Skocz do zawartości

Fallout 4


luk_ash

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba przyznać, że Bethesda potrafi zaskoczyć. Do ichniego, niedawnego trailera, nie było najmniejszego choćby przecieku o F4, choć wszyscy wiedzieli, że powstaje. Tydzień temu pierwszy teaser, dziś info, że gra wyjdzie 10.11.2015. Szoker.

Gdyby nie Wiesiu 3, jarałbym się tysiąckroć bardziej. Day 1 oczywiście choć nie wiem czy przed końcem roku znajdę czas by go odpalić - tak bardzo zayebiscie growy rok mamy. 

 

@Krizz

 

Ja bym powiedział, biedny Fallout raczej. Wieśiu w przypadku scanariusza zadań pobocznych i dialogów postawił poprzeczkę tak wysoko, że jestem ciekaw jak spisze się pod tym względem najnowsze dziecko Bethesdy. Nie wierzę, by byli w stanie to przebić - jeśli jednak zbliżą się w tej kwestii do poziomu Redów to :banderas: .

Edytowane przez Xenon
Odnośnik do komentarza

Gratuluje wszystkim, którzy narzekają na Fallouta, bo grafika jest nie jest topowa. To zawsze było priorytetem tej serii... Są inne rzeczy,  które po obejrzeniu nowych materiałów mogą niepokoić. Walka zdaje się podążać jeszcze bardziej w stronę dynamiki, bajeranckości (jakieś animacje działających perków itp.) i ogólnie gry akcji. Boże, jak dobrze, że XCOM 2 robiony jest w pierwszej kolejności pod PC... Bethesda nie podjęła zupełnie tematu w sumie "dosyć" istotnego, czyli fabuły, przykładowych misji pobocznych,  więc można założyć, że albo nie ma się czym chwalić albo szykują bombę. Miło, że wprowadzają rozbudowany crafting. Są jeszcze ładne miejscówki i w sumie tyle pozytywów z tej prezentacji

Odnośnik do komentarza

system walki nawet jak zostanie ten z F3 to bedzie wg mnie lepszy niz ten wieskowy

 

to co niepokoi to wlasnie fabula i questy, jak piszecie W3 poprzeczke postawilo astronomicznie wysoko - kazdy quest, nawet najmniejszy z fabula, decyzje wplywajace realnie na swiat gry (przegladajac quide book jaki mam chwytalem sie za glowe, ze prawie kazda decyzja w kazdym zadaniu rzutuje na cos w przyszlosci)

 

po prostu sie boje ze F4 bedzie tym samym co F3 i 95% innych gier open world dla mnie - po poczatkowym szoku jaki ten swiat duzy, jak duzo rzeczy do zrobienia po paru godzinach po prostu czlowiek umiera z nudow od robienia w kolko jedno i tego samego

Odnośnik do komentarza

na Bestbuy tylko 119$...

CHg8lffWsAAmC66.jpg

https://www.youtube.com/watch?v=vWDcAN-UQxM&feature=youtu.be

 

Ciekawe czy będzie w Europie. Jeśli cena będzie w okolicach 450 zł, być może się skusze. Większość gadżetów w kolekcjonerkach to fajans, który tylko/aż fajnie wygląda. To jednakże, nie tylko, że świetnie wygląda, może być nawet "użyteczne". Chciałbym :)

Odnośnik do komentarza

Dokładnie, nic nie zwiastuje tego, że to miałaby być inna gra niż te, które zawsze wydaje Bethesda "dużo, ale pusto". Oczywiście umiejętnie zbudują hajp, będą podpalać naszą wyobraźnię, a później wyjdzie tak samo jak zawsze.

Odnośnik do komentarza

Hajp czy nie hajp, czekam. Bethesda niestety nie potrafi robić dobrych questów pobocznych ani głównego wątku fabularnego, ale za to potrafi dobrze kreować otwarty świat. W każdej grze od nich aż chce się wlazic do każdej dziury i wertowac każdy zakamarek mapki. Na taki poziom questów jaki zrobili Redzi nawet nie ma co liczyć i to w zasadzie tyczy się to nie tylko Bethesdy. Redów mogą pobić teraz tylko... Redzi.

