Skocz do zawartości

Uncharted: The Nathan Drake Collection


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

Kielich - akurat Uncharted na Vite nie był robiony przez Naughty Dog.

 

I było tragiczną, niegrywalną abominacją, której nawet nie dokończyłem - taki syf.

Jak Kielichowi się ten szrot podobał, to będzie zachwycony 'prawdziwym' Uncharted, który wyprzedza Vitowego krapulca o kilka klas.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Plus dla Sony jak najbardziej za trzy gry w pudelku bo zawsze to lepsze niz jedna ale jak to prawda z tym brakiem multi to beczunia. Remastery Halo czy pierwszych Gearsow nie maja tylko na celu zeby ktos kto nie mial poprzedniej konsoli ogral sobie te gry ale takze aby przeniesc community online na nowa generacje. Nie wiem jak bardzo popularne jest Uncharted na serverach PSN ale robienie takiego remastera bez multi to troche bez sensu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
 

Nie bronię, ja nawet chwili nie grałem w multi Uncharted, czy TloU dla mnie to gry strcite SP.

 

Co nie znaczy, że dla innych też - ja grałem swego czasu bardzo dużo w multi U2 i przypadło mi do gustu, więc jak to faktycznie wytną z tej kolekcji to będzie strzał w kolano.

 

Kolejne atrakcyjne multi dla PlayStation, a oni z niego świadomie zrezygnują? Nie chce mi się w to wierzyć :P

Edytowane przez Maciomaniak
Odnośnik do komentarza

mam dość ... generacjo umieraj już . Xbox One i PS4 to półprodukty do nabierania frajerów na zakup ponownie tych samych gier. Mam na półce wszystkie 3  części. Ja chcę U4 albo Yakuze 5 pronto a nie remastery. Jak wyjdzie ps 5 czy Xbox Two to będą remastery remasterów....

Odnośnik do komentarza

Już dziś zamów przedpremierowo kolekcję Uncharted™: Kolecja Nathan Drake'a, aby otrzymać:

• Siedem skórek z klasycznymi strojami Drake’a dostępnych w trybie dla jednego gracza.

• Złoty karabinek AK47 i złoty pistolet 92FS.

• Dynamiczny motyw na PS4™.

 

Zapoznaj się z najbardziej cenioną serią gier wszech czasów, towarzysząc Nathanowi Drake'owi w niebezpiecznej wyprawie dookoła świata — od skromnych początków po nadzwyczajne odkrycia.

Poznaj niezapomniane postacie, gdy Drake z narażeniem życia i przyjaźni będzie ścigał się z bezwzględnymi wrogami, chcąc odkryć niewyobrażalne skarby.

 

Kolekcja Uncharted™: Kolecja Nathan Drake'a obejmuje wyłącznie kampanie jednoosobowe w grach Uncharted: Drake’s Fortune™, Uncharted 2: Among Thieves™ oraz Uncharted 3: Oszustwo Drake’a™.

 

Ten zakup zapewnia dostęp do wersji beta trybu wieloosobowego w grze Uncharted 4™: Kres Złodzieja.

 

Czyli to jednak fakt - multi w tej kolekcji nie będzie, w dodatku kosztuje w pre-orderze 249 zł. 

 

Uncharted 4: Kres Złodzieja :/ Nie, niech oni tylko tego nie przetłumaczą na okładce...

 

https://store.playstation.com/#!/pl-pl/gry/uncharted-kolecja-nathan-drake'a/cid=EP9000-CUSA02826_00-UNCHCOLPREORDPSN

Edytowane przez Maciomaniak
Odnośnik do komentarza

@Blantman

No, ale U4 będzie, a kolekcja jest głównie dla osób, które nie grały w trylogię, masz je na półce, więc zdecydowanie nie jesteś targetem tej gry. Gdyby nie było tego remastera to nic innego by nie powstało, tak ciężko zrozumieć to ludziom ? Co złego remastery zrobiły w tej generacji ? Ktoś stoi z pistoletem nad głową potencjalnego kupca? W czasach gdy cała branża się zmienia i konsole są w odwrocie ( wydawcy tacy jak Take-Two, Ubisoft czy EA szacują stan generacji na 2020 na 110-130 mln, to zdecydowany spadek), gdy rynek mobile i f2p zastępuje tradycyjny model gier video, ja się cieszę graniem póki mogę, nawet jeśli są to remastery, w zasadzie to czekam na kolejne, bo na pewno kupię FF XII HD, czy Resident Evil 0.

I nie mam żalu do nikogo, gry to biznes jak każdy inny, podlega zmianom i ewolucji ciągle. Ma jeden cel od początku: wyciągnąć pieniądze od osób, którym się to podoba.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli już robią remaster, to niech coś do niego dodają, a nie odbierają. 

 

Dostęp do bety multi Uncharted 4 nie zmienia faktu, że U2 i U3 będą w tym remasterze niekompletne, a sama idea remasterów jest tragiczna, bo swego czasu nazywaliśmy to wsteczną kompatybilnością, a wszystkie pomniejsze studia, zamiast skupiać się na robieniu takich rzeczy, mogłyby pracować nad świeżymi produktami.

 

edit:

 

uncharted-collection_1.jpg

Edytowane przez Maciomaniak
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie nie mogłyby się skupiać na nowych rzeczach, mniejsze studia ledwo wiążą koniec z końcem, nawet tak duże niezależne jak Platinum, Ninja Theory  nie są w pełni bezpieczne finansowo. Oprócz tego w studiach typu Bluepoint nie zatrudnia się ludzi od kreatywnych spraw. Tak na marginesie, wiecie ile pieniędzy zarabia wydawca największej gry wszech-czasów (GTA V) ? Odpowiedź: Nic, od kilku lat notują straty (chociaż dużo inwestują, trzeba im to oddać)

Ludzie chcieli tańszych konsol, wsteczna kompatybilność to nie magiczny chip, albo wew. emulacja, to hardware dostosowany do odtwarzania danych z danej generacji, nie wiem jak wy, ale ja nie chciałbym konsoli za 2600 zł tylko po to aby odpalić kilka gier z ps3, bądź x360.  Jeśli chcę stałego dostępu do gier z poprzedniej generacji, po prostu nie sprzedaję jej, albo jeśli nie mam to inwestuję w nią, nie w nową.

Czasy prosperity gier (1996-2009),  branża przepłaciła upadkiem setek developerów i paru wydawców, wydawało się tonę gier i większość nie zarabiała na siebie. Maksymalnie w czasach Ps2 to było ponad 3000 wydanych gier, poprzednia generacja ledwo dobija do 1000, ta będzie miała jeszcze mniej (bez tak krytykowanych indyków byłoby znacznie mniej)

Odnośnik do komentarza
Gość Kasias

Hendrix, nie wysilaj się, nie przetłumaczysz 95% tego forum, jak i innych, o co chodzi z remasterami. Temat poruszany milion razy, i tak naprawdę to same plusy:

 

- możliwość ogrania danej gry/gier na danej platformie vs. brak takiej możliwości

- obecność remastera/kolekcji w danym miesiącu vs. jego brak, tak samo jak i brak zastępstwa

- nad remasterem dłubie mniejsze studio lub garstka osób ze studia-matki - REMASTERY NIE ZABIERAJĄ MIEJSCA NOWYM GROM

 

Konkluzja: psioczenie na remastery, a swego czasu Kolekcje HD, to pieprzenie dla pieprzenia. I tyle.

 

+ brak multi w U2 i U3 na PS4 całkowicie zrozumiały. Po premierze U4, to i tak byłoby martwe.

Edytowane przez Kasias
  • Minusik 6
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...