Skocz do zawartości

Fallout 4


luk_ash

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko szczerze, to granie w NV dzięki uprzejmości Obsidian było do iluś tam miesięcy po premierze masochizmem. Taka to była techniczna popelina, przynajmniej na konsoli Plasystation.

 

ja kupilem drugi raz NV w wersji GOTY ze 2 lata po premierze bo naszła mnie ochota. doeszedłem do obozu jakichś wojskowych niedalego vegas i gra zaczełą chodzić w 2fps. miałem dosłownie slajdy a nie animacje. ledwo udało mi sie wyjść z tego miejsca a i tak jakieś 3 minuty szedłem do drzwi które były 20 metrów odemnie.

na ps3 ta gra była bublem w który realnie nie dalo sie grać (i to serio nie dało sie grać. w przeciwieńśtwie do wieśka który może i  na bagnach czasem spada do 20fps ale to naprawde pikuś w porownaniu z 2fps albo nawet 0.5fps)

Odnośnik do komentarza

Zawód, zawodem ale nikt mi nie wmówi, że mu się poniszy gif nie podoba.

 

http://i.imgur.com/oQ86UkM.gifv

 

sory ale taki gif robił wrażenie w 2005 roku. niestety teraz mamy 2015 rok i zero podniety.

zresztą bethesda kompletnie daje dupy jeśli chodzi o animacje walki, zupełnie nie czuć w nich mocy.

niech zatrudnią kogoś do mo-capu, bo nawet gry na psxa potrafił pokazać moc uderzenia. bethesda tego ni chuja nie potrafi

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość mate5

 

Zawód, zawodem ale nikt mi nie wmówi, że mu się poniszy gif nie podoba.

 

http://i.imgur.com/oQ86UkM.gifv

 

sory ale taki gif robił wrażenie w 2005 roku. niestety teraz mamy 2015 rok i zero podniety.

zresztą bethesda kompletnie daje dupy jeśli chodzi o animacje walki, zupełnie nie czuć w nich mocy.

niech zatrudnią kogoś do mo-capu, bo nawet gry na psxa potrafił pokazać moc uderzenia. bethesda tego ni chuja nie potrafi

 

 

Ja mam gdzieś animację, widzę na gifie jedną z rzeczy, za które kocham fallouta - eksplorowanie zaśmierdziałej lokacji byle znaleźć trochę amunicji i kontrontacje z ghoulami. Z ghoulami, które prawie są niczym nie wyróżniającymi się zombie, poza tym, że jest ileś ghouli, które nie postradały zmysłów i są to zwykle najciekawsze postacie w grze.

Odnośnik do komentarza

Zawód, zawodem ale nikt mi nie wmówi, że mu się poniszy gif nie podoba.

 

http://i.imgur.com/oQ86UkM.gifv

 

 

Ale co w nim takiego co powinno sie podobac ? Bo fizyka to taka sama jak na Havoku w Max Payne 2, slabe tekstury, na podłodze namalowane płąskie przedmioty i tylko wózek sięrusza i leci pudełko + nałożone kropki na ekran.

Odnośnik do komentarza

Jak człowiek gra to w szale strzałów do takiego tłumu nie podziwia tekstur. Mnie ten gif zachwycił. Tak samo moment z człapiącym Deathclaw i przelatujący nad miastem statek. 

 

W Fallout 4 wejdę w każdą dziurę, zhakuje każdy komputer, otworze każdy sejf.  :banderas: Kolejny platynowy pucharek w drodze.  :fsg:

 

snap.png

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

bardzo fajna analiza trailera. szczególnie fajnie omówione miejscówki w grze.

