Skocz do zawartości

E3 2015 (zakaz CW i spamu/chatu)


Rekomendowane odpowiedzi

jestem ciekaw tego pc gaming show. obstawiam jakies prezentacje nvidii, dx12 i gunwa f2p.

 

Ja tak samo, kompletnie nie mam pojęcia, co oni mogliby tam pokazać. 

 

Prezentacje Nvidii odpadną, bo głównym organizatorem jest AMD i to oni wykładają kasę na ten event. Więc pewno będzie trochę o ich nowych grafikach, o działaniu gier na tych grafikach, o technologiach tych grafik czy coś w tym guście.

Odnośnik do komentarza

Nie mam jakichś niesamowitych oczekiwań przed E3, jedyne czego bardzo bym chciał to zapowiedź nowego Motorstorma w klimatach zbliżonych do dwóch pierwszych części. A reszta... no nie wiem. InFamous, LBP i Killzone się przejadły, Ucharted zapowiedziane już wcześniej, na TLOU2 za wcześnie, bo robią Uncharted, Santa Monica nic ciekawego nie pokaże, bo robią remastery. Shadow of the Beast to indykopodobna kupa. Coś czuję w kościach, że konfa Sony będzie jedną wielką porażką pod względem eksów. 

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza

A właśnie, zapomniałem o tym RPG-u. Nie wiadomo czego się spodziewać, GG potrafili zrobić świetny multiplayer w KZ2 i nawet dobre multi w Shadow Fall, ale o ile radzili sobie z multi, tak singiel w każdej odsłonie leżał po całości. Nie wróżę nic dobrego po tej grze, ale lepiej się pozytywnie zaskoczyć, niż rozczarować.

Odnośnik do komentarza

A właśnie, zapomniałem o tym RPG-u. Nie wiadomo czego się spodziewać, GG potrafili zrobić świetny multiplayer w KZ2 i nawet dobre multi w Shadow Fall, ale o ile radzili sobie z multi, tak singiel w każdej odsłonie leżał po całości. Nie wróżę nic dobrego po tej grze, ale lepiej się pozytywnie zaskoczyć, niż rozczarować.

 

Martin Lancaster, scenarzysta pierwszego i drugiego Crysisa ponoć odpowiada za fabułę w tym RPG   :yao:

Jeśli faktycznie tak jest, to będzie gwóźdź do trumny tej produkcji.

Odnośnik do komentarza

Martin Lancaster, scenarzysta pierwszego i drugiego Crysisa ponoć odpowiada za fabułę w tym RPG   :yao:

Jeśli faktycznie tak jest, to będzie gwóźdź do trumny tej produkcji.

 

od kiedy to sama fabuła odpowiada za sukces w grze video? Soulsy mają podaną ja bardzo dobrze "ukrytą", a lubią je ludzie, którzy nawet nie zwracają na nią uwagi. otwarty świat, mechaniczne dinozaury i post apo w przyszłości brzmią wystarczająco intrygująco. oby tylko nie wyszło z tego nowe Destiny. [*]

Odnośnik do komentarza

wg mnie

 

sony pewniaki na konfie: cos z sf5, cos z ratcheta, cos z uncharted i cos z jrpg od level5, persona5

zabiora z soba ale glowy nie dam czy bedzie bezposrednio na konfie: shadow of the beast, no men sky, tearaway, gow3 remaster, until down, amplitude

raczej pokaza: rime, cos nad czym grzebie bend, gg, media molecule i quantic dreams, deep down

marzenia (choc na pewno w produkcji): druga gra naughty dog, gow4, gt7, gravity rush2

Odnośnik do komentarza

Martin Lancaster, scenarzysta pierwszego i drugiego Crysisa ponoć odpowiada za fabułę w tym RPG :yao:

Lancaster pracował w GG w okresie czerwiec 2011 - listopad 2012 jako staff writer i odpowiadał za Shadow Fall.

 

Tego RPG pisze John Gonzalez - lead creative designer/writer Fallout New Vegas. Przez rok w pisaniu pomagał też inny gość, który pracował przy Diablo 3.

Edytowane przez SzczurekPB
  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

w shadow fall faktycznie dalo sie wyczuc ducha obu crysisow w konstrukcji gry, jak podobnie bedzie z rpg i duchem new vegas to tylko calowac piastki, gg to mistrzowie w grafie, jak wreszcie ktos odpowiedni pouklada klocki nalezycie w single player to strach sie bac jak zakosi ich gierka

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...