Skocz do zawartości

Dark Souls III


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

 

Według opisu sklepu Electro i odpowiedzi na moje upewnienie się w tej sprawie miałem otrzymać wersję Apocalypse, a dostałem właśnie zwykłą. Ktoś, coś podobnie? 

 

Ja. Zamawiałem z steelboxem dostałem zwyklaka. Napisałem w tej sprawie maila zobaczymy o co cho. 

 

Też napisałem, ale nie spodziewam się jakiejś sensownej odpowiedzi. Daj znać jak dostaniesz od nich info! 

Odnośnik do komentarza

Czytacie inskrypcje przedmiotów ? Wychodzi, że ta jaszczurka na początku to faktycznie te gekony na które sie polowało od początku serii xd

Jestem dalej oczarowany jak ta seria zmieniła się od czasu jedynki, niby gra o tym samym a jednak są jakieś zmiany, że to nie jest tylko mission pack.

Jeżeli chodzi o grafikę i oprawę dla mnie niszczy poprzedniczki, trochę tak jakby Demon's miało dziecko z Bloodborne <3

Odnośnik do komentarza

Pograłem dziś razem niecałe 5h, klimat wylewa sie litrami, świetne miejscówki, piekne widoczki miejscami, fajna gra światła, niektóre lokacje ciut przypominają BB.

Graficznie wygląda troche lepiej od BB, fps very stable.

Sama gra jest zdecydowanie trudniejsza od BB, demony mocniej biją, nie ma odnawiania hp za ciosy, każdy przeciwnik to małe wyzwanie. Bossowie wydają sie łatwiejsi od tych w BB, przynajmniej ci pierwsi, na razie padają za pierwszym razem

 

Po 1 dniu 9/10 :)

 

Online raz łączy raz nie, w zasadzie na 4 razy udało sie połączyć tylko raz ze znajomym. Bansai z kolei mówił dziś, że oni z Ukyo bezproblemowo sie łączyli.. może problemy premierowe

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Pierwszy przystanek -

Vordt

 

 

Pierwsza faza bez problemu, ale coś nie mogę wyczuć kiedy jestem bezpieczny pod jego nogami w drugiej fazie. No i za każdym razem jak już czuje się pewnie "no bo mu tylko 20% zostało" to ru,cha mnie jak chce.

Odnośnik do komentarza

łuhuhuhu, pokonany.

 

w sumie nie był taki trudny. za bardzo skupiłem się na blokowaniu, olewając rolla. 

 

 

 

ar4lXzS.jpg

 

pytanie:

 

Inwestować soulsy w ulepszenie podstawowego miecza Knighta? Może jednak skupić się jedynie na rozwijaniu statsów? Na razie dobrze mi się sieka tym podstawowym Long Swordem.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

łuhuhuhu, pokonany.

 

w sumie nie był taki trudny. za bardzo skupiłem się na blokowaniu, olewając rolla. 

 

 

 

 

ar4lXzS.jpg

 

 

pytanie:

 

Inwestować soulsy w ulepszenie podstawowego miecza Knighta? Może jednak skupić się jedynie na rozwijaniu statsów? Na razie dobrze mi się sieka tym podstawowym Long Swordem.

 

Inwestuj w ulepszenia jeśli możesz. No i w staty, które Ci sie skalują z bronią, której chciałbyś używać. Ja osobiście jak narazie jestem na 21 lvlu i mam Uchi +3 na zmiane z tym toporkiem co ma dodatkowo dmg z mrokiem i kosze ;) 20 dex'a i 14 str / 14 wit / 13 wytrzymałości, jeśli się nie myle.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...