Skocz do zawartości

Call Of Duty: Black Ops 3


Janush

Rekomendowane odpowiedzi

No problem jest dosc spory bo chyba wszyscy w polsce z wersja bo3 na plycie nie mogą sie uporac z tym problemem. Support activision tez niezbyt pomocny. Zwykle sugestie typu wyczysc pamięć podreczna itp itd. Z tego wszystkiego gosc poprosil o zdjecie mojej plyty bo chyba myslal ze gram na podrobce na x1 czy cos ale jak na razie brak odzewu.

Jest jakaś mozliwosc aby grac po angielsku i pobrac pliki z USA jezeli posiadam plyte z polskiej dystrybucji?

Odnośnik do komentarza

Faktycznie słabo to wygląda na X1. Od jakichś dwóch tygodni nie ma jak grać, jedynie w TDM można kogokolwiek znaleźć do gry i to max 2-3 serwery naraz (już znam nickname'y wszystkich Polaków na pamięć ;d). W dodatku te wszystkie eventy bonusowe nie działają (2x exp obecnie, a wcześniej chociażby 2x cryptokeys) od tego czasu.

 

Reinstalacja gry (instalka + 17,5 GB patchy) nic nie daje. Problem jest ewidentnie po stronie systemu matchmakingu - pamiętam, że podobne sytuacje się zdarzały w przeszłości w serii CoD, ale zwykle jakiś hotfix po ich stronie załatwiał sprawę dość szybko. Nie pozostaje nic innego, jak czekać aż to naprawią.

Edytowane przez Netor
Odnośnik do komentarza

Swego czasu na mw3 na x360 było to samo,gracze na ps3 mogli grać z Praktycznie z każdym z Eu, gdzie na 360 była jakaś restrykcje dotyczącą dobierania graczy.

Nic z tym chyba nie zrobicie.

Ta tylko to było od górnie ustalone i później to naprawili. Ja grałem od grudnia 2011 i wszystko było ok.

 

Faktycznie słabo to wygląda na X1. Od jakichś dwóch tygodni nie ma jak grać, jedynie w TDM można kogokolwiek znaleźć do gry i to max 2-3 serwery naraz (już znam nickname'y wszystkich Polaków na pamięć ;d). W dodatku te wszystkie eventy bonusowe nie działają (2x exp obecnie, a wcześniej chociażby 2x cryptokeys) od tego czasu.

 

Reinstalacja gry (instalka + 17,5 GB patchy) nic nie daje. Problem jest ewidentnie po stronie systemu matchmakingu - pamiętam, że podobne sytuacje się zdarzały w przeszłości w serii CoD, ale zwykle jakiś hotfix po ich stronie załatwiał sprawę dość szybko. Nie pozostaje nic innego, jak czekać aż to naprawią.

To nie jest problem matchmakingu. Problem jest bo nie dostaliśmy ostatniego patcha (6 maja) który wprowadzał muzykę, nagrody dla season pass i inne pierdoły. Dlatego siedzimy na starszej wersji i również łączymy się z graczami z tą wersją. Na każdym trybie znajdziesz graczy o ile oni będą. Teraz ich nie będzie bo gra tylko polska i rosja. Więc zostaje jedynie TDM bo to większość gra.

Ja czekam do 19 maja i jak nic nie będzie poprawione to zamotam sobie angielską wersję gry bo na tej wszystko śmiga ok nawet na polskim regionie.

W piątek grałem z jakimiś polakami, zaprosili mnie do grupy. Spoko mi się z nimi grało. Nagle wbił jakiś ich kumpel i mówił ,że pisał z supportem i ,że do końca miesiąca sytuacja się nie poprawi. Później dodał ,że Activision ma zaprzestać wspierać polską scenę CoD na X1. Nie wiem ile w tym prawdy być może było to zwykłe przebąkiwanie trzy po trzy i info z dupy. Natomiast jeżeli to prawda to istnieje prawdopodobieństwo złożenia pozwu zbiorowego na nich przez jakąś grupę. Ja w to osobiście nie wierzę i czekam na rozwiązanie problemu i wyjście DLC 19 maja bo może wtedy coś się ruszy.

