Skocz do zawartości

Dark Souls III


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

okiej, udało się dojść do dungeonów i trochę pozwiedzać.

Typiary z żelazem do przypalania trochę bekowy mają spell xd 

 

Ogólnie do tej pory wydaje się w miarę prostą gierką, oczywiście dla kogoś kto grał w poprzednie części. Wkur wia troch e, że inwazje to njprawdopodobniej będzie jakieś 3v1 ew 2v1 ze spodziewaną pomocą blue sentinelów (mnie ani razu nie przywołało jak z tym biegałem). Jedyny zonk jaki póki co spotkałem przy graniu online, to dryfujące postaci - nie widać żzadnej animacji, po prostu lewitują po mapie i nagle jestem martwy bo ataków też nie pokazuję <ok>.

 

Teraz czeka mnie mam nadzieję maks dwutygodniowa przerwa i później już tylko solo experience do połowy czerwca ;(

Odnośnik do komentarza

W dwójce parry wychodziło mi tak na oko w 70-ciu procentach. A tu ZERO. Juz dałem sobie z tym spokój. Szkoda nerwów, no chyba, ze w którymś z patchy przeczytam, ze: problem with parry`ing solved.

 

EDIT: Wyczaiłem natomiast jak dobrze i skutecznie robić backstaba. Otóż gram toporkiem i zeby odtylec wyszedł to muszę ustawić sie rzecz jasna z tyłu niemilucha, ale nie na wprost z tyłu, jeno nieco po lewej stronie. Wchodzi nieomal za każdym razem.

Edytowane przez Czezare
Odnośnik do komentarza

Szkoda, ze gra zupelnie nie informuje o konsekwencjach podejmowanych decyzji. Wlasnie sie dowiedzialem, ze nie bede mogl dolaczyc do jednego covenantu, bo dolaczylem do innego co zakloca linie fabularna jeszcze innej laski. Troche bezsensu.

 

Aha, i broni jest bardzo duzo ale chyba jest tylko 5 czy 10 roznych movesetow. Wolalem opcje z BB, gdzie broni bylo mniej ale kazda byla ciekawsza.

 

To na razie jedyne moje zastrzezenia.

Odnośnik do komentarza

Wiem. W ogóle co do pierścionków. W DkS 1 jak 2 sloty mi starczały tak przy tych 4ech przydałyby się jeszcze ze 2 ;p

 

zaufaj mi, że znajdziesz kolejne ciekawsze ;) a 4 pierscionki to już w DkS2 były.

 

 

Szkoda, ze gra zupelnie nie informuje o konsekwencjach podejmowanych decyzji. Wlasnie sie dowiedzialem, ze nie bede mogl dolaczyc do jednego covenantu, bo dolaczylem do innego co zakloca linie fabularna jeszcze innej laski. Troche bezsensu.

 

Aha, i broni jest bardzo duzo ale chyba jest tylko 5 czy 10 roznych movesetow. Wolalem opcje z BB, gdzie broni bylo mniej ale kazda byla ciekawsza.

 

To na razie jedyne moje zastrzezenia.

 

Witamy w Soulsach, gdzie każda Twoja decyzja jest ważna, o jej konsekwencjach dowiesz się później i będziesz grać parę razy na NG+, żeby wszystko ogarnąć ;) 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Szkoda, ze gra zupelnie nie informuje o konsekwencjach podejmowanych decyzji. Wlasnie sie dowiedzialem, ze nie bede mogl dolaczyc do jednego covenantu, bo dolaczylem do innego co zakloca linie fabularna jeszcze innej laski. Troche bezsensu.

 

Ale tak w DS było od początku. Się uwalniało Yurta nie spodziewając się... Lautrec w Dark Souls... itp. To piękno tych gier jest.

Ja np ubiłem drzewca i teraz gość z klatką na plecach nie chce mnie przygarnąć - jest dla mnie zwykłym mobkiem, którego muszę ubić. W ten sposób też zablokowałem sobie drogę do jednego z covenantów (przynajmniej na tę chwilę, bo podobno jest jakiś sposób, trudniejszy, ale jest).

