Skocz do zawartości

Call Of Duty: Black Ops 3


Janush

Rekomendowane odpowiedzi

Co do gry to za duże adhd dla mnie(jak grałem kiedyś w multi mw2/bo to jednak gra była spokojniejsza od tego co tutaj jest), hitboxy z dupy, yebani camperzy(kładą się w rogu i czekają aż ktoś się napatoczy). Zagram jeszcze potem, ale chyba do zaorania. 

 

Na PS4 nie spotkalem kamperow, no moze z 2 razy na +/- 25 godzin gry.

Na PS4 nie spotkalem osob ktore biegaja jak debile po mapie,raczej spokojniej.

Na PS4 jedynie spotkalem osoby ktore headglit(pipi)a.

Odnośnik do komentarza

Suteq, zagraj jeszcze raz w MW2 i zobaczysz, że tam zdecydowanie więcej głupot i chaosu było. Wystarczyło, że ktoś wezwał jeden nalot (wtedy w powietrzu utrzymuje się myśliwiec, który wszystko ostrzeliwuje) + ktoś inny latał ac130 albo chopper gunnerem i nie można było wyjść z bazy. Tutaj czegoś takiego nie ma, że non stop giniesz od scorestreakow.

Odnośnik do komentarza

PS.Dla osób co piszą, że giną zanim zauważą przeciwnika radzę zacząć myśleć, jak się gra zamiast biegać z ADHD gdzie popadnie + poćwiczyć nad celowaniem ;d Pamiętajcie też, że połowa graczy w tej becie ciśnie w coda rok w rok i siłą rzeczy trochę lepiej ogarnia co i jak.

Cenna rada z tym myśleniem, nie ma co. Nie gram w coda od wczoraj więc tez wiem co i jak, tyle tylko, że bywają "akcje" z czapy, no ale to CoD. Do tego w tej becie NAT mam ograniczony, dziwne bo w AW mam otwarty. Może tu też tkwi problem? Dziś gra się już prawie bez zwiech. 

Odnośnik do komentarza

Nuketown podobno bedzie w bo3

 

 

An updated PSN Brazil page for Call of Duty: Black Ops 3 suggests the fan-favorite Black Ops and Black Ops 2 map, Nuketown and Nuketown 2025, respectively, will make its return in Treyarch’s upcoming shooter.

 
Now removed, the page stated, after translation, that buyers will “get the bonus NUK3TOWN map.” According to the description, the map has been “completely redesigned to highlight the new chained motion system based on momentum of Treyarch, providing battles full of adrenaline.”
 
CNcS5BWW8AAPOLY-600x400.jpg
 
It’s been long-suspected that the iconic map, known for its small size and hectic gameplay, would return in Black Ops 3, but the news still comes as a surprise as neither Treyarch nor Activision have made any official announcements.
Odnośnik do komentarza

Kogoś jeszcze to jara? Serio to mam dość w CoDach tego całego futuryzmu. Marzy mi się kolejna gra z serii ulokowana w klimatach Wietnamu czy II Wojny. 

Po kiego chcesz jeszcze raz II WŚ, skoro temat ograny do tzw mata wobec czterech odsłon CoD-a, które podjęły ten temat?! Nie rozumiem kompletnie ludzi, którzy tego pragną.

Odnośnik do komentarza

Trochę pograłem i jednak zostaję przy Advanced Warfare na zmianę z Titanfall i Gears of War Ultimate. To co prezentuje beta Black Ops 3 to wszystko już było. Specjalne klasy postaci to trochę mało. Lipne jest to, że nie na wszystkie budynki możesz wejść - np. na budynki z dachami spadzistymi wyglądającymi jak z słomy na mapie Hunter. W AW i Titanfall tam gdzie jesteś w stanie wskoczyć, to wleziesz. Poza tym nie lubię też CoD od Treyarch - są za bardzo kolorowe. Ale to już sprawa gustu.

Odnośnik do komentarza

Beta jak dla mnie bardzo fajna. Pomijając sporadyczne lagi, zawiechy, spadki płynności animacji (wczoraj najwięcej), "dziwne akcje" i kilka innych dupereli to biegało strzelało się przyjemnie. Reaper i Nomad ulubieni jeśli chodzi o specjalistów. Reszta tez ok, w zasadzie nie ma słabych jak dla mnie. Dla każdego coś. AW mi się podoba i gram, BO3 też mi się raczej w całości spodoba sądząc po becie. Lubie te pseudo futurystyczne klimaty.

Odnośnik do komentarza

Przegrałem z 20h i odczucia jak najbardziej pozytywne. 4 mapy ,które dostaliśmy bardzo mi się spodobały i mam nadzieję na podtrzymanie tego poziomu w innych mapach z podstawki. Tak jak mówiłem wcześniej - specjaliści i ich zdolności są dobrze zbalansowane i zbytnio nie przeszkadzają w rozgrywce. Rejack jak dla mnie bardzo słaba rzecz taki ktoś ginął u mnie w 8 na 10 przypadkach i miło z ich strony ,że dali mu nerfa już w becie :) Bronie bardzo sympatyczne czuć ,że można wszystkim coś ugrać a nie tylko dwoma karabinami. Bieganie po ścianach jak i same skoki są bardzo intuicyjne i łatwe do ogarnięcia. Nawet bez scufa można niezłe akcje robić. Dla mnie na ten moment gra dużo lepsza niż dwie poprzednie odsłony ale czy lepsza niż poprzednie Blopsy to stwierdzę po jakimś czasie grając w pełną wersje. Z mojej strony Day One :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...