Skocz do zawartości

E3 2015 (zakaz CW i spamu/chatu)


Rekomendowane odpowiedzi

 

wg mnie na bank nowa konsola N - WiiU to juz trup, nic go nie uratuje pomimo wielu exow z swietna srednia ocen, Zelda cudu nie sprawi, albo przeniosa ja na nowy sprzet albo bedzie crossgenem

 

 

Mogę się z tobą założyć o wybór avatara na miesiąc, że N nie zapowie nowej stacjonarnej konsoli.

 

Bo  nie zapowie :D

 

Oni ją ujawnią dopiero w następnym roku i wjadą z mocnym start line upem (np. zelda, która miała być stworzona na wii u). Heh zaorali by wtedy.

Odnośnik do komentarza

 

jakby to byla plota to bym to olal ale pada oficjalnie w wywiadzie wiec raczej jest to pewnik ze zaraz pojawi sie jakas nowa zabawka do grania, jesli szef rad pisze tez ze odpali to bez problemu ordera wiec raczej o rynku mobilnym mowy nie ma

 

Przecież ordera odpali pierwszy lepszy odtwarzacz BR.

 

Ba pierwsza lepsza aplikacja obsługująca Youtube. 

Odnośnik do komentarza

jakby to byla plota to bym to olal ale pada oficjalnie w wywiadzie wiec raczej jest to pewnik ze zaraz pojawi sie jakas nowa zabawka do grania, jesli szef rad pisze tez ze odpali to bez problemu ordera wiec raczej o rynku mobilnym mowy nie ma

 

Nie wierzę w Ordera na urządzeniu Nintendo - tzn. w podobną grę na sprzęcie Nintendo. 

 

W ogóle Nintendo jest dla mnie taką zupełnie odmienną firmą, która podąża własną ścieżką i nie traktuje ich w tych samych kategoriach co Sony, Microsoftu czy Valve. Mają swoje fajne gierki, mają swoją wizje, mają swój pokręcony świat - inny, odmienny świat. 

 

Nie wierzę też w realną konkurencję z ich strony dla PS4/Xone.

Odnośnik do komentarza

cii żabo, i tak mam w planach kupić wii u (chciałem już w tym miesiacu, ale poczekam na e3) ale póki zeldy nie dają to niech sie wypchają nie chce wtopić siana jakby się okazało, że wypuszczają nową konsole z wsteczną i zelda idzie na obie 

Odnośnik do komentarza

Oczywiście, że to nie będzie nowa konsola Nintendo... o NX mają powiedzieć coś w 2016, jedyne co mogę pokazać na e3 w sprawie sprzętu to nowa wersja Wii U :reggie: jaranie się jakąś paplaniną podrzędnego człowieczka podrzędnego studia, naprawdę? :reggie: Pewnie robi Was w bambuko, a jeśli nie, to DC2 confirmed 

Odnośnik do komentarza

Ja wolałbym jednak Itsuno robiącego DMC5, bo Platinum to taki trochę (anty)Midas rynku, czego się nie dotkną kończy się słabymi wynikami finansowymi (minus MGR). Teraz mają na głowie Scalebound, który też pewnie się nie sprzeda, bo japońskie gry i X1, to nie jest jest rozsądne małżeństwo. Chciałbym więc, aby zrobili swojego drugiego Metala, na tym przynajmniej zarobią.

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...