki wyglądają kiepsko ale na ekraniku konsoli sam miód :obama:

Edytowane przez Ukukuki
Odnośnik do komentarza

Przejrzałem jeszcze raz listę, którą podała Emily Rogers i z tych gier z 70 % szans na zapowiedź mamy 4 (Zelda, Maker, Astral, BoxBoy) zostają jeszcze 4: port z WiiU, gra z eshopa, Labo Kit i jedna mystery game na cartridge'u. Za to z tych 50 % lub mniej nie pojawiła się żadna. 

Jeśli miałbym zgadywać czym jest ta mystery game to mam trzy typy: Star Fox Racing, nowa gra Monolith Soft lub jakieś party game np. Switch Party lub Nintendo Land 2 

Edytowane przez funditto
Odnośnik do komentarza

Fire emblem <3, Astral chain, Oninaki, Rune factory 4, którego nie miałem kiedy ograć na 3dsie, a do tego jeszcze Poki, Yokai watch 4 i DQ 11 :) O Bayo 3 wspomnieli, więc mam cichą nadzieję na grudzień tego roku no i czekam na te porty z wii u(Wind wakera, mario 3d world, ten cross FE i Shin megami tensei oraz pikmin 3 szczególnie). Generalnie to na pewno jeden z najlepszych directów ostatnich lat(to, że akurat nie trafił w prywatne preferencje nie oznacza, że jest słaby). Czekam teraz tylko na pokemon direct(możliwe, że za tydzień lub 2 będzie) :)        

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, aphromo napisał:

Zastanawiam sie, jak to z Bayo3 bedzie, bo annoucement AC powinien namieszac w tej kwestii.

Coz, na pewno bedzie lepiej niz rok temu.

B3 to śpiew przyszłości - końcówka 2020 najwczesniej. Było coś ostatnio na resecie , że gra się powoli robi i tyle, teraz premiera AC w tym roku więc wiadomo że bayo w powijakach. Ja cały czas czekam na info co Kamiya robi, czy sie otrząsnął po skasowaniu Scalebound bo odgrazal się że ma jeszcze więcej pary po tym skasowaniu i jego następną gra wyniesie jego nazwisko po sama stratosfere , ale dwa lata mijają i jedynie znowu użycza nazwiska przy grze, a wkład średni. No chyba, że robi B3, ale wątpię że nie robi nowego IP tylko powrócił do bayonetty - jak wiadomo Kamiya nigdy nie zrobił sequela żadnej swojej gry.

Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

Ogolnie to wiem tyle, ze Platinum zakonczylo udzial w projekcie Granblue na PS4 ( mam nadzieje, ze kooperant nie zerwal po prostu wspolpracy i nie kopnal ich po prostu w tylek na do widzenia ), jeszcze ponoc maja wreszcie cos wlasnego niby robic, no nie widze tego.

Ale to sa oni skurczybyki, gra ktory ma tylko trailer dla wielu juz najlepsza obecnie pozycja na switch.

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, aphromo napisał:

gra ktory ma tylko trailer dla wielu juz najlepsza obecnie pozycja na switch.

 

Bo każda ich gra, poza tam chwilowym zastojem jak robili gierki na licencji parę lat temu, jest fantastyczna. Widzę logo platinum, widzę setting który mi się podoba? Bedzie 9/10.

Odnośnik do komentarza

Problemem PG jest to, że stworzyli świetne IP jak TW101, Vanquish czy Bayonetta a niestety żadne nie należy do nich więc wiecznie są na łasce osób które rzuca trochę kasy na kontynuację. Muszą sami coś wreszcie stworzyć i wydać bo nie zawsze Nintendo sypnie hajsem.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...