Skocz do zawartości

Mad Max: Fury Road [2015]


Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem widzem ze "starej szkoły", uwielbiam stare filmy, wychowałem się na starych Mad Maxach i innych tego typu filmach, a większość tego nowego badziewia, które były w kinach jest dla mnie nie do zdzierżenia drugi raz. Przed nowym Maxem byłem chyba na Snajperze.

 

To nie prowo i proszę grzecznie - wytłumaczcie mi fenomen tej nowej wersji i to całe spuszczanie się nad tym filmem, bo dla mnie to nie odbiega od wszystkich tych nowości, które serwują w kinach do popcornu. Dla mnie poza nazwą i klimatami postapo praktycznie nie ma to nic wspólnego z Maxem. Ok, szybko czas zleciał, nawet dobrze się to oglądało, ale naprawdę - skąd te zachwyty?

ok próbujesz teraz być hipsterem

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Ja jestem widzem ze "starej szkoły", uwielbiam stare filmy, wychowałem się na starych Mad Maxach i innych tego typu filmach, a większość tego nowego badziewia, które były w kinach jest dla mnie nie do zdzierżenia drugi raz. Przed nowym Maxem byłem chyba na Snajperze.

 

To nie prowo i proszę grzecznie - wytłumaczcie mi fenomen tej nowej wersji i to całe spuszczanie się nad tym filmem, bo dla mnie to nie odbiega od wszystkich tych nowości, które serwują w kinach do popcornu. Dla mnie poza nazwą i klimatami postapo praktycznie nie ma to nic wspólnego z Maxem. Ok, szybko czas zleciał, nawet dobrze się to oglądało, ale naprawdę - skąd te zachwyty?

 

to po prostu zaje.biscie dobrze zrobiony film akcji na modłe starych akcyjniaków z lat 80 w nowych szatach i bez silenia się na denne opowiadanie fabuły z przekazem dla 14 latków, ale jednak film nie jest głupi jak to zauważył ragus, jak nie rozumiesz to nie zrozumiesz

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

Ja jestem widzem ze "starej szkoły", uwielbiam stare filmy, wychowałem się na starych Mad Maxach i innych tego typu filmach, a większość tego nowego badziewia, które były w kinach jest dla mnie nie do zdzierżenia drugi raz. Przed nowym Maxem byłem chyba na Snajperze.

 

To nie prowo i proszę grzecznie - wytłumaczcie mi fenomen tej nowej wersji i to całe spuszczanie się nad tym filmem, bo dla mnie to nie odbiega od wszystkich tych nowości, które serwują w kinach do popcornu. Dla mnie poza nazwą i klimatami postapo praktycznie nie ma to nic wspólnego z Maxem. Ok, szybko czas zleciał, nawet dobrze się to oglądało, ale naprawdę - skąd te zachwyty?

Najlepszym wyznacznikiem zayebistości jest fakt iż każdy po seansie na spokojnie łyknąłby film ponownie.

A film poza klimatem, światem, designem, brutalnością, pokręconymi bohaterami rzeczywiście wiele wspólnego z trylogią nie ma.

Ale to co ma wspólnego jest ZA-RĄ-BI-STE!1!!

 

tumblr_mnw3hmyk0O1qgapm9o1_400.gif

IT IS

BY MY HAND

U WILL RISE

FROM THE ASHES

OF THIS WOOOOORLD

 

:obama: :OBAMA: :obama:

 

żeby podtrzymać nową świecką tradycje w drugiej części bad guya powinien grać humungus ;).

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza

genialny tekst, jeszcze bardziej pokazuje jakim arcydzielem jest ten film, dzielo sztuki po prostu, licze na wysyp oscarow za techniczna strone, a sam film spokojnie mozna postacic w jednym szeregu z najlepszymi klasykami kina akcji jak terminator2

 

przy okazji ponoc sequel prawie pewny, miller juz ma napisany scenariusz i nawet podtytul "wasteland"

Odnośnik do komentarza

to mnie zasmuciles ta informacja, mimo to trzymam kciuki, zeby wyszedl hit na miare batmanow, a nie jak to przewaznie bywa crap na licencji

 

wiadomo juz ile film zarobil?

 

wiem, ze byla masa zachwytow nad soundtrackiem, ale musze to tu wrzucic

https://www.youtube.com/watch?v=T2LLzjaHha4

 

w 2;07 mam przed oczami jak gitarzysta napie,rdala na swojej gitarze plujac przy tym ogniem  :lapka:

Odnośnik do komentarza

Byłem na nim parę dni temu. Bardzo mi się podobał, no ale nie to mój film roku :P Na początku byłem trochę zawiedziony, że cała akcja dzieje się wyłącznie na drodze, ale gdy się to przyswoi to już jest w porządku. Poszedłbym z chęcią jeszcze raz. Niektóre sceny są bekowe i banan na ryj sam wychodzi. Jedno co mnie zażenowało to

przyspieszone tempo w pierwszych 10minutach? filmu jak Hardy uciekał z więzienia a białasy go goniły. Myślałem, że pęknę ze śmiechu, aż zacząłem się zastanawiać czy projektor nie nadąża z wyświetlaniem filmu czy po prostu tak miało być? A może nie miało być tylko nie udało się tego zamaskować? Tempo jak w scenach walki w chińskich filmach z lat 80, nienaturalnie przyspieszone.

Wyglądało to mega słabo, w późniejszej fazie filmu już tego nie ma/nie widać. Polecam bardzo. Po wyjściu z kina 8+/10, po jednym dniu 9/10.

Edytowane przez Plugawy
Odnośnik do komentarza

Będę szczery - już od dawna traciłem wiarę w filmy. Te nowe. A potem obejrzałem pierwszego Hobbita. I kompletnie przestałem oglądać filmidła (w skrócie chodzi o CG).

 

Ale coś mnie tknęło z tym Mad Maxem. Stwierdziłem że trzeba obejrzeć chociaż jeden film w 2015 roku xD i poszedłem na Maksia.

 

Film rozp.ierdala. Seksualna orgia w mym ucieszonym odbycie. Oglądać tylko w kinie.

 

 

PS. Ludzie krytykujący, że Max to idiota - puknijcie się w czoło.

Edytowane przez Figaro
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...