W tych grach praktycznie niemożliwe jest zrobić wszystko za pierwszym podejściem.

Odnośnik do komentarza

Ale tak w DS było od początku. Się uwalniało Yurta nie spodziewając się... Lautrec w Dark Souls... itp. To piękno tych gier jest.

 

Ja np ubiłem drzewca i teraz gość z klatką na plecach nie chce mnie przygarnąć - jest dla mnie zwykłym mobkiem, którego muszę ubić. W ten sposób też zablokowałem sobie drogę do jednego z covenantów (przynajmniej na tę chwilę, bo podobno jest jakiś sposób, trudniejszy, ale jest).

 

 

 

 

 

 

No ja mam teraz tak samo :) Czy ja wiem czy trudniejszy, trzeba po prostu pociągnąć linię fabularną innej postaci. 

Odnośnik do komentarza

No to na pewno dłuższy - nie wiem, nie wnikałem, sam chcę to odkryć :)

 

Z innej beczki - wczoraj za 20k dusz zrobiłem sobie operację usunięcia "Dark Sigil" u laski w Firelink Shrine i w sumie nie wiem, co to dało.

Nie jestem "rozpalony", jak po użyciu embera, pasek energii też dużo krótszy, jedynie ten znaczek, w którym jest emblemat covenantu zrobił się wyraźniejszy i niezabrudzony. Co daje bycie "unhollowed" i jak długo ten stan mi się utrzyma? Do pierwszego zgonu? A później znów kupa kasy? I po co?

Kurde, uwielbiam Soulsy - tyle pytań i tak mało odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza

 

Pokonalem bossa w cathedral of the deep i nie wiem jak to sie stalo ale jeden z akweduktow sam sie podniosl. Ten obok ktorego

 

czeka cebulak

 

Ide tam zwiedzac.

 

Pozwiedzałeś? Bo mnie właśnie spotkała niespodzianka na tym akwedukcie :D

 

Teraz oczywiście jest już opuszczony znowu, i nie mam pojęcia gdzie może być wajcha od niego. 

 

Stary, naszukalem sie wczoraj chyba z godzine i w koncu rozkminilem.

 

Jak odblokujesz drugi skrot z katedry, to tam mozesz wjechac zaraz na gore winda. Na gorze jest gosciu ktory strzela z kuszy, a pozniej mozesz po drabince jeszcze wyzej i tam jest mag, ktory zostawia Deep Ring. Tam przy tym magu musisz wyjsc na zewnatrz i spasc na dach. Pozwiedzaj tam troche i znajdziesz wejscie do glownej sali, tylko ze bedziesz latac na filarach pod sufitem. Tam musisz spasc w odpowiednim miejscu ale to juz sam rozkminisz :) Powodzenia

 

Odnośnik do komentarza

 

Ale tak w DS było od początku. Się uwalniało Yurta nie spodziewając się... Lautrec w Dark Souls... itp. To piękno tych gier jest.

 

Ja np ubiłem drzewca i teraz gość z klatką na plecach nie chce mnie przygarnąć - jest dla mnie zwykłym mobkiem, którego muszę ubić. W ten sposób też zablokowałem sobie drogę do jednego z covenantów (przynajmniej na tę chwilę, bo podobno jest jakiś sposób, trudniejszy, ale jest).

 

 

 

 

 

 

No ja mam teraz tak samo :) Czy ja wiem czy trudniejszy, trzeba po prostu pociągnąć linię fabularną innej postaci. 

 

Tylko nie dolaczajcie w tym czasie do covenantu:

 

Rosaria's Fingers

 

bo sobie zablokujecie ten pierwszy na amen.

 

Ja nie mam nic przeciwko, zeby bylo kilka sciezek fabularnych prowadzacych do kilku zakonczen, ale blokowanie drogi do covenantow? Troche slabo. Zreszta i tak dobrze ze to sie stalo na tym przejsciu, a nie w NG+. Pewnie bede grac drugi raz, zeby powybierac inne przedmioty za dusze bossow :)

 

edit: sorry za post pod postem, myslalem ze automatycznie polaczy

Edytowane przez estel
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...