Skocz do zawartości

Mad Max: Fury Road [2015]


Rekomendowane odpowiedzi

Będę szczery

 

Film rozp.ierdala. Seksualna orgia w mym ucieszonym odbycie. Oglądać tylko w kinie.

 

 

W kinach jest marne 480p więc lepiej poczekać na płytkę BlueRay, koniecznie kupić i oglądać przynajmniej raz w miesiącu w glorious 1080p 

 

Kiedyś zbuduje swój prywatny ołtarzyk dla MadMax'a 

Odnośnik do komentarza

Na film poszedłem będąc przez półtora dnia na nogach, by wrócić na chatę na niecałe 1.5h snu przed następną nocką w robocie. Nie przysypiałem ani na moment, ani podczas seansu, ani w drodze powrotnej, siedząc na tyle autokaru i podczas szybszych obrotów silnika czując jakbym wciąż był na Tej drodze. 

 

Nowy Mad Max to pieprzony RE4 filmów akcji! Z nienachalnym lore kojarzącym się z ostatnimi grami From Software i wy(pipi)istym art designem. 

 

Muszę znów się na niego wybrać, a później obczaić w wersji Mad Max HD Fury. A po pewnym czasie pewnie znów to zrobić. <333

 

9+/10

 

W kinach jest marne 480p więc lepiej poczekać na płytkę BlueRay, koniecznie kupić i oglądać przynajmniej raz w miesiącu w glorious 1080p 

 

Kiedyś zbuduje swój prywatny ołtarzyk dla MadMax'a 

 

 

chyba sobie kurfa jaja robisz. żadne pjerdolone 5 czy 7.1 nie odtworzy tej kinowej wy(pipi)istości.   :[

Edytowane przez nobodylikeyou
Odnośnik do komentarza

Nie, w kinach jest niska rozdzielczość. W żaden sposób nie porównasz tego rozmazu do 1080p. Obejrzeć się da, zachwyt nad porządnym dźwiękiem też jest ale obraz niestety nie jest tym co będzie do zobaczenia na BlueRay.

chyba jak oglądasz w biedackim kinie na swoim wypi.zdowie :reggie:.

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza

obejrzałem, niedawno wróciłem z seansu. w pewnym sensie rozumiem zachwyty, jak i się trochę dziwie. Faktycznie, dobre kino akcje, najlepsze jakie ostatnio widziałem. Jednak trochę mnie zirytował mini wątek miłosny Trepa z jedną z żon, oraz zachwalany prezz Was gitarzysta. Był tak (pipi)a groteskowy i komiczny, że aż żal było na tę pokrakę patrzeć. Reszta to solidne kino i chciałym w sumie obejrzeć jeszcze raz

 

8/10

  • Plusik 1
  • Minusik 14
Odnośnik do komentarza

gitarzysta był groteskowy, bo kurfa taki miał być. podobnie jak naszpikowane głośnikami nadwozie jego pojazdu, nieprzerywanie gry, napędzające resztę świrów, czy sakralne walenie sobie sprayem z chromem po mordzie. cały ten art design wraz z wyglądem samego Joe, to po prostu ucieleśnienie klimatów spod znaku:

 

 

\m/ :cool: \m/

Odnośnik do komentarza

 

Nie, w kinach jest niska rozdzielczość. W żaden sposób nie porównasz tego rozmazu do 1080p. Obejrzeć się da, zachwyt nad porządnym dźwiękiem też jest ale obraz niestety nie jest tym co będzie do zobaczenia na BlueRay.

chyba jak oglądasz w biedackim kinie na swoim wypi.zdowie :reggie:.

 

 

Wszystkie kina w polsce to wypi.zdowo w porównaniu do domowego 1080. Mam nadzieje że na BlueRay dadzą jakieś dodatkowe sceny które wycięto podczas montażu. Chociaż w sumie i bez tego film broni się sam i czekam już tylko na swój egzemplarz. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...