Skocz do zawartości

Fallout 4


luk_ash

Rekomendowane odpowiedzi

 

Kolejna gra Bugfesty w stylu połazić po ogromnej krainie i podziwiać widoczki+zabawa modami na pc. Reszta pewnie będzie standardem jak to bywa w przypadku ich gier czyli tragiczne animacje,drewniany system walki i jałowa fabuła z questami.

 

 

 

Fallout 3 nadal jest najlepszym Falloutem. Są fallouty i jest genialny Fallout 3.

Co tu się wypisuje to głowa mała :rofl2:

 

F1>F2>F Tactics>góvno obesrane> F3/FNV

Zapomniales tam jeszcze wspomniec o jednej gierce z PS2  :whistling:

 

 

Czytaj ze zrozumieniem ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

zobaczymy z kolektorką do f3 była dostępna ale juz do fallouta nv ta z żetonami nie była wspierana przez cenege, trzeba była z anglii sciągać

 

Miałem obie - i jak klimatyczne pudełko śniadaniowe z bobbleheadem do tej pory stoi na półce, tak talia kart, popierdólkowate żetony oraz wątpliwej jakości komiks bez żalu puściłem dalej. Kolekcjonerka z NV była zbyt droga w stosunku do tego, co oferowała.

 

F4 raczej gorsze nie będzie, taknieco?

 

Czas pokaże.

 

Po obejrzeniu  dostępnych materiałów masa rzeczy mnie niepokoi - choćby pierwszy z brzegu voice acting i co za tym idzie masefektowy system rozmów. Dialogi jeszcze bardziej ucierpią (krótkie formy), a i tak nie były najwyższych lotów. Zapomnijcie o charakterystycznym dla serii bełkocie postaci z niską inteligencja... Beth jeszcze bardziej obdziera Fallouta z otoczki Role Playowej (w końcu to RPG, na litość boską) na rzecz eksploracji i akcji. Ten kierunek może niepokoić. Fani erpegów patrzą z obawą w przyszłość, fani szuterków już zacierają ręce :shotgun:

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza

Kolekcjonerka z transportem wychodzi 166 lub 179 USD na amazonie.

Chyba poczekam na pre ordery europejskie i cos kupie na handel.

Miejmy nadzieje ze puszcza to na europe, bo musze miec ta kolekcjonerke nie zwazywszy na cene 

Edytowane przez Krzysztof Tomczak
Odnośnik do komentarza

co tu sie odpierdala :/ f3 najlepszym falloutem

 

 

Dopuszczaj trochę zdanie innych. Takie frazesy łatwo się pisze, też mogę napisać coś w stylu "olaboga szkalują F3, kogoś czapka ciśnie". Tylko to nic ni wnosi, a jednak dla wielu osób to jest najlepszy  Fallout, co nie zmienia faktu, że dla innych najgorszy. Zawsze będzie ktoś niezadowolony.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

co tu sie odpierdala :/ f3 najlepszym falloutem

 

 

Dopuszczaj trochę zdanie innych. Takie frazesy łatwo się pisze, też mogę napisać coś w stylu "olaboga szkalują F3, kogoś czapka ciśnie". Tylko to nic ni wnosi, a jednak dla wielu osób to jest najlepszy  Fallout, co nie zmienia faktu, że dla innych najgorszy. Zawsze będzie ktoś niezadowolony.

 

 

Tak z ciekawości spytam - ukończyłeś kiedykolwiek 1 i 2? Ja np. ograłem wszystko (na wiele sposobów), co ma Fallout w nazwie i naprawdę wiem, co krytykuję. Wielu miłośników Fallouta 3 przypomina mi kolegę, który z uporem maniak powtarza, że jeśli kupować auto, to tylko Toyotę, a nie jeździł niczym innym tylko swoim Yarisem z 98.

Odnośnik do komentarza

 

 

co tu sie odpierdala :/ f3 najlepszym falloutem

 

 

Dopuszczaj trochę zdanie innych. Takie frazesy łatwo się pisze, też mogę napisać coś w stylu "olaboga szkalują F3, kogoś czapka ciśnie". Tylko to nic ni wnosi, a jednak dla wielu osób to jest najlepszy  Fallout, co nie zmienia faktu, że dla innych najgorszy. Zawsze będzie ktoś niezadowolony.

 

 

Tak z ciekawości spytam - ukończyłeś kiedykolwiek 1 i 2? Ja np. ograłem wszystko (na wiele sposobów), co ma Fallout w nazwie i naprawdę wiem, co krytykuję. Wielu miłośników Fallouta 3 przypomina mi kolegę, który z uporem maniak powtarza, że jeśli kupować auto, to tylko Toyotę, a nie jeździł niczym innym tylko swoim Yarisem z 98.

 

 

 

Chyba oczywiste, że tak :) Jedynkę po raz kolejny sentymentalnie ukończyłem ze dwa lata temu. Oczywiście byłem i jestem fanem pierwszych części, ale i tak dla mnie najlepszą pozostaje trójka.

Odnośnik do komentarza

 

 

co tu sie odpierdala :/ f3 najlepszym falloutem

 

 

Dopuszczaj trochę zdanie innych. Takie frazesy łatwo się pisze, też mogę napisać coś w stylu "olaboga szkalują F3, kogoś czapka ciśnie". Tylko to nic ni wnosi, a jednak dla wielu osób to jest najlepszy  Fallout, co nie zmienia faktu, że dla innych najgorszy. Zawsze będzie ktoś niezadowolony.

 

 

Tak z ciekawości spytam - ukończyłeś kiedykolwiek 1 i 2? Ja np. ograłem wszystko (na wiele sposobów), co ma Fallout w nazwie i naprawdę wiem, co krytykuję. Wielu miłośników Fallouta 3 przypomina mi kolegę, który z uporem maniak powtarza, że jeśli kupować auto, to tylko Toyotę, a nie jeździł niczym innym tylko swoim Yarisem z 98.

