Skocz do zawartości

Uncharted: The Nathan Drake Collection


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

No bo jakby się postarali i konkretnie dopakowali oprawę i framerate to i starzy wyjadacze ponownie się skuszą, prawda?

 

 

No tak, tylko raczej wszyscy znający temat potraktują to jako ciekawostkę, to samo tylko w lepszej rozdziałce i 60 klatkach. Jedyne co to można pozazdrościć tym nowym, że odkryją przygodę Nathana w najlepszej wersji.

Myślę, że jak to odpalą mogą doznać szoku, że to gra z ps3 i wpaść w konsternację ile stracili :P

Odnośnik do komentarza

No sorry ale jak to będzie remaster na poziomie GoW III gdzie różnice są bardzo niewielkie to nie widzi mi się wywalać 150 zeta za to samo.

Tyś widzioł gow 3 remaster, na fotkach w 320p chyba, luknij chociaż share ;), tak jak wyżej, nikt nie zmusza Cię do ponownego zakupu, lepiej jak wydają więcej for the players niż jakby nie wydawali nic, skup się na nowościach a zobaczysz ile jeszcze masz do zaliczenia na ps4 (exy,multi)

Odnośnik do komentarza

lepiej jak wydają więcej for the players niż jakby nie wydawali nic 

 

chyba for the frajers :pawel: nie no lepiej że łatwo wezmą za to kasę niż by nie mieli brać, ale żądanie więcej niż 160 zł za brak jakichkolwiek zauważalnych zmian (patrz wykonanie GTA V, TR, Gearsy) i wycięcie trybów kopperacji i pvp z AT i D'sD, to parodia.  

 

łykacie te szroty jak młode pelikany, a później zdziwko jak głęboko można jeszcze.... <autocenzura> 

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

 

lepiej jak wydają więcej for the players niż jakby nie wydawali nic

chyba for the frajers :pawel: nie no lepiej że łatwo wezmą za to kasę niż by nie mieli brać, ale żądanie więcej niż 160 zł za brak jakichkolwiek zauważalnych zmian (patrz wykonanie GTA V, TR, Gearsy) i wycięcie trybów kopperacji i pvp z AT i D'sD, to parodia.

 

łykacie te szroty jak młode pelikany, a później zdziwko jak głęboko można jeszcze.... <autocenzura>

 

lepiej jak wydają więcej for the players niż jakby nie wydawali nic

 

chyba for the frajers :pawel: nie no lepiej że łatwo wezmą za to kasę niż by nie mieli brać, ale żądanie więcej niż 160 zł za brak jakichkolwiek zauważalnych zmian (patrz wykonanie GTA V, TR, Gearsy) i wycięcie trybów kopperacji i pvp z AT i D'sD, to parodia.

 

łykacie te szroty jak młode pelikany, a później zdziwko jak głęboko można jeszcze.... <autocenzura>

Ale masz opcję? Masz, nie musisz kupować. Powtarzasz to co inni piszą, nie sugeruj mi, że to kupię, zarówno w gow jak i uncharted mam platyny i mogę decydować, zaś Ci co nie grali nigdy mają dodatkowe tytuły na ps4, cena jest różna. Nie jest to również produkowane kosztem normalnych odsłon vide U4, TR no może poza gearsami bo tutaj ms leci w kulki i zamiast nowe gearsy to remasteruje w sensie zapchania i ruszenia w końcu na amerykański rynek z przebitką. Edytowane przez Wesker
Odnośnik do komentarza
 

Ale masz opcję? Masz, nie musisz kupować. Powtarzasz to co inni piszą, nie sugeruj mi, że to kupię, zarówno w gow jak i uncharted mam platyny i mogę decydować, 

 

ale widząc kastrację względem oryginałów krytykować już mogę?

 

Powtarzasz to co inni piszą,

 

piszą co sam uważam. pozostali piszą nieprawdę?

 

nie sugeruj mi, że to kupię, zarówno w gow jak i uncharted mam platyny i mogę decydować,

 

ale i tak kupisz, więc nie ma co wciągać w to praw człowieka

 

Ci co nie grali nigdy mają dodatkowe tytuły na ps4, cena jest różna. 

 

np super. tak samo można bronić dyptyk Prototype z fps gorszym niż w VII gen. i każdy inny robiony po linii najmniejszego oporu remaster.

 

ms leci w kulki i zamiast nowe gearsy to remasteruje w sensie zapchania i ruszenia w końcu na amerykański rynek z przebitką. 

 

??? przecież Gearsy 4 się robią. za fakt wrzucenia samej jedynki MS powinien dostać karnego kutanga, ale przynajmniej zauważalnie poprawiono oprawę. 

 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

 

No sorry ale jak to będzie remaster na poziomie GoW III gdzie różnice są bardzo niewielkie to nie widzi mi się wywalać 150 zeta za to samo.

