Skocz do zawartości

Fallout 4


luk_ash

Rekomendowane odpowiedzi

Co do Ultimy to czuje że jednak do mnie przyjdzie tego 6 listopada bo kupiłem już na początku sierpnia.Z dotychczasowych doswiadczen z Ultimą jestem pozytywnie nastawiony i czekam.

Co do tego screena to pre-load może byc ale nie na 2 tygodnie od premiery a może kilka dni od premiery.Od chyba 23 pazia redakcje dostały grę do zrecenzowania, więc jak już to to.

Edytowane przez KacperKing
Odnośnik do komentarza

Sprostowanie całej akcji z Ultimą.Dostałem dziś taką wiadomośc

Witam ponownie,


Przepraszam ale pomyliłam daty, wysyłkę fallouta rozpoczniemy w przeddzień premiery oficjalnej czyli 10.11

Pozdrawiam,

Za zamieszanie przepraszam, żadnej wczesnej wysyłki nie będzie.Może jednak wyślą w piątek chociaż :/

EDIT.Jednak wysyłka będzie przeprowadzona tylko i wyłącznie w poniedziałek.Dobrze chociaż że dostanę grę punktualnie na dzień premiery :D

Edytowane przez KacperKing
Odnośnik do komentarza

Spoilery tylko na domyślanie się, jednak właśnie trochę mnie martwią te trofea, liczę że to będzie platyna dla leniwych(chacha?), nie mająca zbyt dużego odzwierciedlenia w ilości zawartości w samej grze.

 

Odpaliłem swoją drogą NV i wsiąkłem jak za pierwszym razem, VHard i tryb hardkora, a styl gry? Dżentelmen, prawdziwy mężczyzna obijający każdego pięściami + wysoka charyzma, żeby można było wziąć perka na zastraszanie i powiedzieć pewnym legionistom co o nich sądzę. Próbowałem to samo zrobić w F3, ale po prostu nie działa.

 

Oby Bethesda wzięła to co działało w NV i dodało do czwórki, bo ja naprawdę nie widzę już Fallouta bez takich pierdół jak wymogi jedzenia i picia, i spania.

 

Zamówiłem w muve kolekcjonerkę, więc jeśli ktoś tu zacznie opisywać wrażenia przed 10tym, to serio trza wyłączyć internet, bo nie oprę się spoilerom i pewnie któryś otworzę :I

Odnośnik do komentarza

Będzie wczytywanie tekstur tuż przed naszymi oczami jak w RAGE? ;)

 

W sumie... jeśli utrzyma poziom TES V, to będziemy mieli drugiego najlepszego RPGa tego roku (na pierwszym sami-wiecie-co).

Edytowane przez tomzacz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...