Skocz do zawartości

Uncharted: The Nathan Drake Collection


SzczurekPB

Rekomendowane odpowiedzi

nie tyle malo wybredni co dwa czynniki: brak wstecznej kompatybilnosci i statycznie spora ilosc posiadaczy ps4 nie mialo ps3 - sony dzieki temu ma "piekne" pole do wlasnie takich remasterow po najmniejszej linii oporu swoich flagowych exow z poprzedniej generacji - sony ma malo roboty, a ci co wczesniej nie grali jak widac wola kupic taki remaster niz specjalnie kupowac ps3

Odnośnik do komentarza

ja idee remasterow w dobie braku wstecznej kompatybilnosci rozumiem, sam juz nie mam ps3 wiec zamiast znowu zaopatrzec sie w ta konsole wolalem takie gta5 czy tomb raidera kupic jako remaster na ps4, boli jednak mnie niezmiernie jak w wiekszosci tych remasterow zachodza male zmiany w oprawie, po najmniej linii oporu to klepia

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

No dokładnie. Aczkolwiek dla kogoś kto nie grał na PS3 w daną grę lub też zaczyna od PS4 to dobre rozwiązanie. 

Jedyne remastery które akceptuje (i się jaram bo uwielbiam te gry) to GTA i Uncharted. Resztę (jak dla mnie i wg moich oczekiwań) powinni zaorać razem z "państwem islamskim" :)

Zresztą nie chcę się powielać w wypowiedziach bo z tym, że za mało jest nowych sensownych gier na PS4 chyba zgodzą się wszyscy. 

 

Co do tematu - Uncharted wyglądał oszałamiająco. I w zasadzie każda część na swoją epokę miażdżyła. Z U4 jak widać będzie podobnie :) 

Dużo sobie obiecuje po tej Trylogii. 

Edytowane przez Lukas.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No sorry ale jak to będzie remaster na poziomie GoW III gdzie różnice są bardzo niewielkie to nie widzi mi się wywalać 150 zeta za to samo.

 

 

Tylko, że ta gra jest dla ludzi, którzy przesiedli się z xboxa, lub wii, a nie dla osób, którzy grali w to na ps3. Nie wiem po co te wszystkie rozmowy o remasterach? Grałeś olej, to jest dla innej grupy docelowej czytaj około 10 milionów nowych użytkowników  ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...