Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Newsy, patche, DLC, dodatki


Rekomendowane odpowiedzi

Dokladnie, nawet naleze do tego grona ;) Aczkowilek pierwsze przejscie jest za mna, wiec teraz sobie po troche przechodze na drodze ku zagladzie, nie spodziewalem sie ze znow mnie tak wciagnie, na szczescie juz spoilery mi nie straszne wiec nie ma co sie spieszyc.

Ja czekam na ng+ bo nie chce mi się szukać niektórych broni, które znajdowałem przypadkiem :P
Odnośnik do komentarza

nie wierze, czyzby wreszcie mialo byc plynnie na bagnach i podczas deszczu na ps4? xD akurat jak skoncze batmana wroce do wiedzmina i trzymam kciuki by juz dzialal jak nalezy

Ja też nie wierzę, bo opis dotyczy patcha z numerkiem 1.07, czyli PCtowego, a na oficjalnej stronie są jeszcze punkty w których bezpośrednio piszą o poprawie pewnych elementów na słabszych konfiguracjach, a które zostały usunięte przez kopiujących ten tekst na stronki konsolowe. Błędem CDP jest trochę enigmatyczny opis, mimo wszystko powinni zaznaczać, które poprawki dotyczą jakiej wersji. Oczywiście patch 1.06 który wyjdzie na PS4 (przypominam, bo teraz mamy 1.05...) pewnie będzie zawierał większość z tych poprawek, ale wątpię że będzie dużo zmieniał w kwestiach technicznych. Tak czy siak ja spokojnie czekam, bo ilość zmian jest naprawdę konkretna i nie dziwię się, że tyle im schodzi (przy tak OGROMNEJ grze testowanie tak dużej łatki musi trwać)

Odnośnik do komentarza

blad pajgi, momot na twitterze wielokrotnie pisal, ze patch 1.07 to patch na wszystkie trzy systemy i w zwiazku z tym, patcha 1.06 na konsolach nigdy nie bedzie i z wersji 1.05 zrobi sie od razu 1.07

w takim razie mea culpa, ale nie zmienia to sprawy z niejasnościami co do zakresu poprawek  na wszystkich systemach.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...