 

 

Fonline ograles ?

Odnośnik do komentarza

Muszę powiedzieć, że byłem srogo nastawiony do F4, ale oglądając konfę w nocy kilka rzeczy nawet spoko. Przede wszystkim klimat najbardziej ciągnie do tej gierki. Niestety pod względem modeli postaci i ich animacji to jest po prostu niesmaczny żart w wykonaniu takiego bogatego molocha. Jak pod względem fabularnym, pobocznych misji i dialogów będzie zasysało, a mimo tego za granicą zgarnie wieśkowi sprzed nosa GOTY to dżihad.

Odnośnik do komentarza

po pooglądaniu trailerów i gameplayów owieum tak - to co pokazali robi o wiele lepsze wrażenie niż pierwszy trailer. ale nadal bez zachwytu

patrząc na 2 długie filmy

- grafika lekko poprawiona

- animacje lekko poprawione (ale pewnie w praniu i tak bedą drewniane)

- vats lekko poprawiony (ale i tak wolał bym prawdziwą turową walkę)

- strzelanie w czasie rzeczywistym lekko poprawione

- bieganie na boki lekko poprawione

- wygląd postaci lekko poprawiony

- lip sync (pipi)owy (jak ten typek z valuta zapukał do drzwi i zaczął ruszać jadaczką to ręce mi opadły)

- mimo rozmowy lip syncu rozmowy też lekko poprawione (rozmowa z robotem bo wyjściu z krypty nawet ujdzie)

 

jak widać wydaje sie że dużo rzeczy lekko poprawiona - problem w tym że wcześniej ich poziom lekko tylko odstawał od dna i był naprawde chujowy, więc "lekka poprawa" daje nam poziom "nie aż tak chujowy ale nadal słaby" a to niestety nie wróży dobrze

 

questów ani fabuły nie pokazali ale - mozna sie jednak domyślać że to bedzie najsłabsza część gry - ktoś tu wyżej mowił że turdno bo i tak świat gry jest fajny i mozna zwiedzać - niestety dla mnie to nie wystarczy, w F3, NV i skyrimie mialem to samo - najpierw zajawka zwiedzaniem świata ale potem szybkie znudzenie przez brak fabuły która by zachęcała do dalszego grania i zwiedzania. w każdej z tych 3 gier bardzo mało fabuły robiłem bo kompletnie była rozmyta i nijaka, pobocznych Q troche ale też były słabe -i kończylo sie za każdym razem tym że jak połaziłem troche po mapie i samo jej zwiedzanie mi sie znudzilo to odkładałem gre do szafy bo nie było fabuły która by mnie wciągneła i pobudziła moje zainteresowanie grą

 

 

plusy

+ fajnie sie wchodzi do power armora, a zarazem wygląda na to że nie będzie można nosić go w kieszeni w inventory - tylko że bedzie to jak pojazd - coś co stoi w świecie i można do tego wejść

+ jetpack też spoko

 

pokazali możliwość latania pojazdem, ciekaw jestem czy bedzie jakiś samochód - pewnie nie bo gdyby był to by pokazali. a szkoda bo jeżdzenie jakimś pół-wrakiem w stylu madmaxa było by świetne

 

 

ogólnie po nowych pokazach mam troche lepsze podejście do gry ale nadal wielkie obawy

Odnośnik do komentarza

Samochod raczej odpada biorac pod uwage budowe terenu - nie ma rownych drog bez wyrw ani dziur aby jezdzic takim pojazdem/terenowką. Jakby dali auto to dopiero ludzie by psioczyli jak to sie porusza bo tym nierównym terenie i kamieniach.

Auto w pierwszych falloutach tez bylo umowne i jezdziło tylko po WM.

Do F3/NV zrobili mod z motorem i to byla porazka, zupelnie nie pasuje.

 

Po ograniu Wasteland2 to jestem przeciwny systemowi turowemu w takiej postaci - pinokio jak ja pier dziele.

Odnośnik do komentarza

pokazali możliwość latania pojazdem, ciekaw jestem czy bedzie jakiś samochód - pewnie nie bo gdyby był to by pokazali. a szkoda bo jeżdzenie jakimś pół-wrakiem w stylu madmaxa było by świetne

 

Pojazdu na tym obejsranym silniku raczej się nie doczekamy, chociaż z drugiej strony wystarczyłoby nałożyć skin samochodu na model postaci, bo sunie po ziemi niczym na rolkach XD A tak na poważnie to poza problemami technicznymi sam świat, mimo iż niby dużo większy niż w poprzednich grach studia, skurczyłby się niemiłosiernie. W Skyrimie czy F3 nawet piechotą  wszędzie było relatywnie blisko, wyobraź sobie, jak szybko przemierzałbyś te małe odległości samochodem (czy pojazdem typu buggy).

Odnośnik do komentarza

ale chyba bedzie to jakoś ograniczone jednak, i pewnie bedzie dotyczyło dosłownie zbroi a nie ubrań, czyli zakładania kawałka pancerza na noge czy ręke. bo widać na trailerze z rozwałką na początku kilka rodzjaów ubrań i wygląda to jak pojedyńcze ubranie na całe ciało, spodnie plus kurtka czy płaszcz albo skafander. raczej nie bedziemy pojedyńczo zakładali jednej nogawki spodni. wiec zakładam ze to bedzie tak że nadal będą przedefiniowane ubrania na cale ciało a oprócz tego bedzie mozna na wierzchu na ubranie dorzucić kawałek pancerza (który może nawet nie być widoczny na postaci)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...