Skocz do zawartości

Torment: Tides of Numenera


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

Podobała mi się ta retrospekcja z

Panem Wcieleń na księżycu. Dużo można z niej wynieść i nawet w pewnym momencie sam się zastanawiałem, czy moja postać nim jest. Tym bardziej, że nie wybrałem opcji z opuszczeniem ciała, stawiłem czoła Rozpaczy, a potem zapakowałem się do kapsuły ewakuacyjnej.

 

 

Ale kończyłem Tormenta w nocy, więc już powoli mózg przestał analizować wydarzenia. :D

Odnośnik do komentarza

Mam pytanko, czy ktoś ukończył tą grę na konsoli? Pytam, bo mam swój egzemplarz (w ed. kolekcjonerskiej), ale nie zacząłem jeszcze grać. Niedawno przeczytałem, że twórcy przygotowuja patch poprawiający wydajność na konsolach. Strasznie mnie ciągnie do tej gry, ale nie wiem, czy na PS4 Pro granie w nią nie będzie mordęgą...

Odnośnik do komentarza

Ja gram, mam gdzieś z 20h nabite i o ile sam początek to był dramat, dropy bez żadnej akcji itp, to im dalej wydaje się już działać zdecydowanie lepiej, dalej co prawda zdarza się gierce pogubić klatki ale broni się czym innym. O wiele bardziej upierdliwe są moim zdaniem loadingi a czasami często się podróżuje tam i z powrotem. Jak masz w co grać to poczekaj spokojnie na pacza, jak masz ciśnienie to odpal i sam oceń. 

 

Do ludzi co skończyli, jestem obecnie w wykwicie, dużo jeszcze gierki zostało? Btw pierwsza lokacja co robi robotę. 

Odnośnik do komentarza

Wykwit 

kupiłem sobie niewolnika, no i wysyłam go czy to na błyszki czy poszukiwania artefaktów. Z tym że chciałbym go teraz uwolnić, była taka opcja w dialogach niestety teraz w ogóle mi się już nie ukazuje. Związane to jest z jakimiś postępami w fabule (nie byłem jeszcze u memoviry) czy jakiś bug?

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

mam problem z Tormentem na ps4 - kto grał i wie w jaki sposób odłączyć towarzysza od drużyny by wziąć kolejnego? Wiem, że trzeba z nim porozmawiać ale nie wiem jak? Nigdzie nie widzę opcji rozmowy z osobą w drużynie.


Nawet skaptowanie nowej osoby przez kulę nie działa bo najpierw muszę usunąć kogoś z drużyny. Jak się rozmawia z towarzyszem bo chyba lekko nieogarnięty jestem?
Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza

Ja (pipi)ie :D nie mogę skończyć gry to chyba kara za granie w persone i niera zanim tormenta skończyłem .  Mam bug pod sam koniec jak w labiryncie próbuję wejśc do lokacji meandry oazy zatrzymuje się ładowanie na 49 % i dupa. Niby nie trzeba tego do zakończenia gry no ale taki bug i to 3 miesiące po premierze nadal nie naprawiony... (widziałem na steam kilka osób z tym samym problemem)

Odnośnik do komentarza

Skończyłem grę ale zakończenie takie se. Wszystko zepsute przez tą jedną miejscówkę

w niej mógłbym zamknąć wątki tybira czy cali

. Bez tego jakoś nie mogłem poczuć satysfakcji z zakończenia. wybrałem

poświęcenie siebie i wszystkich porzuconych

. Według mnie najlepsze zakończenie.

 

Dobra gra ale niestety przez buga oceniam na 7/10

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

przeszedlem, szkoda, ze wersja na ps4 taka sobie. loadingi dlugie (irytujace zwlaszcza przy questach gdzie sie sporo biega miedzy lokacjami), zamulajace walki i kilka innych glupotek.

 

na liczniku mialem 25 godzin, dosc malo mi sie wydaje biorac pod uwage, ze zrobilem bardzo duzo questow. jak potem rzucilem okiem na spis w roznych lokacjach to opuscilem raptem 8.

 

tak czy siak bawilem sie dobrze, ale przyznam, ze pod koniec mialem juz troszke dosc tej... powiedzmy pretensjonalnosci. dlugie rozmowy zaczynaly nudzic, przesadzona stylistyka dialogow itd. do oryginalnego tormenta jak dla mnie sie nie umywa.

 

aha i walki sa idiotyczne. staralem sie nie walczyc, ale jak juz sie trafilo to jezuuu :/

 

mimo to polecam - fajny zakrecony swiat, ciekawy scenariusz i super muzyka.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...