Skocz do zawartości

Mad Max: Fury Road [2015]


Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Be_

Jak ja mam teraz wytrzymać do jutro, do 18:30 ? Nawet mój e-znajomy, krytyk wannabe, który jedzie współczesne filmy akcji od lewa do prawa, dał 8 i jest ostro podjarany... :reggie:

Czyżby _M_?

aha i nie Harlize tylko Charlize

Odnośnik do komentarza

Film idealny z jednym znaczącym minusem - z Maxa zrobili debila.

Pomimo tego że Hardy jest fajny, to Gibsonowi z czasów starej trylogi nie może pięt całować.

Liczę na wersje z wmontowanym CGI Gibsonem, oraz z większą ilością krwi, nienaturalnie niskiej  przy tym poziomie brutalności.

Ruda>Charlize

Edytowane przez Toudi_89
Odnośnik do komentarza

Nie oglądałem w zasadzie żadnego trailera tego filmu poza jakimś z comic-conu w 2014 roku.

 

a gościu z gitarą miotającą płomienie i stojąca za nim kilkumetrowa ściana wzmacniaczy to genialny pomysł, po prostu genialny.

 

Chyba nie ma w internecie gifa i emoty która oddałaby w pełni to co się działo ze mną w trakcie seansu i po. Jebane arcydzieło.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Bo jest :P

 

Gitarzysta byl fajny ale przyznam ze jego pierwsze wejscie troche mnie zawiodlo - za slabo bylo słychać w nim gitare. Liczyłem na to ze w momencie jego wejscia gitara zagluszy reszte muzyki i zerwie gacie.

 

na szczęście później w kilku scenach z nim byl znacznie głośniejszy dźwięk gitary i rzeczywiscie powodował ciarki

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

wczoraj byłem. :fsg: /10

 

pięknie zrealizowany film, ten dizajn wszystkiego miażdży, te fury, charakteryzacje, wybuchy, po prostu wow. jedyne do czego bym się przyczepił to scenariusz, a własciwie jedna decyzja bohaterów w filmie, wydaje sie troche głupia, ale to i tak to ginie w morzu miodu. warto pójść bo to orgia dla oczu.

Odnośnik do komentarza

Zatrwożyła mnie przede wszystkim ilość pracy włożona by film WYGLĄDAŁ tak a nie inaczej. Nie jestem sobie nawet w stanie wyobrazić co się działo na pustynnym planie filmowym. Nowy Mad Max będzie wzorem tego typu kina na kilka kolejnych lat. Ultra intensywna, ultra pokręcona jatka :banderas: Choć IMO zabrakło gore.

 

Te "stwory" na patykach wśród bagien O_O

 

 

Również irytował mnie czasami Max - Hardy nie miał przez dwie godziny prawie żadnej szansy by coś przydramatyzować. Charlize odwrotnie <3 Efekty 3D nie warte dopłacania. Z niecierpliwością czekam na Blu Ryja - będę sobie odtwarzał akcje bez końca.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...