 

 

Tylko, że ta gra jest dla ludzi, którzy przesiedli się z xboxa, lub wii, a nie dla osób, którzy grali w to na ps3. 

 

To niech sobie kupią PS3 skoro chcą grać w gry z ps3. Proste i tańsze. 

Odnośnik do komentarza

To niech sobie kupią PS3 skoro chcą grać w gry z ps3. Proste i tańsze. 

 

Takie myślenie też jest z du.py wzięte, po co ma dodatkowo dokupić PS3 skoro jako next gena wybrał PS4, gdzie na poprzedniej generacji siedział na X360 i wystarczy, że zakupi zremasterowaną kolekcje w cenie jednej gry, tak samo w drugą stronę z Ps3 i przesiadką na XO.

 

 

Cały szum jest o to, że wiele takich ludzi poleci do sklepu po ten zremasterowany kotlecik i interes się kręci i w korpo widzą i myślą "po ch.uj się starać", a drugie tyle ludzi będzie już kur.wica brała bo same remastery i nic nowego świeżego, dochodzi do tego jeszcze kwestia kastracji remasterów z zawartości, co mi też się nie podoba i jak dla mnie skoro gra posiadała tryb multi i coopa na poprzedniej generacji to po przeniesieniu też powinna to posiadać.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ciekawe kiedy pojawi się demko dokładnie...

Mam nadzieję, że pokażą w nim jedynkę. Demo może przekonałoby mnie do powrotu do serii i ogrania pierwszej części. Ostatnio jak ogrywałem Exy na PS3, przed zakupem PS4, ominąłem jedynkę, bo patrząc na YT, jakaś taka odległa graficznie mi się wydawała od 2 i 3.

Edytowane przez JaZzXBF
Odnośnik do komentarza

Tylko dlaczego oni tak to wszystko slabo reklamuja. Daja nam remake za remakiem, obiecuja cuda na kiju a na zachete pokazuja mi minute gameplayu? 

Tak, wszyscy juz wiemy, ze to fajna seria i, ze dwojka byla genialna i, ze graficznie i Drake w ogole jest the best i, Naughty dog takie super( o tu w ogole nadal by sie mem z pieslem). Tylko niech juz i oni tam i recenzenci tu przestana pieprzyc po raz tysieczny bo bede wymiotowal. W ogole w odpowiedzi na te wszystkie info powinno sie im odpowiadac: Tak, tak, acha, yhm, tak, no, no, tak, tak, tak aaaaa..., super tak, tak, mhm, mhm, yyy, acha, tak, yhm, yhm.

BO TO JEDNO WIELKIE PIER.DOLENIE JAKIE ZNAMY JUZ TAK DOBRZE, ZE JEST DLA NAS PRZEZROCZYSTE KU.RWA!

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ciekawe kiedy pojawi się demko dokładnie...

Mam nadzieję, że pokażą w nim jedynkę. Demo może przekonałoby mnie do powrotu do serii i ogrania pierwszej części. Ostatnio jak ogrywałem Exy na PS3, przed zakupem PS4, ominąłem jedynkę, bo patrząc na YT, jakaś taka odległa graficznie mi się wydawała od 2 i 3.

eh, pamiętam jak pierwszy raz odpaliłem demo u1 i zbierałem szczękę z podłogi oglądając mokrego Drake'a wychodzącego z bajorka. Drugi efekt wow był przy wspinaniu się na zardzewiały okręt podwodny zwisający z wodospadu (ale to juz chyba podczas ogrywana pełnej wersji.  W kolekcję na ps4 na pewno zagram, ale raczej wyhaczę jakąś używkę na allegro.

Odnośnik do komentarza

Będzie edycja specjalna:

http://www.ppe.pl/news-37703-uncharted__kolekcja_nathana_drake_a_otrzyma_stylowa_edycje_specjalna.html

 

Nie podano jeszcze oficjalnej ceny, ale pojawił się już pierwszy preorder:

http://www.365games.co.uk/ps4-games/uncharted-the-nathan-drake-collection-special-edition-ps4-game

8 funtów drożej niż zwykła, sporo.

Edytowane przez Dobos
Odnośnik do komentarza

 

Nie jarają mnie te remastery. Wyciąganie hajsu od fanów, no chyba, żeby dokładali nowe levele to inna rozmowa.

Wujaszek ale Uncharted to ty szanuj!!!

Uncharted na zawsze w moim sercu tak, jak ekipa Naughty Dog. Pamiętam jak pokazywałem kumplowi dwójkę jak się z bajora z Sallym się wychodzi - pokaz mocy ps3 wtedy. Zwyczajnie za remasterami nigdy nie byłem, chyba, że nie ograłem oryginału jak w wypadku 2 części God of War, które dopiero na ps3 przeszedłem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...