Skocz do zawartości

Wiedźmin 3: Newsy, patche, DLC, dodatki


Rekomendowane odpowiedzi

 4mln x 60$ (licząc to jako średnią cene) to ok 240.000.000$ zarobionych obecnie

wiadomo ile kosztowała gra?

niech zarabiają jak najwięcej, należy im sie

Pamiętaj, że nawet na konsoli 60$ nie idzie do Redów, bo sporą część bierze Sony/M$. 

 

Gra kosztowała 15 milionów $, a marketing chyba 20 milionów $.

 

Dla porównania Modern Warfare 2 kosztował 40-50 milionów $ + dodatkowe 150 milionów $ na reklamę. 

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Marketingiem zajmowal sie WB chyba wiec to ich 25mln. Produkcja pochlonela 45mln zlotych.

4mln w 2 tygodnie to rewelacyjny wynik. Nalezy sie Redom bez dwoch zdan gdyz stworzyli prawdziwe arcydzielo.

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

 

 4mln x 60$ (licząc to jako średnią cene) to ok 240.000.000$ zarobionych obecnie

Nie no chłopie, tak tego nie licz :D

 

wiem że to nie jest 240mln zarobku tylko przychodu i to sie rozdziela na mase rzeczy i też na sony i ms itp

 

ale jeśli gra kosztowała 45mln ZŁ czyli ok 10mln $ to widać że te 240mln nawet jak sie od tego odejmie 200mln to i tak już jest nienajgorszy zarobek, a przecież gra nadal sie świetnie sprzedaje i pewnie docelowo ma szanse dobić do 10mln sztuk

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

 

M.Momot napisał dziś o łatce na XO

"Łatka zostanie udostępniona dzisiaj. Mamy nadzieję, że to kwestia kilku godzin."

Łatka na xboxa już jest.

 

Dziwna sprawa, bo aktualizacja nie widziała mojego dysku USB, na którym mam zainstalowanego Wieśka. Zwolniłem trochę miejsca na dysku konsoli i zamiast 285 MB ściąga mi prawie 700 MB.

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

W sumie jakbym tak poświęcił dzień to bym się w 10h wyrobił z wyzbieraniem tego i może 100% by pykło przy 80h.

 

No, 100% to nie bo jest ten cały gwint, którego nie trawię. :P

 

Także panie, gdzie te 200h? :yao:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...