Skocz do zawartości

E3 2015 (zakaz CW i spamu/chatu)


Rekomendowane odpowiedzi

-VFa0hykOZyZ.878x0.Z-Z96KYq.jpg

 

 

Do największej konferencji w branży pozostał miesiąc.

 

Tak, wiem, że jest jeden temat zbiorczy ale według mnie newsów, konferencji itp. itd. będzie zbyt dużo aby to ogarnąć w tamtym temacie.

 

Poniżej orientacyjne daty konferencji według eurogamera:

 

Poniedziałek, 15 czerwca

  • 03:30 - Bethesda
  • 18:30 - Microsoft: Game On
  • 22:00 - Electronic Arts
  • 00:00 - Ubisoft

Wtorek, 16 czerwca

  • 03:00 - Sony 
  • 18:00 - Square Enix
  • 18:00 - Nintendo

Środa, 17 czerwca

Czekamy!!!

 

wlOxbhu.png

Edytowane przez Mendrek
Odnośnik do komentarza

Ja chce tylko zobaczyć czarny ekran a sekunde potem napis odczytany charakterystycznym głosem:


"War, War never changes"

 

To tyle jesli chodzi o moje oczekiwania na E3, reszta to i tak z górki wszystko. Tylko o tyle prosze! Tylko o mały teaser żeby było wiadomo że robią F4 i info że to nie karcianka/mmo/jakis inny szajs na telefony.

 

Odnośnik do komentarza

Nic nie pokażą, a jak ktoś się łudzi na jakieś extra gierki i co gorsza - posiedzi w nocy na darmo, to współczuję.

 

Już wam mogę powiedzieć: będzie dużo o CoDzie, dużo o Asasinie i jeszcze więcej indie oraz popierdółek. Do tego kilka CGI, ze dwa trailery trailerów oraz masa gadek w stylu "Our team is extremely excited to show" po czym następuje jakaś kupa. Do tego oklaski z taśmy <MS> oraz jeszcze więcej indyków <SONY>.

 

Tak będzie.

Odnośnik do komentarza

Zmiecie nas nowymi szczelankami i brum brumami. Meh już wolę jakieś ciekawe indory pooglądać.

 

U Sony pewno capcom pokaże więcej SF5.

 

U MS pewno Halo 5, Gearsy 4/ remaster, od rare to śmierci perfect darkiem(zero to kaszana, więc meh), forza 6.

 

Ciekawi mnie co sony z nintendo pokażą,bo obie firmy są na ten moment w (pipi)e z drugim półroczem.

Edytowane przez Soban
Odnośnik do komentarza

MS to musi wreszcie pokazać gry zapowiedziane na zaszłym E3(czekam bardzo na Scalebound, Crackdowna nie cierpię), pewnie teaser 4-ych Gearsów (i prezentacja remastera pierwszej części), dużo czasu dla Halo 5 i Rise of Tomb Rider, trochę o Forzy 6, nowy projekt Rare i jakieś mniejsze IP wzorem Oni. Pewnie będzie też trochę o Holo-lens i W10.  Standardowo konferencja będzie trwała 90 minut.

Nie zdziwię się jeśli QB będzie dopiero na GC (razem z grami indie)

Sony pewnie da kolejny gameplay z U4, trailer z Ratcheta, rozgrywkę z Battlefronta (z innym trybem/mapą w porównaniu do konferencji EA). Może teaser God of War, chociaż nie liczyłbym na to. SF V razem z ukazaniem kilku  nowych/powracających zawodników, nowy projekt robiony z Level-5 (Ni no kuni 2? Powrót do innego ip ?), trailer z Persony 5 (pewnie razem z datą jeśli na ten rok). Montaż z innymi mniejszymi grami z JP (Disgaea5, DQH, SOV, GE ?), montaż z grami Indie, okulary VR. Zakończą pewnie prezentacją nowej gry GG (czekam bardzo, scenarzysta z F:NV plus quest designerzy pracujący przy Wiedźminie 1/2 to dobry team dla rpg) albo MM (może pokażą obydwie)

The Last Guardian oczywiście nie pojawi się.

Reszta konferencji gorsza nie będzie: Prawdopodobna prezentacja nowego Hitmana, Fallouta 4 i Dooma 4, gameplay z nowego Deus Ex'a i JC3, nowy trailer do FF XV (i może do KH3), prawdopodobna zapowiedź remastera FF XII, jestem ciekaw co też Ubi zaprezentuje, liczę na kolejną grę na ubiart engine i tradycyjną niespodziankę na koniec (reszta nie dla mnie). Elektronicy też nie zawiodą: prezentacja ME i Mass Effecta 4, rozgrywka z Battlefronta (na 100% będzie ogłoszona beta), zapowiedź Need For Speed (meh), kolarz gier sportowych (znowu meh) i pewnie coś jeszcze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...