Skocz do zawartości

Call Of Duty: Black Ops 3


Janush

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nic się multi nie zmieniło od czasu jak grałem w BO2. Myślałem, że będzie więcej możliwości biegania po ścianach i przeskakiwania dachów, bo to co jest to bryndza :/ Choć podejrzewam, że ciekawsze mapy dla tych umiejętności pojawiają się w dlc niestety.

Chcialbys powtorke z Advanced Warfare ?

 

Co to, to nie :P Wolałbym spróbować czegoś w starych klimatach :P

Odnośnik do komentarza

Ogólnie multi mega mi się podoba. Latanie po ścianach wygląda bardzo fajnie i dodatkowo jest łatwe. Brakuje mi jedynie uników, które mieliśmy w poprzedniej odsłonie. Co do samej usługi online, to wczoraj była totalna kupa. Żeby samemu znaleźć mecz, to nie problem, jednak kiedy już grałem ze znajomymi, to bardzo długo się czekało na znalezienie przeciwników. Szukanie meczu, analizowanie meczu, nagle to wszystko znikało, wszyscy w lobby po znalezieniu graczy czekają, ale nie pojawiała się żadna mapa do wyboru. Zanim zagrałem jakiś mecz, to 10 minut bluzgania pod nosem.

 

Odnośnie singla, to grałem ze szwagrem w co-opie na splicie i nie rozumiem dlaczego split nie jest na całą szerokość ekranu. No i szkoda też, że nie postarali się o te magiczne 60fps przy co-opie. Czasem spadki klatek były tragiczne. Tryb zombie na plus. 

 

Tak czy inaczej, multi będę cisnął w opór - wiadomo. Najbardziej lubię grać Dominację, więc chętnie zagram z wami na tym trybie. Ewentualnie CTF na Hardcore, bo jest naprawdę mega! ;)

Odnośnik do komentarza

Właśnie panowie nie rozumiem na jakiej zasadzie działa split screen. Gram na X1 i nie ma opcji dodania gościa. No to kumpel przypomniał sobie passy do konta Microsoft, które ma na komórce i jakoś poszło ale golda nie ma więc jak to możliwe ,że mógł ze mną grać ? Dlaczego usunięto opcje grania jako gość ? Co jeżeli zakupię season pass to kumpel będzie mógł grać razem ze mną na split screen na tym swoim koncie ? Jak to wygląda na PS4 ?

Odnośnik do komentarza

W końcu powrót do normalności, mapy przypominają te z BO2 z tą różnicą, że są większe. Sama rozgrywka bardzo przyjemna i dynamiczna.

Widać, że robota dobrze wykonana, jedyny mankament gry w multi to nadal częste problemy z zerwanymi połączeniami. Liczę że w ciągu tygodnia problem zostanie rozwiązany.

Niedziela wieczór będę miał więcej czasu tak więc jakby ktoś chciał się przyłączyć zaczynam od 20:15 i pewnie posiedzę do około 01:00 :P

Odnośnik do komentarza

Właśnie panowie nie rozumiem na jakiej zasadzie działa split screen. Gram na X1 i nie ma opcji dodania gościa. No to kumpel przypomniał sobie passy do konta Microsoft, które ma na komórce i jakoś poszło ale golda nie ma więc jak to możliwe ,że mógł ze mną grać ? Dlaczego usunięto opcje grania jako gość ? Co jeżeli zakupię season pass to kumpel będzie mógł grać razem ze mną na split screen na tym swoim koncie ? Jak to wygląda na PS4 ?

Na PS4 gość musi mieć konto. Włączasz singla, gość naciska X i dołącza do lobby. Odpalasz i lecicie z tematem.

