Skocz do zawartości

Uncharted: The Nathan Drake Collection


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie jedynym wyjściem dla osób koniecznie chcących zagrać w odnowione pierwsze trzy części, jest wstrzymanie się z zakupem do premiery U4. Zapewne dopiero wtedy cena spadnie na tyle by opłacało się to kupić.

 

Co zaś tyczy się bety U4 dostępnej tylko z remasterem.....no cóż to ND, z subway betą w U3 odwalili podobny numer.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No cóż. Cena faktycznie wysoka, ale przecież można się było tego spodziewać. 

Choć bardzo chciałbym inaczej jakoś nie wyobrażam sobie by Trylogia wyszła za 160 lub 199 PLN. 

Nie ta rzeczywistość niestety.

Aczkolwiek kupie na start, bo uwielbienie dla tej serii nakazuje mi zostać dojną krową :) Cóż, jest jak jest :) 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dozgonny szacunek dla Naughty Dog za te gry, piona z BluePoint Games za remaster i serce walące jak oszalałe dla kochanego Sony. Przecież podkoksowana "dwójka" na PS4 wygląda lepiej niż prawie* wszystkie gry pisane od podstaw na konsole konkurencji!  Moje pieniążki lecą na to na długo przed 7 października.

 

*prócz Syna Cygana i jakichć aut kopiuj-wklej

Edytowane przez Kasias
  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dozgonny szacunek dla Naughty Dog za te gry, piona z BluePoint Games za remaster i serce walące jak oszalałe dla kochanego Sony. Przecież podkoksowana "dwójka" na PS4 wygląda lepiej niż prawie* wszystkie gry pisane od podstaw na konsole konkurencji!  Moje pieniążki lecą na to na długo przed 7 października.

 

Za 250 zł z wyebaną kooperacją i multiplayerem. Bravo Sony! :fsg:

 

 

to jakiś syndrom sztokholmski? 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

No z ceną to jest przeginka i to duża. GoW III: Remastered był tańszy ale to pewnie z racji tego, że to pojedynczy tytuł. No i z brakiem multi to jest ewidentne pójście na łatwiznę. Niby beka z Gearsów ale tam chociaż multi jest odświeżone i to w 60fps. A tutaj nic nie ma. Sam czasem lubiłem pograć w U2 online.

Odnośnik do komentarza

Rozumiem jakieś napalone gimby ale ty Kobik? Kto nie chce to nie kupuje, bez musu a np dla takiego Fanka co nie grał w żadne Uncharted to idealny kąsek przed U4 i to nawet za ponad 200 zł.

 

Rozumiem że jakby kosztem tej składanki nie wyszedł U4 to można byłoby nazywać to (pipi). Poprostu straciłeś chwilowo zajawkę na granie i wyzywasz się po gierkowych tematach.

Odnośnik do komentarza

Inaczej grałem i mam na półce wszystkie części Uncharted na PS3, więc mnie w ogóle nie interesuje ta składanka :)

 

Dla mnie Uncharted to przed wszystkim gra singlowa. Mulit gówna jest tak wiele, że można to jakoś przeboleć.

 

Po za tym wychodzi tyle gier na jesień, że moim zdaniem nie ma co rozpaczać, że nie wróci się już do mocno ogranego multi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...