Skocz do zawartości

E3 2015 (zakaz CW i spamu/chatu)


Rekomendowane odpowiedzi

Myślicie, że jest szansa na Alana 2 skoro przekładają QB?

 

Jedynką byłem (w sumie dalej jestem) zwyczajnie zachwycony. Po raz pierwszy spotkałem się z tak genialną narracją, a sam główny bohater był gościem z którym można było się identyfikować. Horror z tego żaden, ale klimat gry był gęsty jak smoła. Dwójeczka, mam nadzieję, że nie będzie miała takich problemów z rozdzielczością jak AW1 na X360, a twórcy oleją koncept American Nightmare na poczet klimatu Twin Peaks.

Odnośnik do komentarza

Nikt nie przekłada Quantum Break.

 

Alana 2 prawdopodobnie nigdy nie wyjdzie. Jak Quantum Break zostanie dobrze przyjęte, to Remedy pewnie podpisze z MS umowę na sequel.

 

Quantum Break dopiero na GC, tak jak się spodziewałem.

 

Do tego się odnosiłem.

 

Też liczę na AW2. To świetne i nowe IP. Szkoda by je zostawiać.

Odnośnik do komentarza

Liczę na remake jedynki. Może w cenie niższej niż sklepowa, bo pierwszego AW mam w edycji kolekcjonerskiej (X360).

 

edyta: porażka QB to byłby definitywny koniec współpracy z Remedy.

Edytowane przez WezyrBiałegostoku
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

edyta: porażka QB to byłby definitywny koniec współpracy z Remedy.

 

No to dlatego piszę, że wtedy mogliby zająć się Alanem 2, bo to jest ich IP. A jak Quantum Break wypali to z pewnością sami będą cisnąć MS o sequel QB.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

ready ad down studio ma nowego CEO, konczy zwiazek z sony i aktualnie pracuje nad dwoma projektami

 

co ciekawe z wywiadu z http://www.gamesindustry.biz/articles/2015-06-05-blizzards-paul-sams-joins-ready-at-dawn-as-new-ceo

 

Since the release of The Order, we have been very hard at work to advance our engine and technology to a place where we can deliver our games on PC, Xbox One, PS4 and one other unannounced platform that you will soon find out about.

 

nowy gracz na rynku? nastepca wiiu?

Odnośnik do komentarza

Troche za szybko.

Jak oni czegoś szybko nie wypuszczą to raczej żegnają się z rynkiem (dużych konsol), zresztą nie muszą wydawać konsoli w tym roku - wystarczy że wydadzą w 2016 z lepszymi bebechami od xo/ps4.

 

Samo to, że Zeldy U nie ma na tym E3 może świadczyć o jej przeniesieniu na nowy sprzęt. 

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza

wg mnie na bank nowa konsola N - WiiU to juz trup, nic go nie uratuje pomimo wielu exow z swietna srednia ocen, Zelda cudu nie sprawi, albo przeniosa ja na nowy sprzet albo bedzie crossgenem

 

big n i konsola o mocy porownywalnej/wiekszej niz ps4/xone z wsparciem multiplatform i exami nintendo - awrrrrrr

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

wg mnie na bank nowa konsola N - WiiU to juz trup, nic go nie uratuje pomimo wielu exow z swietna srednia ocen, Zelda cudu nie sprawi, albo przeniosa ja na nowy sprzet albo bedzie crossgenem

 

 

Mogę się z tobą założyć o wybór avatara na miesiąc, że N nie zapowie nowej stacjonarnej konsoli.

Odnośnik do komentarza

 

wg mnie na bank nowa konsola N - WiiU to juz trup, nic go nie uratuje pomimo wielu exow z swietna srednia ocen, Zelda cudu nie sprawi, albo przeniosa ja na nowy sprzet albo bedzie crossgenem

 

 

Mogę się z tobą założyć o wybór avatara na miesiąc, że N nie zapowie nowej stacjonarnej konsoli.

 

czyli o jakim urzadzeniu mowa w wywiadzie? to nie zadna plotka

 

bluber alez oczywiscie, ze kupie jakis sprzet, po ps4 na pewno robie skok w bok na inna platforme, jeszcze nie wiem co to bedzie (pastgen, wiiu, xone czy nowa konsola czy pc) ale nareszcie po latach zamierzam poszerzyc horyzonty i przede wszystkim odpoczac choc przez jakis czas od sony

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...