 

własnie o klimat najbardziej sie obawiam, fallout przyzwyczaił nas do brudnych pustkowi a mamy teraz słoneczko + zmienne warunki pogodowe + roslinność, zmiany w designe jak krypty, jumpsuit, czy ghule o ile to ghule na trailerze. bardziej mi to bioshocka przypomina niz fallouta. boston bardziej przypomina przejście huraganu niż apokalipse atomową. zobacze gameplay i informacje o czasie osadzenia gry w osi  falloutów. jak narazie trailer mało przekonujący. Jak znowu dostaniemy reboot i niekanoniczne (pipi) to sie wkurze :/

 

no i (pipi)a ten silnik gry ;/ jak to piszą na you tubach "graphics, graphics never changes"

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

bardzo fajna analiza trailera. szczególnie fajnie omówione miejscówki w grze.

 

własnie o klimat najbardziej sie obawiam, fallout przyzwyczaił nas do brudnych pustkowi a mamy teraz słoneczko + zmienne warunki pogodowe + roslinność, zmiany w designe jak krypty, jumpsuit, czy ghule o ile to ghule na trailerze. bardziej mi to bioshocka przypomina niz fallouta. boston bardziej przypomina przejście huraganu niż apokalipse atomową. zobacze gameplay i informacje o czasie osadzenia gry w osi  falloutów. jak narazie trailer mało przekonujący. Jak znowu dostaniemy reboot i niekanoniczne (pipi) to sie wkurze :/

 

no i (pipi) ten silnik gry ;/ jak to piszą na you tubach "graphics, graphics never changes"

 

 

A po wybuchu atomowek to slonce umiera czy jak ? Dla mnie git, ze bedzie slonce i zmienna pogoda, w modach to F3 i F NV zrobili swietnie rozne warunki atmosferyczne bo granie w F3 z ciagle zachmurzonym niebem bylo na maksa slabe. Po modach z pogoda to wreszcie chcialo mi sie biegac po mapie w deszczu, sloncu, zimie nuklearnej itd bo w oryginalnym eksploracja to był jeden wielki rzyg - ciągle zachmurzenei, ciągle ten paskudny zielononiebieski filtr, kazdy obszar mapy wygladal praktycznie tak samo, jakby sie chodzilo dookola jakiegos kamienia.

 

W silniku widac wiecej detali, tekstury hi res na pc to zrobi community i bedzie przyjemnie, ja tam nie narzekam bo w zadnym wypadku niespodziewalem sie czegos nowego po Bethesdzie. Może Obsidian zrobi F5 to wtedy bedzie jeszcze lepiej.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Niestety teraz tak jest, tym bardziej ze jedna z firm ktorej konsola sprzedaje sie jak świeże bułki zrobiła z grafiki topowy ficzer

 

Kolejny raz obejrzałem sobie trailer i jestem pewien ze bedzie bdb, zmienia pogoda tylko na plus

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Ja kompletnie nie rozumiem tego bólu dupy, jak oglądałem trailer to gra wygląda naprawdę bardzo dobrze co typek na analizie, którą wklejałem fajnie wypunktował m.in. klatkę w sklepie z ghulami. Wiadomo Wiesiek podniósł poprzeczkę bardzo wysoko, ale no właśnie widać kto gra w grafikę, a kto w gameplay. Tymi pierwszymi gardzę z całego gamingowego serduszka. :reggie:

 

 

Ogólnie to mi w niektórych ujęciach wygląda na połączenie Dishonored z Falloutem. :)

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem Was ludzie, pokazali 3 minuty trailera, z jakas garstka gameplayu a Wy juz robicie krucjaty i wydajecie opinie jakbyscie grali w gierke, dla mnie najwazniejszy w Falloucie jest klimat i fabula, a nie grafika i animacja. Poki co zapowiada sie dobrze, chociaz zgodze sie ze za kolorowo, ale pozyjemy zobaczymy a nie juz jakies osady nie widzac faktycznej gry...




Tu wsumie koles madrze mowi, ze to faktycznie moze byc new engine - ja raczej stawiam ze to podrasowany i ewentualnie troche zmieniony, ale i tak pewno powiedza ze new.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...