Skocz do zawartości

Mad Max: Fury Road [2015]


Rekomendowane odpowiedzi

a jak tam fabuła w mad maxie?

 

 

btw zadzownilem do brata czy chce isc do kina na mad maxa, mowi:

- może i bym poszedł ale ostatnio już nie jarają mnie takie filmy

- takie czyli jakie?

- no takie gówna jak transformers

- O_O

 

kurna porownywać MM do transformersów to trzeba naprawde nisko upaść :/

Odnośnik do komentarza

fabuła jako taka jest prosta jak konstrukcja cepa, ale czy to wada? i tak udało się Millerowi wcisnąć masę informacji nt świata przedstawionego i czuć, że w zamyśle lore jest bardzo rozbudowany co na pewno będzie bardziej eksplorowane w "wasteland", grze wideo i komiksach vertigo.

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza

no ku.rwa. i joe

niczym post-apokaliptyczny papież zsyłający na plebs błogosławieństwo w postaci życiodajnej aqua-coli \m/.

@kalel: odniosłem to samo wrażenie. tak jakby tego rodzaju akcje to dla maxa był chleb powszedni i po zakończeniu filmu otrzepuje się, szuka następnego samochodu, paliwa do niego i w stronę kolejnej przygody :).

 

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy tez mieliscie tak wrazenie, ale koncowka byla troche slabsza, mimo ze to teoretycznie to samo (tak samo fajne), to po 2h juz tak nie szokuje. Najlepsza jest 1 godzina filmu, ktora jest kompletnym butem na morde juz od samego poczatku i zaskakuje nas coraz bardziej, zeby pod koniec niestety nie zaskoczyc juz niczym. Dlatego 9/10 ode mnie.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy tez mieliscie tak wrazenie, ale koncowka byla troche slabsza, mimo ze to teoretycznie to samo (tak samo fajne), to po 2h juz tak nie szokuje. Najlepsza jest 1 godzina filmu, ktora jest kompletnym butem na morde juz od samego poczatku i zaskakuje nas coraz bardziej, zeby pod koniec niestety nie zaskoczyc juz niczym. Dlatego 9/10 ode mnie.

 

 Musi też być chociaż lekki moment na złapanie oddechu.

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

ja się tylko bałem, że akcja sie skónczy po

po dojechaniu do "oazy" i spotkaniu tych starych typiar

ale na szczęscie ostatnia scena dostarczyła, pier.dolone goty, swietna Charlize, dobry Hardy, który jest w sumie zaje.bistym drewnem, ale i tak go lubię :> a Hoult niesamowicie zaskoczył pamietam go w sumie tylko z Skinsów i X-menów jako raczej lamusa a tutaj proszę, proszę. Aż mnie dziwi, że takie słabe wyniki ma ten film, w kinach pustki nawet w dzień premiery było z 4 osoby na sali (szczerze dla mnie to na plus, ogladało się w spokoju).

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Wkurzyłem się trochę podczas seansu, bo nie mam na co narzekać :/.

 

Pomijając wszystko inne, to rola Theron awansowała na podium najlepszych twardych babek ever, zaraz obok Ripley i Connor. MIAZGA

Avengers coś tam ultrona :kaz:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...