Skocz do zawartości

Dark Souls III


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj myślałem ze mnie ku,rwica strzeli z 

 

 

 

tym bossem co w pierwszej fazie przyzywa chłopków takich samych jak on, potem się wzmacnia ogniem i już walczymy solo. Nie wychodzą mi rolle przy tej drugiej fazie, sporo mam wytrzymałości, ekwipunek lekki + tarcza co regeneruje szybciej wytrzymałość. Ale i tak to za malo, przewalony ma zasięg ten typek. 

Moze poszukać jakiejś lepszej zbroi na fire resist? 

 

 

Odnośnik do komentarza

 

Praise the Sun bracia i siostry

 

13041243_1155917831114756_10505420056712

 

Nie idę szybko w grze ale co znalazłem to moje :D Do seta brakuje mi tarczy i spodni :)

Fajne gdzie to znalazłeś? :)

 

Dostałem wczoraj od typka w hubie klucz do jakiejś windy, kojarzy ktoś co to otwiera?

Jestem po ubiciu bossa w kryptach

W soulsach jest zawsze gdzieś ukryte pewne gniazdo a jak włożysz coś do tego gniazda czasem dostaniesz coś w zamian a czasem nie. Na szczęście w tej części jak wrzucisz coś do gniazda co ptak nie chce możesz to zabrać z powrotem. Polecam testować bo fajne rzeczy wypadają. Np za firebomb dostałem sharda do lvl broni. Pamiętaj tylko że raz można coś wymienić czyli tylko raz firebomb za shard drugi raz nie przejdzie. Tam też za pewien przedmiot dostałem zbroje.

 

 

Aby tam się dostać musisz w firelink shrine zrobić bardzo trudny skok z dzrewa na dach to już sobie na youtube poszukaj. Ja przeczytałem wiadomość na ziemi i próbowałem 30 min do skutku:).

 

 

Ten klucz to do mini bossa w jednej z wież z drugiej lokacji. W którejś z nich miałeś zamknięte drzwi przypomnij sobie w której; )

Edytowane przez blantman
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

nie wiem . Nie chce sobie spoilerować na razie

odkryłem że hełm , góra zbroi i ręce tak spodnie zakładam że też. A czy miecz i tarcza to nie wiem.  Na pewno jedno wypadło mi za lighting urn a resztę nie pamiętam bo wrzucałem jak leci co mam w ekwipunku :D

Może tak a może znajdziesz gdzieś po drodze. Z tego co niechcący usłyszałem na fejsie to miecz podobno ze skrzyni jakiejś. Gdzie i jak to już nie do mnie pytania a do google jak spoilerów się nie boisz

Edytowane przez blantman
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wczoraj pogralem pvp trochę dłużej no i jest świetnie. Byłem w watchdogs of faron to invady szły tak szybko że nie zdążyłem w menu wejsc a już mnie wrzucalo do walki. Fajne batalie czasami odchodziły. Raz udało mi się wyskoczyć i złapać kolesia grabem to drugi fantom tylko za mna chodził i klaskal xD 30 markow wpadlo szybciutko, nie spodziewałem się aż takiej popularności na pc

Odnośnik do komentarza

(pipi)a. Zawsze pamiętajcie żeby nie lecieć na pałę jak zginęliście a wcześniej była winda =_= 30k dusz poszło sie (pipi)ać bo zamiast w winde wejść wpadłem w dziure bo winda na górze była.

 

@Rayos 

 

link w spoilerze do miecza (chyba, że jeszcze inny)

 

Odnośnik do komentarza

Z kroniki nowicjusza:

Zanim doszedłem do pierwszego bossa zło zabiło mnie kilka razy. W jednym miejscu gdzie była boczna ścieżka, pojawiła się wiadomość "Zawróć" i duch jakiegoś uciekającego ile wlezie kolesia, zawróciłem. Pierwszy boss dodał mi do życiorysu drugie tyle zgonów ile już miałem. Jak już rozkminiłem na niego taktykę, co było nader niezwykłym doświadczeniem,

 

z pleców wyszła mu ta mysz rodem z residenta

 

i przestałem ogarniać co się w ogóle na ekranie dzieje. Dwa razy doszedłem do tego momentu i na razie odpuściłem. Ależ to było dobre.

 

Z innych uwag:

- system ripost jest genialny, ciekawe czy na bossów również działa, na razie nie miałem sposobności spróbować

- znalazłem jakieś bomby zapalające ale nie wiem jak ich użyć, coś się ich nie da dodać do ekwipunku

- brakuje mi trzymania się kamery na przeciwnikach podczas potyczek, zwłaszcza bossie, ręczne nią sterowanie nie pozwala w pełni skupić się na walce

- nie czytałem czy preferowana jest wersja angielska ale tej polskiej nie da się zdzierżyć. Z intra prawie nie czaję o co chodzi

Odnośnik do komentarza

 

Z innych uwag:

- system ripost jest genialny, ciekawe czy na bossów również działa, na razie nie miałem sposobności spróbować

- znalazłem jakieś bomby zapalające ale nie wiem jak ich użyć, coś się ich nie da dodać do ekwipunku

- brakuje mi trzymania się kamery na przeciwnikach podczas potyczek, zwłaszcza bossie, ręczne nią sterowanie nie pozwala w pełni skupić się na walce

- nie czytałem czy preferowana jest wersja angielska ale tej polskiej nie da się zdzierżyć. Z intra prawie nie czaję o co chodzi

- działa

- dodajesz do ekwipunku jako przedmiot do użycia, nie broń. używasz jak normalnego itemka [] (na PS4) albo X (na X1)

- wciśnij R3

- preferowana angielska, ale to ze, nie czaisz o co chodzi, to norma, nie pomoże Ci w tym ani ang ani pl tłumaczenie, taki urok serii, że tna początku bardzo mało się ogarnia o co chodzi :) 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Z ekwipunkiem też siedziałem z 15 minut zanim doszedłem o co komon. To jest tak że po wcisnieciu options masz weapon i equipment. Ja początkowo myslalem ze trzeba dodawać w tej 2 a okazuje się ze to w 1 zakładce na dole wciskamy az pojawi się pieczec czerwona przy itemie i dopiero wtedy jest dostepna w szybkiem wyborze.

Odnośnik do komentarza

Oglądałem z ciekawości letsplaye w robocie. Oczywiście gwiazdy polskiego youtube nie ogarniaja nic. Taki remogiusz rock to nie wiedział jak zmieniać ekwipunek, biegał do ogniska aby zapisać przed wyjściem z gry i tym podobne kwiatki. Boże że tacy ludzie mają tylu subskrypcji.

 

Btw polecam letsplay epic name bro robi blinda bo nie pracował tym razem nad poradnikiem. Po przejściu gry warto do niego zajrzeć. Nieźle o mechanice opowiada i fajnie ją rozkminia:)

Odnośnik do komentarza
Taki remogiusz rock to nie wiedział jak zmieniać ekwipunek

 

Przecież ogrywał poprzednie części, może zgrywał tylko takiego XD Czasami na polskiej grupie Elite Dangerous admini zgrywają debili zadając głupie pytania żeby tylko ludzie wchodzili i komentowali. Tym sposobem nooby się czegoś dowiedzą i ludzie zobaczą że coś na grupie się dzieje. Ludzie paradoksalnie czasami lubią pooglądać ameby.

 

Irythyll Dungeon ale moc, Jailery jakie ku.rwy perfidne. W ogóle perfidna lokacja coś pięknego.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...