Podobno na pudełkowe angielskiej wersji gry i na polskim regionie konsoli wszystko działa, więc problem mają gry z polskiej dystrybucji. Jeżeli ktoś ma możliwość to niech to sprawdzi.

Co te ku### robią z tą grą to ja nie wiem.

Edytowane przez BuRRRza
Odnośnik do komentarza

Dziś dotarł do mnie Black Ops 3 wersja angielska i wszystko działa doskonale. Trzeba było ją od nowa zainstalować, pobrać patche i dodatki, ale gra jest w wersji najnowszej 65 (nr wersji w prawym górnym rogu), a wersja polska dziś miała jeszcze numer 62.

Profil zostaje, Season Pass działa, mecze TDM wyszukuje w 2 sekundy. Jak ktoś się zastanawia nad zamianą wersji PL na ENG i czeka aż polska wersja dostanie patch, to podpowiadam - NIE MA NA CO CZEKAĆ.

Edytowane przez Kris77
Odnośnik do komentarza

Dziś dotarł do mnie Black Ops 3 wersja angielska i wszystko działa doskonale. Trzeba było ją od nowa zainstalować, pobrać patche i dodatki, ale gra jest w wersji najnowszej 65 (nr wersji w prawym górnym rogu), a wersja polska dziś miała jeszcze numer 62.

Profil zostaje, Season Pass działa, mecze TDM wyszukuje w 2 sekundy. Jak ktoś się zastanawia nad zamianą wersji PL na ENG i czeka aż polska wersja dostanie patch, to podpowiadam - NIE MA NA CO CZEKAĆ.

Na allegro wyhaczyles ta jedna sztuke?

Wystarczy miec angielska wersje i nie trzeba sie przelogowywac na uk by instalowa ta?

Dostales bonusy za season pass?

Edytowane przez BuRRRza
Odnośnik do komentarza

 

Dziś dotarł do mnie Black Ops 3 wersja angielska i wszystko działa doskonale. Trzeba było ją od nowa zainstalować, pobrać patche i dodatki, ale gra jest w wersji najnowszej 65 (nr wersji w prawym górnym rogu), a wersja polska dziś miała jeszcze numer 62.

Profil zostaje, Season Pass działa, mecze TDM wyszukuje w 2 sekundy. Jak ktoś się zastanawia nad zamianą wersji PL na ENG i czeka aż polska wersja dostanie patch, to podpowiadam - NIE MA NA CO CZEKAĆ.

Na allegro wyhaczyles ta jedna sztuke?

Wystarczy miec angielska wersje i nie trzeba sie przelogowywac na uk by instalowa ta?

Dostales bonusy za season pass?

 

 

Kupiłem na Allegro za 100 zł, a wersję PL wrzuciłem na aukcję. Jak włożyłem płytę ENG do konsoli to zaczęła się instalacja - tak jak nowa gra, którą się wkłada do konsoli po raz pierwszy. Jak instalowała się wersja ENG to z konsoli usunąłem wersję PL i od razu przy wersji ENG pojawiły się rzeczy do zainstalowania, które miałem w wersji PL - Season Pass, Nuketown, malowania... Wszystko działa na moim koncie, dash i region PL. Nic tutaj nie zmieniałem. W grze jest dokładnie to, co miałem do tej pory: zdobyte obrazki game card, malowania, bonusy za klucze, własne loadouty. 

 

edit:

bonusy do Season Pass, to chodziło Ci o 10 złotych zrzutów + 1 złoty zrzut z bronią melee? W wersji ENG wczoraj wskoczył, a w wersji PL w ogóle tego nie było.

DLC Eclipse już jest.

Edytowane przez Kris77
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.