Odnośnik do komentarza

Zaczne z grubej rury: Black Ops 3 bardzo mi sie nie podoba. Ci co mnie znaja wiedza, ile kosztuje mnie to wyznanie. Ocena rzecz ciemna tyczy sie multi, albowiem kampania zawsze byla dla mnie niepotrzebnym dodatkiem do tej gry. Owszem...jak zawsze celem wyregulowania Controlsow przeszedlem pierwsza singlowa misje, a raczej "przelecialem sie" przez nia na Normalu. No i juz pierwszy dzwonek alarmowy zadzwieczal mi pod kopula. OCB? Otoz drodzy Panstwo, gra jest po prostu BRZYDKA! Ja wszystko rozumiem, to jest CoD, gdzie grafa ma drugorzedne znaczenie, bo liczy sie 60 fps, tempo i w ogole, ale mozecie mi wierzyc lub nie, ale poprzednik tj Advanced Warfare pod wzgledem ogolnego graficznego, desinerskiego i nie tylko dopracowania gniecie BO3 w przedbiegach. Czuc przede wszystkiem, ze Scofield&CO z Sledgehammer wyczuli ogromna szanse, jaka niesie zajecie sie jednym z najpotezniejszych growych brandow na swiecie i...dali rade! A co z Treyarch? Oni najzwyczajniej w swiecie po genialnych BO1, a zwlaszcza BO2 powiedzieli sobie tak: co my sie bedziemy wysilac? Przeciez i tak wszyscy "kupia" to co zaprezentujemy. Syndrom tlustych leniwych kotow w calej okazalosci. Wiecie co mnie zawiodlo najbolesniej? Dotad Treyarch uwazalem za arcymistrzow jesli chodzi o robienie multiplayerowych aren. Ktoz nie pamieta fenomenalnych rozpierdusznych mapek jak Nuketown, Hijacked, czy tez zrownowazonych Castle z WaW czy Stadoff z BO2? Tych rewelacyjnych map spod dluta Treyarch wyszlo znacznie wiecej. A co mamy w BO3? GUNWO!Oto co mamy. Bronia sie jedynie mapy z bety. Mam tu na mysli ewidentnie najlepsza z nich tj Hunted, obok niej Combine, ewentualnie Stronghold i od biedy Evac. Z nowych tylko Fringe ma "momenty". Gdzie natomiast kolesie z Treyarch mieli rozum i godnosc czlowieka tworzac takie grywalnosciowe kupsztangi jak Aquarium czy Metro?! Do dzisiaj nie widzialem jedynie Exodus. Mialem cicha nadzieje, ze chociaz ona uratuje honor, ale gdzie tam! Chyba najwiekszy kupsztal z wyzej wymienionych. Ciasne, najczesciej polaczone ze soba killroomy gdzie obowiazuje zasada: wyjdziesz frontem do wroga, masz szanse wygrac, wejdziesz bokiem lub co gorsza ktos wejdzie na ogon - sorry Winnetou, miales pecha. Zero otwartych przestrzeni, przez co uzywanie np snajperek mija sie z celem. O mapie pokroju Turbine mozna zapomniec. Wyglada na to, ze maperzy z Treyarch po BO2 albo nie dostali zasluzonej podwyzki i opuscili studio lub w inny sposob zostali pogonieni, bo to co w BO3 zostalo odpierdolone w kwestii map wzywa o pomste do nieba.Mapami zajeli sie chyba roznosiciele pizzy i panie sprzatajace studio. Co z nowym sposobem poruszania sie po scianach? Sprawdza sie srednio. Wiekszosc map jest wprost usiana tymi rzekomymi "przyspieszaczami", tylko ja sie pytam: kto ma wieksza szanse na przezycie pojedynku, ten co biegnie ukosem po sciance, czy ten kto stoi na ziemi, tym bardziej ze ten co biegnie nie ma najmniejszej szansy zrobienia uniku jak w AW, moze jedynie spasc w przepasc?Odpowiedz nasuwa sie sama. Plywanie...po kiego to wprowadzono? Nie dosc, ze ta czynnosc wyglada kuriozalnie (ultrarcade) to jeszcze malo osob z tego korzysta, przez co areał wielu map, nawet tych potencjalnie najlepszych (Hunted) stoi odlogiem. W ogole dev chyba nie do konca przemyslal to co chcial przedstawic. Powiedzieli tak: macie wicie rozumicie bieganie, macie plywanko, skoki i scianeczkę. Chyba jesteście zadowoleni? No nie bałdzo. Pogram pewnie w to jeszcze, moze moje zdanie ulegnie zmianie, ale poki co po tym co widzialem nie zanosi sie na to. Na dzien dzisiejszy wyglada to tak: pomecze sie jeszcze i zrobie pierwszy prestiz, sprawdze tyle zabawek i umiejetnosci specjalistow (chyba jedyny fajny ficzer tej czesci) ile zdolam i gre gonie do przyslowiowego żyda, tym bardziej, ze mozecie mi wierzyc lub nie: Halo 5 pod kazdym wzgledem bolesnie i do krwi obkopuje temu CoD-owi dupe. Ach rozczarowalem sie, wqrwiony jestem... :/

