Skocz do zawartości

Mad Max: Fury Road [2015]


Rekomendowane odpowiedzi

Piękne widowisko. O take fylmy walczylymy. Kwintesencja kina akcji. Non stop coś się dzieje, jedynie kilka momentów oddechu bardzo dobrze wplecionych w całość. Design obłędny, muzyka świetnie dobrana, zdjęcia i krajobrazy urzekają, na myśl przychodzi od razu Fallout, Rage, Borderlands. Jedynie sam Max taki trochę bezpłciowy, niczym wiejski sebix z tymi pojękiwaniami, nie wiem czemu z niego takiego półmózga zrobili. Całokształt miażdży suty, 9/10. Aha, i 3D faktycznie bardzo dobrze dobrane, polecam.

 

PS Nicholas Hoult jako Nux kradnie show.

Edytowane przez Rudiok
Odnośnik do komentarza

max jest świetny, na pewno lepszy hardy niż gibons. Miał trzy kwestie (z czego 2 to "to mój samochód" ) na krzyż, ale z tym głosy starczyło. 

 

Za drugim razem jeszcze lepiej 11/10. Ten film powinien zarządzić na oskarach, zdjęcia, scenografia, muzyka, efekty, kostiumy, charakteryzacja...

 

byłem też mile zaskoczony scenariuszem,  wszystko fajni trzymało się kupy

Odnośnik do komentarza

Niezły rozpierdol :obama:

 

Tak bardzo chciałem, żeby nie zgwałcili kolejnej legendy i wyszło genialnie. Można się jedynie przyczepić do do znikomego gore i maxa-idioty,ale można jego chrumkanie usprawiedliwić zdziczeniem na pustyni. 

 

Mocne 9/10

 

 

Edytowane przez Pajda
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

 

no nie wiem czy bym chciał oglądać scenę

cesarki na żywca z zdeformowanym płodem

no dobra chciałbym

 

 

sęk w tym, że

ten płód zapowiadał się na idealny

 

 

no ale

 

co jest ideałem w świecie gdzie większość ludzi to podeformowane, pochorowane, owrzodzone świry? pałlo koejlo

 

Odnośnik do komentarza

 

 

no nie wiem czy bym chciał oglądać scenę

cesarki na żywca z zdeformowanym płodem

no dobra chciałbym

 

 

sęk w tym, że

ten płód zapowiadał się na idealny

 

 

no ale

 

co jest ideałem w świecie gdzie większość ludzi to podeformowane, pochorowane, owrzodzone świry? pałlo koejlo

 

 

 

idealny=normalny

 

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Było już kilka filmów, gdzie akcja nie zwalniała przez 2 godziny, ale one wszystkie prz MM są tępę. Tutaj, ta przemieszczająca się z prędkością 200km/h sceneria opowiedziała mi o zaje,bistym uniwersum. Okultyzm, relacje między ludami, ekonomia, no rewelacja.

Odnośnik do komentarza

Scena zablokowania wawozu - najlepsza w kinie

Było już kilka filmów, gdzie akcja nie zwalniała przez 2 godziny, ale one wszystkie prz MM są tępę. Tutaj, ta przemieszczająca się z prędkością 200km/h sceneria opowiedziała mi o zaje,bistym uniwersum. Okultyzm, relacje między ludami, ekonomia, no rewelacja.

Tez fakt, tylko symbolika w scenie ze slepa sprawiedliwoscia troche nachalna

 

Ej no nux najlepsza postac, <3 dla houlta od zawsze szkoda ze nie doczekal sie (pipi)ania z ruda

Edytowane przez Sugan
Odnośnik do komentarza

Ja jestem widzem ze "starej szkoły", uwielbiam stare filmy, wychowałem się na starych Mad Maxach i innych tego typu filmach, a większość tego nowego badziewia, które były w kinach jest dla mnie nie do zdzierżenia drugi raz. Przed nowym Maxem byłem chyba na Snajperze.

 

To nie prowo i proszę grzecznie - wytłumaczcie mi fenomen tej nowej wersji i to całe spuszczanie się nad tym filmem, bo dla mnie to nie odbiega od wszystkich tych nowości, które serwują w kinach do popcornu. Dla mnie poza nazwą i klimatami postapo praktycznie nie ma to nic wspólnego z Maxem. Ok, szybko czas zleciał, nawet dobrze się to oglądało, ale naprawdę - skąd te zachwyty?

Odnośnik do komentarza

Uhhh, ale seans! Mozna w tych czasach nagrac swietne obrazy, mozna wyluskac to cos, ten element wow i dac ugryzc widzowi grubasny kes za(pipi)istosci. Dlugo nie zobacze lepszego kina drogi, gdzie droga jest usiana smiercia, eksplozjami, krwia, ogniem i twarzami za-dwie-sekundy-bede-denatem madafakow.

 

No...dopoki nie nagraja kontynuacji.

Odnośnik do komentarza

Ja jestem widzem ze "starej szkoły", uwielbiam stare filmy, wychowałem się na starych Mad Maxach i innych tego typu filmach, a większość tego nowego badziewia, które były w kinach jest dla mnie nie do zdzierżenia drugi raz. Przed nowym Maxem byłem chyba na Snajperze.

 

To nie prowo i proszę grzecznie - wytłumaczcie mi fenomen tej nowej wersji i to całe spuszczanie się nad tym filmem, bo dla mnie to nie odbiega od wszystkich tych nowości, które serwują w kinach do popcornu. Dla mnie poza nazwą i klimatami postapo praktycznie nie ma to nic wspólnego z Maxem. Ok, szybko czas zleciał, nawet dobrze się to oglądało, ale naprawdę - skąd te zachwyty?

 

Najlepszym wyznacznikiem zayebistości jest fakt iż każdy po seansie na spokojnie łyknąłby film ponownie.

A film poza klimatem, światem, designem, brutalnością, pokręconymi bohaterami rzeczywiście wiele wspólnego z trylogią nie ma.

Odnośnik do komentarza

 

Ja jestem widzem ze "starej szkoły", uwielbiam stare filmy, wychowałem się na starych Mad Maxach i innych tego typu filmach, a większość tego nowego badziewia, które były w kinach jest dla mnie nie do zdzierżenia drugi raz. Przed nowym Maxem byłem chyba na Snajperze.

 

To nie prowo i proszę grzecznie - wytłumaczcie mi fenomen tej nowej wersji i to całe spuszczanie się nad tym filmem, bo dla mnie to nie odbiega od wszystkich tych nowości, które serwują w kinach do popcornu. Dla mnie poza nazwą i klimatami postapo praktycznie nie ma to nic wspólnego z Maxem. Ok, szybko czas zleciał, nawet dobrze się to oglądało, ale naprawdę - skąd te zachwyty?

 

Najlepszym wyznacznikiem zayebistości jest fakt iż każdy po seansie na spokojnie łyknąłby film ponownie.

A film poza klimatem, światem, designem, brutalnością, pokręconymi bohaterami rzeczywiście wiele wspólnego z trylogią nie ma.

 

 

Ale to co ma wspólnego jest ZA-RĄ-BI-STE!1!!

 

tumblr_mnw3hmyk0O1qgapm9o1_400.gif

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...