Skocz do zawartości

Fallout 4


luk_ash

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka słów o silniku gry:

https://bethesda.net/#en/events/game/the-graphics-technology-of-fallout-4/2015/11/04/45

 

Oraz parę screenów - tak, są zrobione na mocarnym kompie/albo po prostu wyrenderowane na silniku gry, nie zmienia to faktu że design lokacji jest wspaniały  :wub:

Fallout4_graph01.jpg

 

Fallout4_graph02b.jpg

 

Fallout4_graph06.jpg

 

Fallout4_graph03.jpg

 

Fallout4_graph03b.jpg

Ejj ale to nie bullshoty tylko pierwsze przecieki z remastera na PS 5.3 i Xboxa tfuu. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@Kudlaty88 Wiem że nie ;)

 

Do każdej gry Bethesty ludzie robili takie mody więc na PC będą po tygodniu od wypuszczenia GECK'a, ciekawe tylko czy będą one dostępne na konsolach skoro ingerują dosyć ostro w skrypty.

Nie jest niestety tak różowo, boli mnie że brakuje tu psucia się giwer i armor'a , wyrzucenie z gry HC to strzał w stopę skoro ten tryb był tak popularny w FNV( ktoś grał w ogóle bez niego ? )

Edytowane przez Krizz
Odnośnik do komentarza

 

to teraz może sie okazać że F4 to bardzo gorzkie lekarstwo..

 

im bliżej premiery i im wiecej wycieków tym mam więcej obaw a mniej hajpu

 

Obniż swoje oczekiwania / wymagania i będzie dobrze. 

 

no właśnie to robie - spodziewałem sie wcześniej fallouta który będzie znaaaaaacznie lepszy od 3 i będzie mógł konkurować z 1 i 2, że będzie poprostu świetą grą

 

ale teraz widze że nie ma szans i bethesda gonna bethesda

 

póki co zapowiada sie tak

- słaba grafa

- uproszczony gameplay

- uproszczone rozmowy

- nastawienie na szuterek a nie rpg

- dosyć mały świat, który pewnie i tak będzie nudny

- nadal drewniane animacje i rozmowy

 

 

i z takim nastawieniem właśnie ide do tej gry i może sie miło zaskocze, chociaż wątpie. oby przynajmniej było kilka realnych wciągających plusów, bo jakoś będzie sie dało pograć i znieść te wymienione wyżej minusy

 

 

 

 

EDITTTTTTTTTTT

wiecie co mnie jeszcze boli?

to że są perki do pistoletów, karabinów, snajperek i heavy gunsów - i wszystkie zwiększają DMG tymi broniami, żaden nie ma w sobie "większa szansa na trafienie w VATS"

to oznacza że serio z gry robią strzelanke i nie będzie sie opłacało strzelać w VATSie tylko poprostu napieprzać jak w shooterku. to mnie bardzo drażni bo to niszczy RPGowość gry.

zawsze w falloutach lubiłem sobie zrobić snajpera który miał 95% szans treafienia w oczy z całego ekranu, w F3 i NV była jedynie namiastka tego ale przynajmniej była.

teraz nie ma skilli, a perki dają tylko obrażenia... serio zapowiada sie że RPGowa walka poleciała do kosza i VATS jest wsadzony tylko dla jaj

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Miało mnie tu nie byc ale znalazłem cos ciekawego.Koleś w 11 minut przebiegł mapę Fallout 4.Nie wiem jak to się ma chociażby do Skyrima, ale myślę że to dobry czas .Co do wielkości samej mapy to Skyrim miał 37km2 a Fallout 4 ma nieoficjalnie 44km2.Sam to tylko przejrzałem bo nie chcę sobie psuc zabawy.

https://vimeo.com/144626633

Edytowane przez KacperKing
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...