Skocz do zawartości

Uncharted: The Nathan Drake Collection


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

No to najlepszą zachowaniem na takie praktyki jest nie kupowanie tego gówna,  a nie obrażanie się na branżę (bo w sumie odp. Kobikowi). Nie licząc remasterów dwóch mesjaszy (GTAV i TLou), które są naprawdę świetnie wykonane, nie kupuję raz jeszcze gier w które grałem.

Odnośnik do komentarza

Jakby było multi i coop w tej składance to bym się złamał i kupił, ale Sony pięknie mnie wyleczyło z tego pomysłu. Dla samej pierwszej części nie mam zamiaru becalić 250zł, druga i trzecia część ograna do bólu.

 

Square wielu przeszkadza, że ta składanka jest wybrakowana tylko niekoniecznie muszą się tu udzielać. bo po co się gryźć z osobami które piszą, że multi ich nie obchodzi a pół roku później piszą że "w sumie fajne było i lubiłem sobie pograć" :dunno:

Edytowane przez Figuś
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A jak długo taki multi z remastera 3 części by sie w ogóle utrzymał?

tego reamstera kupi zamknięte grono osób, które nie ograły poprzednich części, jedynie z ceną mogli by zjechać

 

konkretne multi Uncharted to będziemy mieli w marcu

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

A jak długo taki multi z remastera 3 części by sie w ogóle utrzymał?

tego reamstera kupi zamknięte grono osób, które nie ograły poprzednich części, jedynie z ceną mogli by zjechać

 

konkretne multi Uncharted to będziemy mieli w marcu

W multi U2 ostatni jak włączyłem dla przypomnienia pokazywało 10 000 dziennych graczy tak więc Fanek utrzymało by się.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Fanek, w multi U2&3 ludzie grają do tej pory, więc pewnie tak jak w przypadku TLoU, znalazłyby się osoby, które by kupiły tą składankę tylko dla multi.

 

No to tym bardziej po co pchać do PS4 aby odbierać wiarę z wersji na PS3 ?  Z tego co pamiętam z recenzji (bo nie grałem ani minuty w żadne multi U) to nawet nie byłoby różnicy bo już na PS3 multi śmigało w 60 k/s.

Odnośnik do komentarza

60 fps i poprawa elementów oprawy jedynki to bardzo ok remaster 3 in 1. brak multi i co-opa dałoby się przeżyć, ale nie za taką cenę. ta kolekcja nie powinna mieć prawa kosztować więcej niż 45$ / 180 zeta. 

 

Dlatego nie trzeba brać na premierę. Ja biorę w styczniu i cena do tego czasu na pewno będzie niższa, poza tym wolę przypomnieć sobie trylogię tuż przed premierą 4-ki.

Odnośnik do komentarza

Mnie taka kolekcja bardzo cieszy.

W poprzedniej generacji, jako właściciel Xboksa z zazdrością patrzyłem na trylogię Drake'a. Teraz przesiadłem się na PS4 i mogę mieć całość za cenę jednej gry. Nawet jeśli wycinają z tego MP to i tak oferta jest więcej niż kusząca.

 

Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Trochę nie rozumiem tej napinki na cenę. Rozumiem, że inne remastery wychodzą w niższych nieco cenach, ale ludzie - to są niejako 3 gry prawda? Poza tym jak już wiele razy słyszałem gros osób nie miało wcześniej ps3 więc jak dla nich cena za te 3 gry jest moim zdaniem na prawdę dobra. Ale ok, każdy ma prawo do własnego zdania. Pozdrawiam

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...