Edytowane przez ireniqs
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

wlasnie to jest problem bo naleze do ludzi, ktorych sam duzy swiat nie wystarczy, znam ludzi co lykaja open worldy dla samych swiatow ale mi to nie wystarcza, obojetnie jakieby one nie byly to i tak jak nie ma czegos ciekawego (czytaj fabuly) co to spaja to te lazenie od dziury do dziury po kilku godzinach mnie meczy do tego stopnia, ze tytul z reguly nie koncze

 

Odnośnik do komentarza

Ja traktuję gry od Bethesdy jako odpoczynek od innych, powiedzmy że hardcorowych RPGów. Może to nie jest najlepsza rekomendacja, ale lubię sobie polazic po krainach przez nich zrobionych. Tyle. Niestety ale tutaj wszystko inne to tylko dodatek. Od zawsze tak było i pewnie zawsze tak będzie. Cudów nie ma co oczekiwać. Nie każdy musi lubić taki typ rozgrywki i ja to rozumiem.

Edytowane przez ireniqs
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

mi jako fanboyowi starych fallutów nie leżał własnie f3 i fnv, gdyby nie wersja pc i mody to bym wieszał psy na tej serii, gry bethesdy nigdy nie srały fajerwerkami i oprawą ale chociaż ta fabuła była ok, w f3 i fnv mi nie lezała bo to niekanoniczna fantazja, no ale sie pograło. w f4 na konfie nie wiem czy dobrze usłyszałem ale było, że uwaga spoiler dotyczy początku gry

 

akcja gry dzieje się 200 lat po spadnięciu bomb (?) i gramy ojcem/dzieckiem z trailera (?) które przeżyło przy włazie krypty eksplozje bomby atomowej (???)

ja sie pytam wtf? diabeł tkwi w szczegółach i tak sie buduje klimat, pierdołami co powodują "sprzedawanie" immersji, jak dostaniemy jakąś turbo bzdurę pokroju f3 gdzie dzwi były zamkniete przez 200 lat i nikt sie nie skapował że ludziki sobie wychodziły z niej jak chcieli, albo fnv gdzie główny bohater przeżył postrzał w głowe przy egzekucji to srry, będe w(pipi)iony. gre kupie oczywiście day one, ale na boga jak bedą mieszać w uniwersum to niech nazwe zmienią a nie bawią sie marką którą jednym tchem wymienia się z największymi tytułami rpg w hitorii elektronicznej rozgrywki.

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Orzeszek, musisz przełknąć wszelkie bzdury, które serwuje Bethesda, albo będziesz się gryzł przez całą grę. Oni skupiają się na otwartości świata a nie na wierności uniwersum (stąd ziejące ogniem mrówki, Radscorpiony wyłażące spod ziemi, instant Ghule, latające Power Armory etc.). Zaakceptuj to albo wspomniane "smaczki" skutecznie uprzykrzą ci zabawę z najnowszym Falloutem.

 

Nie da się ukryć, że Fallouty Howarda są inne - jak widać, nie ma co się rozchodzić czy gorsze czy lepsze od klasycznych. Mają po prostu inne priorytety (edytor wyglądu bohatera, zamiast solidnego systemu questów), osobiście przestałem się tym przejmować, bo bym do końca osiwiał.

Edytowane przez stoodio
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

no niestety, jestem jednym z tych debili, co przeczytali każdą książkę w TES-ie zna całą chronologie wydarzeń i kazda nieścisłość powoduje kolosalny ból tyłka, to samo z falloutem, przeżyje jet packi i power armor co zakłada się jak zbroje iron man-a, ale jak widzę bzdury nieścisłe z kanonem to :shotgun:

Odnośnik do komentarza

Kolejna gra Bugfesty w stylu połazić po ogromnej krainie i podziwiać widoczki+zabawa modami na pc. Reszta pewnie będzie standardem jak to bywa w przypadku ich gier czyli tragiczne animacje,drewniany system walki i jałowa fabuła z questami.

 

 

 

Fallout 3 nadal jest najlepszym Falloutem. Są fallouty i jest genialny Fallout 3.

Co tu się wypisuje to głowa mała :rofl2:

 

F1>F2>F Tactics>góvno obesrane> F3/FNV

Edytowane przez Paliodor
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Kolejna gra Bugfesty w stylu połazić po ogromnej krainie i podziwiać widoczki+zabawa modami na pc. Reszta pewnie będzie standardem jak to bywa w przypadku ich gier czyli tragiczne animacje,drewniany system walki i jałowa fabuła z questami.

 

 

 

Fallout 3 nadal jest najlepszym Falloutem. Są fallouty i jest genialny Fallout 3.

Co tu się wypisuje to głowa mała :rofl2:

 

F1>F2>F Tactics>góvno obesrane> F3/FNV

Zapomniales tam jeszcze wspomniec o jednej gierce z PS2  :whistling:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...