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No, bo wersja na xone to (pipi) rozmazane, niestety. Na PS4 gra wygląda cudownie. Co do map no to cóż, mi się bardzo podobają :) Są trochę większe przez co tempo gry nie jest aż tak duże. Do tego na każdej mapie można w miarę sensownie popykać każdą klasą broni co jest w miarę spoko.

Serio Czezare dla Ciebie Ghosts albo AW to były lepsze cody ? Jaki jest w ogóle twój top 3 najlepszych codów ? :P

Odnośnik do komentarza

Co do "rozmazania" to moze byc prawda, nie zaprzeczam. Wersja xboxowa wyglada tragicznie.Rozczarowujace to jest, albowiem AW gralem zarowno na PS4 jak Xbonie i byly one IMO identyczne. Advance Warfare bylo konsekwentne. Zaprezentowalo pewna nowosc tj wysokie skoki (i uniki!) i bylo to IMO doskonale dopracowane i mapy pod to tez zostaly odpowiednio skrojone. Mozna sie zrzymać i dyskutowac do bólu co lepsze. Treyarch w BO3 chcialo zlapac zbyt wiele srok za ogon i w rezultacie nie zlapalo zadnej. Takie jest moje zdanie.

 

Osobiscie najbardziej z CoD-ow cenie BO2, w ktorym jako jedynym machnąłem wszystkie prestiże, kupilem chyba 3 DLC-ki i gralbym jeszcze dluzej, gdyby nie kupka wstydu.

Co do Ghosts to z cala pewnoscia mialo lepsze mapy. Tego jestem absolutnie pewien. Kampanii nie oceniam nigdy.

Odnośnik do komentarza

Panowie.. gram już kilka ładnych godzin i ani razu nie trafiłem Nuke Town. :/

Nawet przy głosowaniu w lobby przed meczem nie było nigdy tej mapy. :o

Mapę mam pobraną i zainstalowaną. Gram na PS4 i tylko Free 4 All.

Trafiła się komuś z Was już może?

Dziwna sprawa... najmniejsza mapa a nie trafić jej w FFA? :o Preorderów też na bank było w *uj także ludzie mają Nuke Town.

WTF??

Odnośnik do komentarza

Wcześniej psioczyłem na kampanię, ale dzisiaj przeszedłem 5 misję i ... o matko, co za klimat ! Za(pipi)iście się to wszystko rozkręca od 5 misji :D Naprawdę, jak komuś sam początek nie podpasuje to warto trochę się pomęczyć i dojść do ten piątej misji ;)

 

Swoją drogę gram całą kampanię w coopie z kolegą i jest 3 razy więcej fun'u niż jak się gra samemu :)

Odnośnik do komentarza

Czezare na ps4 grafika jest świetna mapy to samo. Według mnie jest to najlepszy cod jaki wyszedł na next geny

Niewykluczone ze tak jest. Mam na mysli roznice w jakosci pomiedzy PS4 a XOne, wszak Acti przestalo sie z M$ kochac. Organoleptycznie bede mogl to sprawdzic dopiero w okolicach swiat, jak moj chrzesniak z Francji ze swoja PS4-ka przyjedzie. Co do jakosci samych map zdania poki co nie zmianiam...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...