Skocz do zawartości

Call Of Duty: Black Ops 3


Janush

Rekomendowane odpowiedzi

Ali-A i Tmartn. Oglądaj te kanały na youtube, patrz, jak oni grają i co tam ciekawego mówią to dużo się nauczysz ;) Ewentualnie jak chcesz to możesz ze mną i moimi ziomkami pograć to też Ci co nieco podpowiemy. Może nie jestem jakimś mega kotem no, ale K/D 2.2 uważam za całkiem spoko wynik :)

Odnośnik do komentarza

Co robić żeby mieć lepsze wyniki niż od czasu do czasu dodatni K/D ratio ;-) 

 

Kolesie ze statami 35/7 oprócz refleksu i szczęścia to chyba mają coś jeszcze w zanadrzu. ;-) 

Znajomość map, nie latanie przez środek mapy jak jakaś atencyjna kufa i najlepiej tryb Hardcore gdzie potrzeba mniej kul do zabicia, a mapa włącza się tylko przy BSP.

Odnośnik do komentarza

Co robić żeby mieć lepsze wyniki niż od czasu do czasu dodatni K/D ratio ;-) 

 

Kolesie ze statami 35/7 oprócz refleksu i szczęścia to chyba mają coś jeszcze w zanadrzu. ;-) 

No ja przy wyniku 52:2 miałem tylko pada w zanadrzu ;c No i od czasu do czasu upiora, czy cerbera. Musisz zdać sobie sprawę z tego, że nie wszyscy grają na padach. Jest masa ludzi, która gra, używając zwyczajnie myszki i nie jest trudno to zauważyć podczas rozgrywki.

Odnośnik do komentarza

Na mappie Exodus też wam tekstur nie doczytuje na początku meczu ? O co chodzi

Tak to wygląda -> https://account.xbox.com/pl-pl/screenshot/3fee094e-a142-401d-82f1-09290bde748d?gamerTag=BuRRRza&scid=f4ad0100-febf-441e-9f12-5f1204cd8cf1

A tu filmik http://xboxdvr.com/gamer/BuRRRza/video/12978582

Edytowane przez BuRRRza
Odnośnik do komentarza

Ponawiam pytanie. Gram na X1 jak coś. Może to kwestia tego ? Bo chyba z konsolą i z grą nic złego.

 

W ogóle chyba pierwszy CoD w którym po wbiciu jakiegoś większego scorestreaka ludzie nie wychodzą. Może to kwestia tego ,że po prostu scorestreak są słabe i nie robią większych szkód jak się wie co i jak robić. Myślę ,że niektóre wymagają lekkiego buffa

Odnośnik do komentarza

 

Ponawiam pytanie. Gram na X1 jak coś. Może to kwestia tego ? Bo chyba z konsolą i z grą nic złego.

 

 

 

Zdaje sie, ze raz cos takiego na tej mapie widzialem. Powtarzam: jeszcze nigdy CoD na konsoli Microsoftu nie mial tylu bugów jak w tej odsłonie. Jak się przestać kochać (Acti&M$) to na całego...

Odnośnik do komentarza

 

Nie zauważyłem niczego takiego u siebie. Nie ściągasz czegoś w tle i dysk nie wyrabia z odczytem/zapisem w tym samym czasie?

Odnośnik do komentarza

 

 

Nie zauważyłem niczego takiego u siebie. Nie ściągasz czegoś w tle i dysk nie wyrabia z odczytem/zapisem w tym samym czasie?

 

No właśnie nie od razu odpalam konsolę, wkładam płytkę i gram. Ty grasz na X1 ?

Może to jest spowodowane tym ,że jeden z domowników korzysta z internetu w tym czasie ? Bo to mógłbym też wziąć pod uwagę.

No i dodam ,że do tej pory to tylko na Exodus to zauważyłem i raz na Aquarium

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Nie zauważyłem niczego takiego u siebie. Nie ściągasz czegoś w tle i dysk nie wyrabia z odczytem/zapisem w tym samym czasie?

 

No właśnie nie od razu odpalam konsolę, wkładam płytkę i gram. Ty grasz na X1 ?

Może to jest spowodowane tym ,że jeden z domowników korzysta z internetu w tym czasie ? Bo to mógłbym też wziąć pod uwagę.

No i dodam ,że do tej pory to tylko na Exodus to zauważyłem i raz na Aquarium

 

 

Tak, na X1. Na Exodus tekstury się dłużej wczytują niż na innych mapach, ale do startu meczu są u mnie załadowane. Czegoś takiego jak u Ciebie nie zauważyłem.

Edytowane przez Kris77
Odnośnik do komentarza
Mapa Nuk3town dotychczas będąca bonusem dla osób, które złożyły zamówienie przedpremierowe na Call of Duty: Black Ops III

już niedługo ma szansę stać się dostępna dla wszystkich amerykańskich graczy. Prawdopodobnie także niedługo trafi do Europy.

 

Czy myślicie, że to by mogło oznaczać, że pojawi się również i na zwykłych playlistach?  :scratch_one-s_head:  Zagrałby FFA na niej :P

Edytowane przez JaZzXBF
Odnośnik do komentarza

Czyli tak jak się wszyscy spodziewali :)

Btw gość ma rację. Jeżeli chcemy Nuketown w normalnych trybach to trzeba zmienić sposób w jakim funkcjonuje głosowanie bo można głosować na jedną mapę bez końca i mogą być później problemy żeby znaleźć lobby nie grające na tej mapie... Teraz to idealnie widać w kotle gdzie jest 99% lobby gra Nuketown i co więcej nie ma opcji by ludzie zagłosowali na coś innego. Jak już złapią to grają. Nie zrozumiem do dziś opcji zdjęcia z playlisty Nuketown 24/7

Odnośnik do komentarza

Już niedługo pierwszy prestiż,  kupiłem grę dla zombie i kampanii, a nieoczekiwanie wsiąknąłem mocno w multi. Rzeczonych dwóch trybów prawie nie odpaliłem :v   Zdumiewa mnie balans gry, imo Treyarch odwaliło kawał solidnej roboty.

W następnym patchu szykuje się buff dla scorestreaków, ciekawe które zostaną wzmocnione (Mothership na pewno).

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza

Ja z Xr-2, bardzo dobra na bliskim i średnim dystansie, na dużym też, chociaż M8A7 kosi tyłek w medium i long bardziej. Ogólnie lubię burstową broń.

Z automatów to raczej HVK, imo ICR jest troszkę za słaby na medium i long, głównie przez damage, no a w krótkim lepiej sprawdzają się SMG.

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...